Przegląd katalogu
- 157 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 157 wyników
Przeglądaj baby food store w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 157 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 72,821 opinii i ocen.
“Najlepsze delikatesy w Gdynia. Mnogość asortymentntu.Dobrze zaopatrzone i przystępne cenowo.”
“Dobre zaopatrzenie ,dużo produktów i dostępne ceny.”
“Bardzo duży wybór dobrej jakości produktów. Często są promocje, więc można kupić taniej, dlatego warto co jakiś czas sprawdzać ceny. Ceny są przystępne.”
“Polecam dobra obsługa chętnie doradzą.”
“Jako stały bywalec tego sklepu nie zgadzam się z opiniami na temat terminów nabiału czy jajek. Zdarzało się trafić na jogurt czy jajka z terminem 2-3 dni , ale były to produkty przecenione, mimo krótkiej daty - wciąż pełnowartościowe. Obsługa miła i pomocna, gdy czegoś nie mogę znaleźć wystarczy zapytać. Wbrew opiniom poprzedników - Pani w czerwonych włosach nie taka straszna jak ją malują! Kulturalna i sympatyczna. Sklep dobrze zaopatrzony, właściciel często zamawia towar na życzenie klienta, a ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do okolicznych sklepów i rynku. Polecam.”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Kupiłam kolejny dres i pizame zimową bawełnianą. Coraz lepsza jakość . Polecam”
“Fajny osiedlowy sklep z miłą obsługą. Polecam”
“zawsze trafiam na miły personel, osoby uśmiechnięte i chętne do pomocy. sklep jest dobrze zaopatrzony. zdarzyło się, że w pracy była jedna osoba na sklepie - na kasie i wtedy brakuje dodatkowego pracownika.”
“Drogeria mała, ale można znaleźć w niej to co potrzeba. Panie bardzo miłe zawsze chętnie pomagają i nie chodzą za klientami. Ochroniarz uśmiechnięty i nie patrzy na innych jak na złodziei. Zawsze czysto i nie ma "bałaganu"”
“Całkiem spoko zakupy i prawie bez kolejek”
“Nie było w tym miejscu nigdy lepszego i bardziej zaopatrzonego sklepu. Szeroki wybór dobrej jakości towarów i sporo promocji oraz program lojalnościowy na kartę Justynka zachęcają tu właśnie do zakupów. Przy samym sklepie dogodny parking i sympatyczna, operatywna obsługa sklepu na 5+”
“Chciałbym pochwalić Panią Gosię, która zawsze obsługuje klientów z uśmiechem i życzliwością. Jej profesjonalizm, cierpliwość oraz chęć pomocy sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Zawsze potrafi doradzić, znaleźć najlepsze rozwiązanie i zadbać o to, aby klient wyszedł zadowolony. To osoba, która swoją pozytywną energią potrafi poprawić humor nawet w najbardziej zabiegany dzień. Dzięki niej zakupy w tym sklepie są po prostu przyjemne.”
“Sklep w porządku, czysty i zadbany. Wolałem rozmieszczenie produktów z przed remontu, ale myślę ze czasem przywyknę do nowego. Miejsce parkingowe jest, ale teraz nie pamietam czy darmowe sa 2 czy 3 godziny.”
“Bardzo miła obsługa. Świeże produkty.”
“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą apteka. Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Kontakt super. Serdecznie polecam”
“Polecam obsługa bardzo miła i uczynna :)”
“To jedyna Apteka w której robimy zakupy i realizujemy recepty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z doradztwa i obsługi. Mam pytanie (bo obecnie Apteka tymczasowo zamknięta), kiedy spodziewać się można ponownego otwarcia i co z rozpoczętymi tam receptami? Wnioskuję, że rozpoczętej już recepty nie można „zakończyć” w innej Aptece…?”
“Jedyna biedronka która jeszcze uzupełnia płyn do dezynfekcji rąk.”
“Zwykłe zakupy, głównie owoce warzywa, wszystko świeże I w przstepnych cenach. Z borówki będą jagodzianki”
“Robiąc w dniu 21.02 .25 zakupy w tej Biedronce potrzebowałem pewien towar , a że nie było go w takiej ilości jakiej potrzebowałem, Pani nie zbyła mnie tylko przy mnie zadzwoniła do najbliższej Biedronki czy mają ten towar w takiej ilości , poinformowała mnie że mają i mogę tam pojechać...Było to takie miłe , poczułem się potraktowany z pełnym szacunkiem..Dziękuję tej Pani..Bardzo miły i uprzejmy personel..”
“Sklep ogólnie dobrze zaopatrzony z miłą obsługą.Jedyną osobą odbiegającą od wysokich standardów sklepu jest Pani z Ukrainy, pracująca w dziale z pieczywem. Jest nie miła ,opryskliwa i ogólnie robi łaskę...jakby za karę tam była. To opinia wielu osób. Zastanawiające jest, dlaczego tam jeszcze pracuje,skoro sprawia wrażenie, że jest tam za karę. Może warto zmienić pracownika?”
“Bardzo dobry asortyment, konkurencyjny dla Lidla. Dobre ceny produktów, fajne promocje, bardzo dobre i tanie piwo Karlsquell w różnych smakach i opcjach - bezalkoholowe, smakowe, jasne, ciemne. Zielony zajączek też świetnie smakuje. W sklepie panuje porządek, wszystko dobrze poukładane, w przeciwieństwie do biedry. Gorąco polecam.”
“Bardzo fajny Markiem. Dobrze zaopatrzony. Trochę ceny ,by mogły być niższe. Miła obsługa. Polecam”
“Bardzo fajny sklep z prężną załogą. Mimo dużego ruchu potrafią ogarnąć sklep aby miło i sprawnie zrobić zakupy.”
“Lubię tam zachodzić, aby zrobić zakupy. Dobre pieczywo, świeże owoce i warzywa. Bardzo czysto i schludnie na sklepie, jak i na kasach. Alejki nie są zawalone towarem (nie licząc okresu przedświątecznego). Fajne promocje w aplikacji i ciekawe rabaty na zdrapkach.”
“Jedna z fajniejszych biedronek. Mimo nawału pracy pracownicy są pomocni, nie ma fochów że drugą kasę trzeba uruchomić czy podejść do kas samoobsługowych”
“Codziennie jestem w tym sklepie. Wszystko co potrzebowałam to jest. Obsługa bardzo miła, młode panie to w ogóle najlepsze! Kocham ten sklep i obsługę.”
“Odwiedziłem ta żabkę całkiem przez przypadek gdyż córka była na koncercie w pobliskim klubie "ucho". W mojej ocenie dzięki Pani z obsługi która była bardzo miła ,nadwyraz spokojna, ciepła i sympatyczna (ładna w bląd wlosach), jest to najlepszy sklep.”
“Dobrze zaopatrzony sklep miła obsługa, nowo otwarty”