Opinie

  1. Zopillo ★★☆☆☆

    Obsługa do niedawna była naprawdę przesympatyczna, starsze panie dawały gigantycznego uroku do żabki, zagadywały z uśmiechem na twarzy, niestety od jakiegoś czasu ich nie widziałem - zamiast tego jest nowy Pan przez którego czuję się zmotywowany do napisania tej opinii. Pan koło 40, gburowaty, wyglądający jakby pracował za karę, odechciewa się podchodzić do kasy. Najgorszym było to jak jakiś inny klient wziął z lodówki jedzenie którego była możliwość podgrzania, a pracownik krzyczał na pół sklepu „Czy to będzie na ciepło?” Po uzyskaniu negatywnej odpowiedzi rzucił tylko „To dobrze” i odszedł od kasy. Naprawdę mało sympatyczny Pan

  2. Krzysztof Jedrzejewski ★☆☆☆☆

    Nie przyjmuja zadnych zwrotow przy jakiejkolwiek pomylce..pani w czarnych wlosach nie chce i nie moze. A prawo konsumenta???

  3. Dmytro Melnyk ★☆☆☆☆

    Pani o czarnych włosach i okularach, gdy tylko usłyszała akcent, od razu zaczęła się zachowywać tak, jakbym przyszł po coś za darmo....może ma czarną duszę?

  1. Piotr Szczupacki ★★★★★

    Odwiedziłem ta żabkę całkiem przez przypadek gdyż córka była na koncercie w pobliskim klubie "ucho". W mojej ocenie dzięki Pani z obsługi która była bardzo miła ,nadwyraz spokojna, ciepła i sympatyczna (ładna w bląd wlosach), jest to najlepszy sklep.

  2. Raf Gor ★★★☆☆

    Ciasno. Starą baba wciska niby gratisy ale kasuje.

  3. Sławomir Białowąs ★★★★★

    Jak w pracy ZG) odnieję to tu mam ratunek.

  1. Arass Hater ★★★☆☆

    Żabka którą mam najbliżej pracy, więc nie wybrzydzam. Wszystko, czego potrzebuję, jest, a to najważniejsze.

  2. Weronika Kowalska ★☆☆☆☆

    Obsługa rodem z PRL, pani sprawia wrażenie niedorozwinietej, za wszelka cene usiłowała utrudnić nabycie towaru w efekcie czego udałam się do konkurencji. Szczerze nie polecam, omijać szerokim łukiem.

  3. Elżbieta ★☆☆☆☆

    Jedna z najgorszych Żabek jakie znam, obsługa fatalna, panie zamiast pracować to siedzą w telefonie a zwróciwszy uwagę to jeszcze wielkie oburzenie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Węglowa 22, Śródmieście, 81-341 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements