Przegląd katalogu
- 52 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 52 wyników
Przeglądaj akwarium w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 52 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 7,423 opinii i ocen.
“Bardzo fajny apartament w centrum Wejcherowa. Czysto i ładnie urządzony i wyposażony we wszystkie potrzebne rzeczy. Blisko do lokalnej piekarni czy Biedronki po podane zakupy na śniadanie. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Polecam serdecznie to miejsce”
“Kontakt z właścicielka wyśmienity.”
“Super apartament z możliwością pobytu z psem. Budynek z garażem podziemnym, windą oraz balkonem. Apartament w spokojnej okolicy zaraz obok parku (dla właścicieli psów perfekcyjnie). Zaraz obok znajduje się dobra restauracja, a kawałek niżej można zrobić zakupy w sklepie. Kontakt z właścicielami zarówno mailowy jak i telefoniczny perfekcyjny. Polecam gorąco.”
“Bardzo fajny apartament, dobrze wyposażony, polecam”
“Dobre jedzonko, miła obsługa, można smacznie zjeść w fajnym klimacie”
“Cena odpowiednia do warunków. Byliśmy na krótko, dzieciaki zadowolone. Ogólnie mieszkali tam pracownicy ale było kulturalnie.”
“Super miejsce na nocleg z posiłkami. Sympatyczni właściciele. Smaczne jedzenie. Spokojnie, bezpiecznie. Polecam!”
“Studio306 niewątpliwie zna się na rzeczy i potrafi sprostać zadaniom w 100%. Sprzęt, kompetencje są na bardzo wysokim poziomie, co powoduje że efekt końcowy jest więcej niż zadowalający. Szczerze polecam współpracę.”
“Swietne miejsce, czysto, nowoczesnie, wlasciciele najmilsi na swiecie!”
“Apartament bardzo czysty, dobrze wyposażony a przede wszystkim świetnie ulokowany oraz bardzo klimatyczny. Kontakt z właścicielem oceniam na 5+. Serdecznie polecam, na pewno jeszcze nie raz wrócimy :)”
“Przyjechałyśmy z córką na Opener i w tym czasie ciężko z noclegiem…pierwszy raz spałyśmy w hostelu i jesteśmy bardzo zadowolone z 4 dniowego pobytu. Właściciel bardzo sympatyczny, każdego dnia robił nam kawę. W pokoju i łazience czysto, łóżka wygodne, pościel pachnąca.Miła obsługa- pozdrawiamy panią sprzątającą ;)”