Opinie

  1. Lidia Piłatowicz ★★★★★

    Cena odpowiednia do warunków. Byliśmy na krótko, dzieciaki zadowolone. Ogólnie mieszkali tam pracownicy ale było kulturalnie.

  2. Segnis Myosotis ★☆☆☆☆

    Pokoje nie polecam, w moim pokoju nie było posprzątane po poprzednich lokatorach albo mają tak okropna obsługę sprzątającą. Obsługi brak. Okna się nie zamykały w pokoju -uszkodzone. Brak ciepłej wody i światło w łazience działa jagby nie chciało i nie mogło działać. Nawet nie chce wymieniać reszty opini ... Cenę zostawię bez komentarza za takie warunki

  3. Jacek ★☆☆☆☆

    Zarezerwowaliśmy pokój dla 3 osób, rezerwacja zostala zaakceptowana , po przybyciu na miejsce zostałem poinformowany ze pokoj jest juz nie aktualny. Jest to Bardzo nie profesjonalne podejście do klienta.

  1. rafal bednarek ★☆☆☆☆

    Nie polecam nie miły właściciel to raz i śmierdzi wilgocią w pokojach

  2. Martyna Szymacha ★☆☆☆☆

    Okropne warunki, nie polecam przyjeżdżać tu nawet na jedną noc. Pokój numer 9 to żart… Zaczynając od brudnej, trzeszczącej kanapy z brzydko pachnącą pościelą, braku kawy czy herbaty jak było to zamieszczone w opisie, czy braku papieru toaletowego. Jest to także zaniedbane miejsce z brudnym czajnikiem, komodą czy stolikiem nocnym. Zapach w pokoju również jest nieprzyjemny. Za komodą leżą niedopałki papierosów. Drzwi nie wyglądają na dobrze zamknięte, jest w nich spora szpara. W łazience drzwi prysznicowe nie domykają się, a więc woda wylatuje na zewnątrz. Bardzo niezachęcające miejsce. Nie warte nawet złotówki.

  3. Nikola Chrzanowska ★☆☆☆☆

    Panstwo to zwykli oszusci i naciagacze. Pani z recepcji zobaczyla ze jestem mloda i stwierdziła ze naciagnie mnie na pieniadze bo wiedziala ze jade z chlopakiem z pracy. Pokoj za taka cene byl nie warty tej kwoty, bylo brudno ,smieci nie wyrzucone z łazienki ,podloga brudna,nieodkurzona. Doba hotelowa trwa do godziny 11, wyszlismy 2minuty przed 11, a owa Pani stala pod drzwiami juz od pol godziny i podsluchiwala. Zejscie na dol bylo zastawione tapczanami zebysmy nie mogli wyjsc . Pani powiedziala ze zaprasza na "rewizje" pokoju ,stwierdzila ze w pokoju bylo palone i chce 300 zl za dezynfekcje albo wezwie policje. Niestety ja pieniedzy nie mialam i zaplacic za to tez nie chcialam bo w pokoju palone nie bylo. Kazalam wystawić rachunek na termin 2tygodnie . Pani zaczela krzyczec,wyzywac,żądała numeru do pracodawcy i mowila ze sobie do niego zadzwoni i sciagnie pieniadze,kazala isc teraz wypłacić z bankomatu jednej osobie pieniadze albo nas nie wypuści. Z tego co wiem to Patent Na Zycie tegi miejsca i nie bylismy jedyni przerobieni w ten sposob. Rachunek zostal wystawiony na 200 zl bo dalam im 100 dla swietego spokoju . Nigdzie nie bylo pokwitowania zostawionego 100zl ani rachunku za pobyt wiec stwierdzam ze panstwo mimo takiego zachowania nie rozliczaja sie legalnie z podatkow itp tak jak na wzorowego obywatela przystało. Rachunek mial byc na tygodnie przelewem tak jak prawo konsumenckie mowi,panstwo wykorzystali stresowa sytuacje i wystawili na 3dni ,straszac ze lepiei zebysmy zaplacili bo maja znajomosci na policji . Podkreslam ze bylam tam sama z chlopakiem ,nikt u nas nie byl ,nie sluchalismy muzyki ,telewizor cicho brzeczal w tle ale Pani stwierdzila ze bylo za glosno co mijalo sie z prawda ,powiedziala takze ze do rana mielismy zapalone swiatlo co nikogo nie powinno interesować no ale chyba po prostu takie jest hobby Pani wlascicielki,patrzenie po oknach ,podsluchiwanie,naciaganie. Nie polecam jezdzic tam mlodym ludziom bo na takich ona tylko czeka ,rodzinom z dziecmi takze patrzac po zachowaniu tej Pani bo to roznie bywa a o porzadku nie wspomne. Na marginesie 300 zl za" dezynfekcje" po rzekomym dymie papierosowym to troche przeginka jesli nie pierwszy raz ktos spotkal sie tam z brudem . Moze warti z tych pieniedzy co naciagacie ludzi wynajac sprzataczke bo od kilku lat nikt nie nauczyl sie tam sprzatac po gosciach na przyjazd nowych,wysilkiem jest tez zmienienie poscieli bo pralnia droga bardzo jak to Pani powiedziala.

  1. Izabela K.M. ★☆☆☆☆

    Córka pojechała na wycieczkę szkolną, i niestety było jej dane mieszkać w tym "hotelu". Wszystko obrzydliwe brudne, grzyb na suficie, połamane łóżko, właściciel zza łóżka wyjął na oczach dzieci zgniłą kanapkę. Na domiar złego pościele w pokoju nie zostały zmienione, a kiedy dzieci poprosiły o ich zmianę, ponieważ nie chciały spać w czyichś włosach, pani właścicielka zwyzywała je i kazała im zmienić je samemu. Wszystko w pokojach było klejące, cena nie adekwatna do warunków.

  2. Sebastian ★☆☆☆☆

    Straszne miejsce. Zimno jak w piwnicy. Pokój mały, drzwi od łazienki nie otwierają się bo łóżko przeszkadza. Łazienka tragedia 2x1m. Śniadanie Ok. Śmierdzi i styl PRL. Nie polecam, drogo strasznie.

  3. KRZYSZTOF ★★★☆☆

    Lokalizacja ciekawa, okolica spokojna. Sam budynek to nic ciekawego, pokoje również. Przynajmniej ten któy widziałem. Wiem od przyjemnego właściciela, że lokal jest w trakcie przebudowy i będzie tu znacznie lepiej niż jest. Ogólnie polecam chociażby ze względu na właściciela. Opłaty nie są wysokie ale komfort również. Dlatego tylko trzy gwiazdki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bed & Breakfast Żeglarz?

Bed & Breakfast Żeglarz znajduje się przy Chwarznieńska 47A, Witomino-Leśniczówka, 81-602 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bed & Breakfast Żeglarz?

Można skontaktować się z Bed & Breakfast Żeglarz pod numerem +48 733 442 442

Jak można dotrzeć do Bed & Breakfast Żeglarz?

Do Bed & Breakfast Żeglarz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements