Opinie

  1. Eryk Burzyński ★★★★★

    Pokoje super, śniadanie jeszcze lepsze. - Hostel Gdynia

  2. FayeTheGay ★★★★★

    Swietne miejsce, czysto, nowoczesnie, wlasciciele najmilsi na swiecie!

  3. Ada ★★★☆☆

    Na jeden nocleg w celach zwiedzania miasta ok. Brak śniadań.

  1. Monika Rytarowska ★★★★☆

    Czysto, świetna lokalizacja, ładny wystrój, winda. Jedyny minus za brak klimatyzacji.

  2. Wars Jan ★★★☆☆

    Wejście nie jest zbyt widoczne z ulicy. Obskurna klatka schodowa. Wewnątrz całkiem przyjemnie. Brakuje tam czlowieka, który posprawdza i naprawi drobne usterki w pokojach. Bardzo mili właściciele, dobra lokalizacja i przystępna cena. Polecam to miejsce jeśli chce ktoś tanio przenocować w Trójmieście

  3. Marosław Rosé ★★★☆☆

    Wejście nie jest zbyt widoczne z ulicy. Obskurna klatka schodowa. Wewnątrz całkiem przyjemnie. Brakuje tam czlowieka, który posprawdza i naprawi drobne usterki w pokojach. Bardzo mili właściciele, dobra lokalizacja i przystępna cena. Polecam to miejsce jeśli chce ktoś tanio przenocować w Trójmieście

  1. Weronika Kępa ★☆☆☆☆

    Lokalizacja jest jedynym plusem tego miejsca. Zaczynając od tego że w pokoju jest po prostu brudno i chęć spędzania tam czasu jest żadna. Łazienka brudna. Z lodówki śmierdzi. Na lampach pajęczyny. Kołdra stara i zmechacona widać że po przejściach... poduszki tak samo stare. W ofercie mieliśmy mieć zapewniona suszarkę do włosów, której nie było "wyjątkowo w naszym pokoju". Żelazko również jak się okazało do podziału ze wszystkimi innymi zamieszkujacymi kamiennice i na dodatek brudne, więc gdyby go nie wyczyscic to ubrania do wyrzucenia. Na podłodze włosy, długie i czarne, ja jestem krotkowlosą blondynką. Nie wspominając już o zardzewialych półkach wiszących w łazience. Naprawdę takie coś kosztuje 10zł... Oprócz tego ze byliśmy w centrum miasta co nas bardzo cieszylo i liczyliśmy się z halasami dobiegajacymi zza okna, ale nie z tymi które budziły nas na WAKACJACH o 7 rano z piętra wyżej. Muzyka na cały regulator dramat.

  2. Weronika Karyś ★☆☆☆☆

    Lokalizacja jest jedynym plusem tego miejsca. Zaczynając od tego że w pokoju jest po prostu brudno i chęć spędzania tam czasu jest żadna. Łazienka brudna. Z lodówki śmierdzi. Na lampach pajęczyny. Kołdra stara i zmechacona widać że po przejściach... poduszki tak samo stare. W ofercie mieliśmy mieć zapewniona suszarkę do włosów, której nie było "wyjątkowo w naszym pokoju". Żelazko również jak się okazało do podziału ze wszystkimi innymi zamieszkujacymi kamiennice i na dodatek brudne, więc gdyby go nie wyczyscic to ubrania do wyrzucenia. Na podłodze włosy, długie i czarne, ja jestem krotkowlosą blondynką. Nie wspominając już o zardzewialych półkach wiszących w łazience. Naprawdę takie coś kosztuje 10zł... Oprócz tego ze byliśmy w centrum miasta co nas bardzo cieszylo i liczyliśmy się z halasami dobiegajacymi zza okna, ale nie z tymi które budziły nas na WAKACJACH o 7 rano z piętra wyżej. Muzyka na cały regulator dramat.

  3. Wariatka ★★★★☆

    Czysto. Cicho. Wszędzie blisko. Ceny też w porządku. Nie ma do czego się doczepić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel Gdynia?

Hostel Gdynia znajduje się przy 10 Lutego 35A, Śródmieście, 81-364 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel Gdynia?

Można skontaktować się z Hostel Gdynia pod numerem +48 793 050 774

Jak można dotrzeć do Hostel Gdynia?

Do Hostel Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements