Pokoje super, śniadanie jeszcze lepsze. - Hostel Gdynia
Zdjęcia
Opinie
-
Eryk Burzyński ★★★★★
-
FayeTheGay ★★★★★
Swietne miejsce, czysto, nowoczesnie, wlasciciele najmilsi na swiecie!
-
Ada ★★★☆☆
Na jeden nocleg w celach zwiedzania miasta ok. Brak śniadań.
-
Monika Rytarowska ★★★★☆
Czysto, świetna lokalizacja, ładny wystrój, winda. Jedyny minus za brak klimatyzacji.
-
Wars Jan ★★★☆☆
Wejście nie jest zbyt widoczne z ulicy. Obskurna klatka schodowa. Wewnątrz całkiem przyjemnie. Brakuje tam czlowieka, który posprawdza i naprawi drobne usterki w pokojach. Bardzo mili właściciele, dobra lokalizacja i przystępna cena. Polecam to miejsce jeśli chce ktoś tanio przenocować w Trójmieście
-
Marosław Rosé ★★★☆☆
Wejście nie jest zbyt widoczne z ulicy. Obskurna klatka schodowa. Wewnątrz całkiem przyjemnie. Brakuje tam czlowieka, który posprawdza i naprawi drobne usterki w pokojach. Bardzo mili właściciele, dobra lokalizacja i przystępna cena. Polecam to miejsce jeśli chce ktoś tanio przenocować w Trójmieście
-
Weronika Kępa ★☆☆☆☆
Lokalizacja jest jedynym plusem tego miejsca. Zaczynając od tego że w pokoju jest po prostu brudno i chęć spędzania tam czasu jest żadna. Łazienka brudna. Z lodówki śmierdzi. Na lampach pajęczyny. Kołdra stara i zmechacona widać że po przejściach... poduszki tak samo stare. W ofercie mieliśmy mieć zapewniona suszarkę do włosów, której nie było "wyjątkowo w naszym pokoju". Żelazko również jak się okazało do podziału ze wszystkimi innymi zamieszkujacymi kamiennice i na dodatek brudne, więc gdyby go nie wyczyscic to ubrania do wyrzucenia. Na podłodze włosy, długie i czarne, ja jestem krotkowlosą blondynką. Nie wspominając już o zardzewialych półkach wiszących w łazience. Naprawdę takie coś kosztuje 10zł... Oprócz tego ze byliśmy w centrum miasta co nas bardzo cieszylo i liczyliśmy się z halasami dobiegajacymi zza okna, ale nie z tymi które budziły nas na WAKACJACH o 7 rano z piętra wyżej. Muzyka na cały regulator dramat.
-
Weronika Karyś ★☆☆☆☆
Lokalizacja jest jedynym plusem tego miejsca. Zaczynając od tego że w pokoju jest po prostu brudno i chęć spędzania tam czasu jest żadna. Łazienka brudna. Z lodówki śmierdzi. Na lampach pajęczyny. Kołdra stara i zmechacona widać że po przejściach... poduszki tak samo stare. W ofercie mieliśmy mieć zapewniona suszarkę do włosów, której nie było "wyjątkowo w naszym pokoju". Żelazko również jak się okazało do podziału ze wszystkimi innymi zamieszkujacymi kamiennice i na dodatek brudne, więc gdyby go nie wyczyscic to ubrania do wyrzucenia. Na podłodze włosy, długie i czarne, ja jestem krotkowlosą blondynką. Nie wspominając już o zardzewialych półkach wiszących w łazience. Naprawdę takie coś kosztuje 10zł... Oprócz tego ze byliśmy w centrum miasta co nas bardzo cieszylo i liczyliśmy się z halasami dobiegajacymi zza okna, ale nie z tymi które budziły nas na WAKACJACH o 7 rano z piętra wyżej. Muzyka na cały regulator dramat.
-
Wariatka ★★★★☆
Czysto. Cicho. Wszędzie blisko. Ceny też w porządku. Nie ma do czego się doczepić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hostel Gdynia?
Hostel Gdynia znajduje się przy 10 Lutego 35A, Śródmieście, 81-364 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hostel Gdynia?
Można skontaktować się z Hostel Gdynia pod numerem +48 793 050 774
Jak można dotrzeć do Hostel Gdynia?
Do Hostel Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku