Bardzo dobry lidl, trochę rozłożenie towaru słabe bo wszyskto niby obok siebie a wszystko pomieszane
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr M ★★★★★
-
Johanna ★★★★★
Pani Monika z linii kas samoobsługowych jest zawsze bardzo miła,pomocna i uśmiechnięta.W razie jakichkolwiek problemów szybko reaguje i wszystko sprawnie idzie.
-
Patryk ★★★★★
Fantastyczna obsługa która zawsze bardzo chętnie z uśmiechem na twarzy pomoże, duża pula produktów sam sklep bardzo ładny wewnątrz i czysty. Jedynym problemem jest to że kasy samoobsługowe czasami się lekko zacinają przy większych zakupach.
-
G G ★☆☆☆☆
Edit.: Wracam i niestety sytuacja się bardzo zmieniła. Warzywa obite, owoce otoczone pleśnią. Gdy przeprosiłem i zapytałem obsługę o pomoc żałowałem, że śmiałem to uczynić, gdyż odpowiedź przepełniona wrogością i opryskliwością. Ok. 9msc temu… Mila obsluga, zawsze z mila checia wracamy tutaj na zakupy. Polecam.
-
Pawel D ★☆☆☆☆
Ja nic nie mam przeciwko kasa samoobsługowym ale nie pierwszy raz wchodzę i normalne kasy wszystkie zamknięte domyślam się, ze zatrudnili minimum personelu i ktoś towar na półki musi wykładać a ludzie niech sobie sami radzą w kasie.. okej dwie rzeczy tak na samoobsługę ale z czubatym wózkiem to słabo ja niemieckiej sieci już dziękuję
-
Ireneusz Przybyslawski ★★★★★
Miło tam robić zakupy
-
Katarzyna Gougam ★★★★☆
Kasy samoobsługowe, jedyny sklep w Fordonie gdzie znalazłam lody Magnum klasyczne na patyku
-
Sylwia Sawczuk ★★★★★
Bardzo duży wybór smacznych produktów dla wegetarian. To dla mnie bardzo ważne i dlatego cenię sobie sieć sklepów Lidl. Nie trzeba krzywdzić zwierząt, żeby dobrze, a przede wszystkim zdrowo się najeść.
-
Damian Król ★★★★★
Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu - mają świetną jakość produktów w przystępnej cenie. Oprócz tego, zawsze oferują świetne promocje i rabaty na różne produkty, co pozwala mi jeszcze bardziej zaoszczędzić. Personel jest zawsze pomocny i uprzejmy, a sklep jest zawsze czysty i dobrze zaopatrzony. Polecam!
-
Marcin Wolowicz ★★★★☆
Kasy zwykle i automatyczne, na zwykłych nikogo nie ma, za każdym razem trzeba kasowac samemu, co chwilę wołać obsługę, masakra, dla tego tu wpadamy tylko po jakieś szybkie zakupy, a duże robimy w biedzie, no ale to już polityka sklepu, przynajmniej pracownicy mają spokój.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Tomasza Golloba 9, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku