Opinie

  1. Piotr M ★★★★★

    Bardzo dobry lidl, trochę rozłożenie towaru słabe bo wszyskto niby obok siebie a wszystko pomieszane

  2. Johanna ★★★★★

    Pani Monika z linii kas samoobsługowych jest zawsze bardzo miła,pomocna i uśmiechnięta.W razie jakichkolwiek problemów szybko reaguje i wszystko sprawnie idzie.

  3. Patryk ★★★★★

    Fantastyczna obsługa która zawsze bardzo chętnie z uśmiechem na twarzy pomoże, duża pula produktów sam sklep bardzo ładny wewnątrz i czysty. Jedynym problemem jest to że kasy samoobsługowe czasami się lekko zacinają przy większych zakupach.

  1. G G ★☆☆☆☆

    Edit.: Wracam i niestety sytuacja się bardzo zmieniła. Warzywa obite, owoce otoczone pleśnią. Gdy przeprosiłem i zapytałem obsługę o pomoc żałowałem, że śmiałem to uczynić, gdyż odpowiedź przepełniona wrogością i opryskliwością. Ok. 9msc temu… Mila obsluga, zawsze z mila checia wracamy tutaj na zakupy. Polecam.

  2. Pawel D ★☆☆☆☆

    Ja nic nie mam przeciwko kasa samoobsługowym ale nie pierwszy raz wchodzę i normalne kasy wszystkie zamknięte domyślam się, ze zatrudnili minimum personelu i ktoś towar na półki musi wykładać a ludzie niech sobie sami radzą w kasie.. okej dwie rzeczy tak na samoobsługę ale z czubatym wózkiem to słabo ja niemieckiej sieci już dziękuję

  3. Ireneusz Przybyslawski ★★★★★

    Miło tam robić zakupy

  1. Katarzyna Gougam ★★★★☆

    Kasy samoobsługowe, jedyny sklep w Fordonie gdzie znalazłam lody Magnum klasyczne na patyku

  2. Sylwia Sawczuk ★★★★★

    Bardzo duży wybór smacznych produktów dla wegetarian. To dla mnie bardzo ważne i dlatego cenię sobie sieć sklepów Lidl. Nie trzeba krzywdzić zwierząt, żeby dobrze, a przede wszystkim zdrowo się najeść.

  3. Damian Król ★★★★★

    Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu - mają świetną jakość produktów w przystępnej cenie. Oprócz tego, zawsze oferują świetne promocje i rabaty na różne produkty, co pozwala mi jeszcze bardziej zaoszczędzić. Personel jest zawsze pomocny i uprzejmy, a sklep jest zawsze czysty i dobrze zaopatrzony. Polecam!

  1. Marcin Wolowicz ★★★★☆

    Kasy zwykle i automatyczne, na zwykłych nikogo nie ma, za każdym razem trzeba kasowac samemu, co chwilę wołać obsługę, masakra, dla tego tu wpadamy tylko po jakieś szybkie zakupy, a duże robimy w biedzie, no ale to już polityka sklepu, przynajmniej pracownicy mają spokój.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Tomasza Golloba 9, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements