Przegląd katalogu
- 653 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 653 wyników
Przeglądaj szkoła w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 653 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 30,173 opinii i ocen.
“Najlepsza szkoła (i przedszkole), jaką można sobie wyobrazić!”
“Córka uczęszczała do Przedszkola Pinokio przez kilka lat - zawsze chętnie i bez marudzenia, a to chyba najlepsza rekomendacja ;). Świetna kadra, smaczne jedzenie i bardzo dobry kontakt na linii rodzic - nauczyciel. Polecam!”
“Pokoje z łazienką dostęp do kuchni. Modnie urządzone, dostęp do internetu.”
“Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej placówki przedszkolnej dla swoich dzieci. Wspaniałe grono pedagogiczne z sercem na dłoni! Polecam ❤️”
“Uczyłem się w latach 1996-2000 i zdawałem starą maturę, bardzo wielu nauczycieli z ludzkim podejściem wtedy było, nie dojeżdzało nas wejściówkami i wiecznym pytaniem przez całą lekcję na ocenę. Bez problemu dostałem się na UMK na 5 letnie studia magisterskie kier. filologia angielska. Bardzo tęsknie za tą pocieszną chałupką, mam fantasytczne wspomnienia, może kiedyś tu wrócę.”
“Super miejsce aby przyjechać z dzieckiem dla zabawy ale tez edukacyjnie. Warto podjechać jeżdżąc po myslecinku polecam”
“Polecam ciepło, już 2 dziecko tutaj chodzi po długiej przerwie, podejście nadal na wysokim poziomie. Każde dziecko dużo skorzysta, mała grupa dzięki której dzieci czują się jak w domu. Panie dużo pracują z dziećmi.”
“Super miejsce dla przedszkolaka”
“Bardzo dobre prywatne przedszkole. Miła atmosfera”
“Super przedszkole Polecam Serdecznie ❤️ Panie nauczycielki, Pani dyrektor jedna i druga babki na medal!”
“Szkoła bardzo dobra ale niektórzy uczniowie są nie fajni”
“Szkoła przyjemna, "słodkie czwartki" w których uczniowie się udzielają i mogą przynieść coś słodkiego na swoje stanowisko to dobry pomysł. Chodzę do tej szkoły z miłą chęcią dzięki Pani Kaczmarek”
“Świetne, otwarte miejsce dla rozwoju i kształcenia. Mój pracodawca skorzystał ze zniżek programu firma, co ułatwiło mu decyzję o finansowaniu studiów. Dużo praktycznych zajęć, wykładowcy wg mnie dostępni - nie miałam problemów z kontaktem.”
“Córka uczęszcza drugi rok do przedszkola. Bardzo jej się podoba. Uwielbia swoje Panie nauczycielki. Bardzo nam pomogły w adaptacji bo córka długi czas bała się rozstania z rodzicami. Nigdy też nie było problemu żeby umówić się na spotkanie i porozmawiać z nauczycielką na temat dziecka. Posiłki bardzo dobre: m.in pasty z ryb, strączków, zawsze jakieś warzywo, na obiad kluseczki w różnych odsłonach, różne rodzaje mięs, placuszków, zupek z grzankami. Dla nas również duży plus to plac zabaw pod osłoną drzew które zapewniją trochę cienia w słoneczne dni. Dzieci często są na zewnątrz jeśli tylko aura sprzyja. Córka zadowolona z zabaw na świeżym powietrzu i spacerków. Sadzenie roślinek również jej się podobało. Dodatkowa Zumba jest super. Moje dziecko dużo gada więc mam relację z pierwszej ręki na temat jej wrażeń z przedszkola :) póki co zawsze pozytywne. Przy dłuższym wolnym często tęskni.”
“Bardzo mi się podoba, Pani Sara i Pan Jan są super uprzejmi, zawsze służą pomocą i co najważniejsze uśmiech nie schodzi z ich twarz! Serdecznie polecam super ludzie! (i mają balony!)”
“O Liceum i Technikum TEB Bydgoszcz: W ciągu lat ta szkoła się ogromnie zmieniła, poprostu z czasem z "do wytrzymania" stała sie moim komfortowym miejscem. Od kiedy przyszedł nowy dyrektor wszystko się zmieniło. Od samego początku jednak trafiłem na cudowną klase pełną miłych ludzi którzy umieją pracować zespołowo pomimo różności narodościowych czy innych zdań w różnych tematach. Nauczyciele są cudowni, jedni luźniejsi, drudzy wymagający a trzeci są dla ciebie jak najlepsi przyjaciele. Nie ma tu mowy o nieprofesjonalności a jeśli by sie zdażyła wystarczy to wyjaśnić. Moi ulubieni nauczyciele to: Pan Bartek od Histori, Pani Sandra od Niemieckiego, Pan Tomasz od Reklamy/Biznesu, Pani Asia od Reklamy/Filozofi, Pani Joanna od Polskiego a także Pan Robert od Informatyki. Oraz dwie Panie którym należą sie specjalne podziekowania czyli Pani Pedagog Natalia oraz Pani Psycholog Agnieszka. Dwie kobiety w których nawet w najgorszych chwilach życia znajdziesz wsparcie, opieke i pomoc. Szkoła jest bardzo tolerancyjna i szanuje każdego ucznia. No a właśnie co do uczniów jest różnie jak to w każdej szkole, większość jest miła ale zawsze zdarzy się jakiś ancymon. Ucze się na kierunku Technik Reklamy, egzamin zdałem na medal 89% suma z praktycznego i pisemnego. Nasza Pani od reklamy uczy nas z sercem i pasją którą przyswoiłem w pełni. Dziekuję, że dzięki Pani odkryłem, że reklama to coś co chce robić całe życie. Nigdy nie będę żałować że wybrałem tą szkołe bo to ile pieknych wspomnień tam zyskałem i ile przyjaźni stworzyłem jest nie do zastąpienia. Już wiem, że będę tęsknić za tą szkołą.”
“Przedszkole ma duży ogród, który jest dużym plusem. Wyposażony jest w pomysłowe kąciki np. kuchnia, wioska indiańska, ścieżka dydaktyczna, zakątek leśny. Nauczyciele dokładają dużych starach by czas spędzony przez dzieci był kreatywny np malowanie na streczu, materiale. Zabawy sensoryczne np. z masą solną, gliną, różnymi ziarnami. Kalendarium przedszkolne posiada liczne atrakcje. Są wizyty gości np. służb mundurowych i osób prezentujących różne zawody. Jest tez sala sensoryczna, z lustrami i z światełkami do zajęć. Mocna strona jest też angielski - pakiet wesołych piosenek i flash kart wprowadza w świat języka angielskiego już od maleńkości. Kadra jest zgrana i potrafi się wykazać w róznych przedsięwzięciach. Sale są schludne, ładne i czyste. Każdy ma kąciki i sale są doposażane na miarę potrzeb. Fajne jest to że tworzone są np. własne pomoce do zajęć matematycznych, muzycznych czy kąciki w ogrodzie powstają w zaangażowaniu nauczycieli i dzieci. Posiłki są świeże i są dokładki. Dzieci sadzą i sieją rośliny w ogrodzie, mają okazję do obcowania z żywą muzyką z instrumentów dostępnych w przedszkolu. Wyjścia na dwór odbywają się do ogrodu, sporadycznie do parku Kochanowskiego - a jeśli już to na zajęcia sportowe z atrakcjami i z zorganizowanymi zajęciami. O przedszkolu można słyszeć różne opinie, jak o wszystkim. Jednak warto zastanowić się jak jest aktualnie i czy to nie jest krzywdzące dla osób, które starają się dosłownie z wszystkim dla dzieci. Przedszkole funkcjonuje prawie 10 lat na rynku i co roku idzie z duchem czasu. Usłyszeć można o nas w rozgłośni radiowej PIK. Jest wiele współpracy podjętej z różnymi instytucjami, a w trudnej sytuacji (wojny na Ukrainie) również przedszkole dobrze się wywiązało zatrudniając dobre nauczycielki, które chcą tworzyć coś pięknego dla dzieci. W przedszkolu jestem od 7 lat - więc myślę, że sporo mogę przedstawić obiektywnie o mocnych stronach przedszkola, które wyróżniają nas do podjęcia współpracy :) Chciałabym by moje dziecko miało takie nauczycielki - kreatywne i zaangażowane. Strona internetowa jest w budowie, a do kontaktu i upowszechniania zdjęć dla rodziców służy aplikacja. Absolwenci przedszkola odnoszą sukcesy w szkole - również ze strony języka angielskiego są dobrze wyposażeni w wiedzę i umiejętności. Pozdrawiam serdecznie p.Iwonka :) ps. Załączam kilka zdjęć - bo u nas naprawdę fajnie się dzieje dla dzieci. Kadra dokłada wielu starań!”
“Uwielbiamy nasze przedszkole, które pokazuje dzieciom świat i uczy ich empatii. Dużo ciekawych zajęć na miejscu, wycieczki, zajęcia dodatkowe, zdrowe nawyki, uczenie się przez zabawę. Jesteśmy bardzo zadowoleni.:)”
“Uczestniczyłem w kursie spawania, energetycznym i na wózki widłowe. Świetne kursy, dużo praktyki i konkretne podejście do realizacji zajęć.” Egzaminy zdane gorąco polecam”
“Dziecko chce tam chodzic i nie chce stamtad wychodzic. To chyba najlepsza rekomendacja. :)”
“Super miejsce dla dzieci! Panie kochane i bardzo kreatywne.Wszystko jest dopracowane. Syn zachwycony i z radością biegnie do przedszkola.”
“Super przedszkole dużo fajnych zajęć dodatkowych(zumba alpaki, piesek, kodowanie na dywanie). Ciocię mają dobre podejście do dzieci przez co chętnie uczą się nowych rzeczy poprzez zabawę. Często do przedszkola są zapraszani różni goście np. Policja, straż pożarna, elektryk. Dodatkowym plusem jest dużo zajęć sportowych i rytmicznych oraz codzienna nauka języka angielskiego. Dzieci raz w miesiącu wychodzą do biblioteki na czytanie bajeczek.”
“Super przedszkole! Bardzo fajne Panie oraz sympatyczna Pani dyrektor. Moje dziecko uwielbia to przedszkole :)”
“Miejsce przyjazne i pomocne dziecku oraz rodzicowi.”
“Studia podyplomowe jak najbardziej polecam Ja jestem bardzo zadowolona. Na moim kierunku bardzo dobrzy wykładowcy, specjaliści z wielką pasją. Organizacja super. Wszystkie informacje można uzyskać przez e-mail”
“Pełny Profesjonalizm. Ludzie z pasją. Lubią to i wiedzą jak robić. Miła atmosfera Polecam .”