Przegląd katalogu
- 653 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 653 wyników
Przeglądaj szkoła w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 653 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 30,173 opinii i ocen.
“Świetne przedszkole, miłe Panie. Świetna organizacja. Super zajęcia dla dzieci oraz świetne podejście do dzieci.”
“Fantastyczna atmosfera w szkole. Kapitalni serdeczni nauczyciele. Wspaniale wspominam czasy liceum. Budynek jednak wyraznie prosi o remont”
“Fajny wydział i fajni prowadzący. Smyk trochę przesadza i wymaga strasznie trudnych rzeczy. Za to na termodynamice jest denaturat i można z niego korzystać do woli.”
“Najbardziej kompetentna firma księgowa z jaką w życiu miałem do czynienia, do tego bardzo przystępna cenowo. Zdecydowanie polecam!”
“Świetnie przedszkole, profesjonalna kadra. Jeżdzimy z Fordonu bo naprawdę warto.”
“Profesjonalne centrum nurkowe. Doskonała kadra instruktorska. Gdybym miał robić jeszcze raz kurs OWD to tylko w tym miejscu.”
“Przedszkole poza bogatą ofertą dydaktyczną oferuje rodzinną atmosferę i chrześcijańskie wartości.”
“W rzeczywistości wychowawcy są świetni - bardzo różnorodny program twórczy, dzieci są aktywnie rozwijane i przygotowywane do szkoły ... Jesteśmy rodziną z Ukrainy, niedawno przeprowadziliśmy się do Polski, dziecko jeszcze nie zna języka polskiego (córka, 5 lat), ale jednocześnie czuje się w grupie całkiem dobrze, jej stosunek do wszystkich dzieci jest jednakowy Dobry. Polecam wszystkim tę szkółkę!”
“Wyjątkowe miejsce, w którym panuje kameralna atmosfera. Nauczyciele stosują nowoczesne metody i traktują dzieci indywidualnie, zgodnie z ich potrzebami. Pani dyrektor Ewelina wkłada w tę placówkę całe swoje serce. Szczerze polecam!”
“Posiadając kilka lat prawo jazdy kat B, pod wodzą Artura wsiadłem na motocykl. Wcześniej zwykły wyjazd do centrum był okraszony lekkim stresem i sporą dozą kombinatorstwa. Dzisiaj pełen luz, zero stresu. Pełen profesjonalizm pod kątem przygotowania do poruszania się na drogach!”
“Piękne miejsce, zaangażowane i wykwalifikowane instruktorki. Bardzo miłe i przychylne podejście do klienta, dzięki czemu czuje się on jak w domu. Swobodna i serdeczna atmosfera. Serdecznie polecam, ponieważ mało jest takich przyjaznych miejsc na taneczno pole dancowej mapie Bydgoszczy.”
“Z całego serca polecam trening dla kobiet w ciąży prowadzony przez Paulinę Wojciechowską. Prowadząca jest osobą kompetentną z ogromną wiedzą, a przy tym otwartą i przemiłą. Widać, że kocha to co robi i tym bardziej chętnie uczestniczy się w Jej zajęciach. Ćwiczenia zwiększyły świadomość mojego ciała, poprawiły jego ogólny stan. Wiedziałam, jak ćwiczyć, by przygotować się do porodu. I to dzięki tym ćwiczeniom, mój poród przebiegł bardzo lekko!Bo dzięki Paulinie wiedziałam, jak oddychać podczas skurczu, jak się ruszać, żeby maleństwu pomóc wyjść na świat. Paulino!Jeszcze raz Ci dziękuję, że przyczyniłaś się do tego, że poród mojej kochanej córeczki będę wspominać jako cudowne przeżycie :)”
“Jestem zachwycona lekcjami czytania ze zrozumieniem dla mojego synka! Nauczycielka wykazuje nie tylko ogromne zaangażowanie, ale także umiejętność dostosowania materiału do potrzeb i zainteresowań mojego dziecka. Dzięki jej profesjonalizmowi i cierpliwości, pociecha nie tylko doskonali swoje umiejętności czytania, ale również rozwija się jako kreatywny myśliciel. Lekcje są nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i pozytywnej energii, co sprawia, że synek z niecierpliwością oczekuje każdej kolejnej lekcji. Polecam z całego serca!”
“Dawid to muzyk z pasją i talentem. Zajęcia z nim to sama przyjemność, wie jak podejść do dzieci i osób starszych. Zawsze na zajęciach jest wesoły i uśmiechnięty. Polecam :D”
“Mega, pomocne są te lekcje. Bez nich byłby problem z egzaminem”
“Jest tu np. Basen kino samorząd szkolny organizuje duzo wydarzen szkoła ma bardzo bogate wyposazenie nauczyciele sa wspaniali. Uczniowie sa mili w szkole trj podczas przerw mozna korzystac z telefonu jest automat na jedzenie i zimne picie oraz jest na cieple napoje szatnie sa dobre jest duzo szafek dla uczniow bardzo ciesze sie ze tu chodze polecam serdecznie to miejsce bardzo fajne.”
“Wspaniałe przedszkole, empatyczne Panie. Moje dziecko ma stamtąd same najlepsze wspomnienia.”
“Wspaniałe miejsce, zaangażowane Ciocie, dzieciom nigdy się nie nudzić :)”
“Szkola na poziomie. Dzieciaki chętnie chodzą na zajęcia. Lektorzy zawsze przygotowani. Zajęcia ciekawe. Program skonstruowany tak że nauka przychodzić mimochodem. Wlascicielka szkoły jest bardzo kontaktową osobą. Z cierpliwością odpowiada na pytanie rodziców. Co ważne, zajęcia czasowo dostosowane do planu lekcji tak aby w miarę bezpośrednio po szkole dzieci uczestniczyly w dodatkowym angielskim. W młodszych klasach, lektor moze przyprowadzac i odprowadzać dzieci ze świetlicy szkolnej na zajecia i spowrotem. Bardzo praktyczna usługa. Zaznaczam, ze dziecko do tej szkoły chodzi juz 7 rok. Ogladanie/słuchanie anglojęzycznych programów nie sprawia mu problemu. Jest rowniez przgotowany do egzaminu 8klasisty. Szczerze polecam.”
“Bardzo dobry, intensywny kurs żeglarski dla dorosłych. Kadra kompetentna i życzliwa. Kurs wykonywany w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Sprzęt pierwsza klasa.”
“Dobry wybór polecam, spoko szkoła. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, wpadnę odwiedzić podczas drzwi otwartych, z chęcią spotkam się z moimi nauczycielami. Pozdrowienia absolwent z 2020r. PS moja matura w pandemii zostanie na długo w mojej pamięci, do końca życia będę wspominać te zasady i maseczki ale wiadomo było że robicie to dla Nas ;)”
“Super podejście i zrozumienie pacjenta, serdecznie polecam”
“Osobiście jestem zdania, że podkopywanie przedszkola w postaci negatywnych opinii rodziców, odbija się przede wszystkim na kadrze, która pozwolę sobie zauważyć - zrobiła wszystko w tym trudnym czasie aby dzieci pozostały nieprzerwanie i należycie zaopiekowane. Sytuacje w dużej mierze losowe oraz prywatne pracowników zmusiły ich do odejścia z przedszkola co postawiło nas wszystkich przed trudnym wyzwaniem lecz myślę, że Panie opiekunki dały radę wzorowo, a z pewnością nie było łatwo. Choćby za to należy im się szacunek i uznanie i moim zdaniem ta sytuacja pokazała nam właśnie, że nasze dzieci są w najlepszych możliwych rękach, że są otoczone osobami empatycznymi, odpowiedzialnymi i oddanymi dzieciom. I nie wiem jak reszta rodziców ale to dla mnie najlepsza recenzja tego miejsca. Odejść jest łatwo, zostać pomimo trudności i udźwignąć ostatnie tygodnie to prawdziwy test charakteru i każda jedna osoba z kadry przedszkola zdała go śpiewająco. Poznaliśmy do przedszkole jako wspaniałe miejsce, w którym moje dziecko stworzyło wiele pięknych wspomnień i za to będę zawsze wdzięczna. A będzie tylko lepiej. W 100 % polecam :)”
“Moje dzieci chętni tam chodzą, panie są fantastyczne zarówno u maluchów jak i u starszakow. To przedszkole gdzie upominki dla dzieci są dobrze przemyślane, żadnych śmieciowych słodyczy, tylko zdrowe przekąski. Jeśli chodzi o żywienie to również jest na wysokim poziomie, bez sztucznych i szkodliwych rzeczy.”
“Bardzo bardzo polecamy przedszkole Iguś. Nasza 3 dzieci z chęcią tam chodzi. Widać na każdym kroku zaangażowanie kadry razem z Panią dyrektor. Dziękuję za stworzenie tak przyjaznego miejsca dla dzieci.”
“Pomimo sytuacji w jakiej się znalazłem, miła i sympatyczna pani w sekretariacie. Pan technik wyczerpująco odpowiedział na moje pytania.”
“Najlepiej wydane pieniądze. Mnóstwo konkretnych porad jak pracować z dzieckiem. Ogromna kompetencja i życzliwość.”