Przegląd katalogu
- 122 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 122 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 122 wyników w Inowrocławie, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 32,005 opinii i ocen.
“Polecam..miła obsługa klienta..”
“Chętnie robię zakupy w tym sklepie. Czysty, przestronny, szeroki asortyment, zawsze świeże owoce i warzywa. Duży plus za długą dostępność pieczywka. Panie bardzo pomocne - zawsze odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej "wymagającego" klienta ;) duże wsparcie przy kasach samoobsługowych. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Wracam regularnie.”
“Ekstra poukładane towar świeży wybór obfity parking dla niepełnosprawnych duży parking dla innych pojazdów osobowych czysto i elegancko”
“Był papier toaletowy i ogólnie czysto w toalecie. W tamtym momencie tylko tego potrzebowałem”
“Bardzo lubię robić zakupy w Lidlu, zawsze jest świeże pieczywo, alejki są czyste i szerokie. Pracownicy zawsze chętnie służą pomocą. Jest duży wybór warzy i owoców, które są dobrej jakości. Jest duży parking. Bardzo lubię również kasy samoobsługowe, gdzie tu również zawsze jest pracownik który pomoże. Bardzo dobra jakość produktów w niskich cenach. Polecam.”
“Szybki rozladunek tylem.Wozkowy ok.Mozliwosc pauzy przed firma na drodze dojazdowej”
“Duży wybór mebli kanapy narożniki fotele. Szafy w dużym asortymecie.”
“Super obsługa, bardzo miły właściciel”
“Bardzo miła ekspedientka w okularach, bardzo kontaktowa i uprzejma. Polecam!”
“Miły przystojny pan za kasą.Polecam serdecznie”
“Miła ,rzeczowa obsługa ,szczególnie jedna dziewczyna wyjątkowo urocza.Pozdro dla K.”
“Bardzo duży wybór artykułów codziennego użytku. Ogromny wybór modeli hot wheels.”
“Lubię w tym parkiecie robić zakupy. Wydaje mi się że jest to najlepsza Biedronka w mieście. Miły i pomocny personel.”
“Polecam sklep Biedronka w Inowrocławiu na ulicy Solnej, pomocny i miły personel.”
“Fajna bo mogę szybko i bezpiecznie zapłacić rachunki”
“Tu robię zakupy. Problem jest w parkowaniu. Na parkingu znajdują się samochody mieszkańców okolicznych bloków a nie klientów marketu. Może właściciel sieci dojdzie do wniosku i postawi parkometry to rozwiąże problem osób którzy chcieli by dokonać większych zakupów i zaparkować samochód koło marketu a nie wieleset metrów dalej.”
“Jeden z lepszych sklepów, w żadnym innym nie ma tak zróżnicowanego towaru ,tylko wjazd jest tragiczny”
“Super sklep biedronka. Czysto ładnie. Miła obsługa. Polecam. Duży wybór towaru”
“Fajny sklep. Szeroki asortyment . Dużo nowości, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa służąca pomocą i czytelne alejki między półkami .”
“Bardzo dobre to miejsce polecem”
“Najlepsza Biedronka w całym Inowrocławiu. Obsługa miła, kolejki w miarę sprawnie ogarniane. Chociaż w czasie świąt czy dłuższego wolnego może wydawać się inaczej, raczej tylko dlatego, że ludzi jest po prostu aż za dużo na sklepie. Dowieziony towar szybko ogarniany, jak na możliwości pań rozdartych między właśnie towarem, wypiekaniem pieczywa, sprawdzaniem terminów i kasami.”
“Miła obsługa, chętnie wrócę by zrobić zakupy”
“Chciałbym serdecznie podziękować Pani Annie ze stanowiska ratalnego za profesjonalną i wyjątkowo miłą obsługę. Pani Ania od początku rozmowy była bardzo cierpliwa, szczegółowo wyjaśniła wszystkie możliwości finansowania zakupu oraz odpowiedziała na każde moje pytanie. Dzięki jej zaangażowaniu cały proces przebiegł szybko, sprawnie i bezstresowo. Doceniam, że potrafiła doradzić najlepsze rozwiązanie dopasowane do mojej sytuacji, a przy tym była niezwykle uprzejma i mega uśmiechnięta. Takie osoby budują pozytywny wizerunek sklepu i sprawiają, że z przyjemnością chce się wracać. Pani Anno – jeszcze raz dziękuję, a kierownictwu gratuluję tak kompetentnej i życzliwej pracownicy.”
“W piątek odwiedziłem po codzienne zakupy w postaci mullermulsha żabeczke bardzo miły pan i bardzo miła obsługa z przyjemnością dałem mu telefon by nabił mi punkty na aplikacji pozdrawiam”
“Bardzo miła obsługa, wszystkie Panie bardzo sympatyczne i uczynne. Sklep czysty i zawsze zatowarowany na bieżąco.”
“Polecam miła obsługa klienta...”
“Prawdziwy "żelaźniak" , śruby , nakrętki , podkładki , wkręty , gwoździe, elektronarzędzia, narzędzia itd. Polecam”