Miła obsługa. Dobre zaopatrzenie, o każdej porze można podjechać.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Makowska ★★★★★
-
Rob Nickman ★★★★★
Miła ,rzeczowa obsługa ,szczególnie jedna dziewczyna wyjątkowo urocza.Pozdro dla K.
-
Marcin Grecki ★☆☆☆☆
U jednej z kasjerek wieczny problem z płatnościami karta oraz wysyłaniem lotto. Rzekomym powodem są problemy z internetem. A u innych kasjerek nigdy tego problemu nie ma
-
Natalia Łepska ★☆☆☆☆
Nie polecam! Właściciel bardzo nie miły, po popełnieniu błędu przez pracownika właściciel został o tym poinformowany oraz poproszony o pomoc. Obiecał reklamacyjne załatwić temat, po czym stwierdził, iż mamy radzić sobie sami. Po rozmowie z właścicielem, klient został wyproszony z żabki. Jeśli ktoś nie umie z kulturą rozmawiać i pomóc w sprawie , w której zawinił, to za biznes niech się nie bierze.
-
Michał K. ★★☆☆☆
Ogólnie spadek w jakości obsługi. Po 16 wybór parówek do hotdoga prawie żaden ( dwie małe i nic więcej) 4/10/23 16.30* Ostatnio od tej samej pani dostałem na wynos małą kiełbaskę w dużej bułce. Zapłacone za dużego hotdoga, moje zaskoczenie po rozpakowaniu, bezcenne. Brałem na wynos.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Świętego Ducha 99, 88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku