Przegląd katalogu
- 283 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 283 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 283 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 73,393 opinii i ocen.
“Przemiła obsługa zawsze uśmiechnięta”
“Obsługa miła i sympatyczna. Jedzenie świetnie przygotowane. Można pogadać pośmiać, pożalić i wogole. Polecam”
“W sklepie żabka zawsze spotykam miłą i pomocną obsługe. Jedzenie jest smaczne, tanie, a kawa zawsze ciepła. Nigdy nie napotkałem żadnego problemu w tych sklepie. Szybkie zakupy w żabce, bardzo czysty sklep i dobrze zatowarowany, jak na żabkę.”
“Bogaty asortyment (zwłaszcza słodycze), małe kolejki do kasy.”
“Przede wszystkim produkty pierwszej potrzebny. Chodzę często na codzienne zakupy. Czasem Fajne promocje na narzędzia, kilka kas samoobsługowych. Uliczki Często zastawione paletami ale już zdążyłem przywyknąć, problem ten wynika raczej z zarządzania na górze i nie jest to wina pracowników sklepów detalicznych.”
“Pan kasjer Jarek, bardzo uprzejmy w stosunku do starszych osób. Pomaga w wyborze towaru lub odnalezienia produktu. Takich kasjerów jak Pan Jarek brakuje wszędzie.”
“Najfajniejsza Biedronka w całym mieście! To co tutaj powypisywali ludzie w komentarzach - to wielka przesada. Obsługa jest bardzo sympatyczna, kasy są czynne, a obsługa kas życzliwa. Naprawdę trudno się do czegoś doczepić, a to chyba dlatego, że taką mamy naturę - jako Polacy - i czegoś się w tych tu - opiniach - doszukujemy. Jest czysto, a jak coś się już gdzieś kiedyś "rozleje i rozdepcze" - to na bieżąco zaraz jest to automatycznie sprzątane i myte. Pełen komfort i profesjonalizm. Sklep położony w ruchliwym centrum - dlatego towar non-stop z palet na półki wyciąganym jest. Zawszę tu wracam i wszystkim polecam robić tu zakupy!!!”
“Polecam,wszystko co potrzebne w jednym sklepie. Fajne promocje :-)”
“To sklep, w którym widać dbałość o klienta. Wnętrze czyste, schludne, a półki regularnie uzupełniane. Wybór artykułów spożywczych jest szeroki, z przewagą marek własnych o dobrej jakości. Dużym atutem są liczne akcje tematyczne i tygodnie kuchni świata, które wprowadzają ciekawą odmianę do codziennych zakupów.”
“Właśnie miałem okazję przekonać się na własnej skórze o tzw.kulturze osób pracujących w Polomarket przy ul.Fordonska 410.Kasjerka o imieniu Angelika dała mi posmak tego co pamiętam z czasów socjalizmu w Polsce kiedy miałem 7-8 lat.Przechodzac po raz pierwszy/ i ostatni/ między półkami tego przybytku nieostrożnie przeszedłem z sekcji Polomarket do wejścia Loży Prasowej.Wtedy to usłyszałem z ust równie pięknej co elokwentnej kasjerki Angeliki : gdzie tam lesie? Rozumiem,że nazwa Polomarket zobowiązuje kierownictwo tej placówki do zatrudniania personelu na zasadzie łapanek prosto z pola.Zyczac sukcesów na dalszej drodze biznesu żegnam definitywnie raz na zawsze.Jednorazowy klient.”
“Chciałabym serdecznie podziękować paniom ekspedientkom za miłą obsługę i życzliwe podejście do klientów. Zawsze potrafią doradzić, są cierpliwe i tworzą w sklepie naprawdę przyjazną atmosferę. Widać, że lubią swoją pracę i dbają o każdego klienta.””
“Super kustosz P Łukasz posiada duży zasób wiedzy. Bardzo dobrze umie przekazać historyczną wiedzę A ma duży zasób .”
“Żabka jest rano otwarta choci jest napisane innaczej wyjątkowo tanio w żabce i ciepłe bułeczki”
“Bardzo miła pani sprzedająca, polecam”
“Pani z długimi włosami i w okularach to jedna z najlepszych sprzedawczyń, na jakie trafiłem. Miła, spokojna i bardzo pomocna. Zamiast coś wciskać, naprawdę słucha i doradza tak, żeby klient wyszedł zadowolony. Profesjonalna, konkretna i tworzy super atmosferę. Zdecydowanie polecam jej obsługę!”
“Naprawde jedna z lepszych Zabek jeżeli chodzi o obsługę i nastawienie do klienta. Pani Agata zasługuje na wielka pochwalę! Młoda uśmiechnięta kobietka super naprawde.”
“Fajny sklepik żeby coś na szybko kupić i zjeść coś na ciepło. Można trafić na fajne promocje. Łatwy dojazd.”
“Dobrze zaopatrzona z miłą obsługą.”
“Byłem przejazdem. Super miła obsługa.”
“Asortyment zawsze na 5+. Dodatkowo pan Kuba najlepszy! Bardzo lubię chodzić do tej żabki, bo zawsze obsługa jest super i można kupić wszystko, co potrzeba.”
“Polecam serdecznie ♥️ najlepsza żabka na Bartodziejach. Najlepsza kawa, czystko i najważniejsze bardzo miła obsługa.”
“Bardzo miła obsługa i usytuowana w idealnym miejscu”
“Przemiła obsługa, nie zgadzam się z postami poniżej :) robią świetne hotdogi. :D codziennie nowe promocje. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Odwiedzam ją zawsze mimo iż inna Żabka jest nieopodal mojego domu. :)”
“Zakupy spożywcze, ciasta i leki - wszystko w jednym miejscu, polecam”