Wieczny bajzel , ceny które okazują się inne przy kasie , o promocji ani kasjerka ani pani kierownik nie mają pojęcia i nie widzą dlaczego mimo wywieszonej etykiety nie wchodzi rabat
Zdjęcia
Opinie
-
Pani Ładna ★★☆☆☆
-
Aleksander Hoffmann ★☆☆☆☆
Biedronka, czasem zrobię tutaj zakupy, nigdy nie miałem żadnego problemu aż w końcu z przyzwyczajenia parkuje a tu dostaje wezwanie do zapłaty. Mój błąd że w ogóle pisałem tą reklamacje, mogłem mieć to...Paragony za zakupy nawet nie pomogły, przeważnie to starcza do anulowania "mandatu". Wystawiam negatywną opinie za parking, zachęcam wszystkich poszkodowanych do tego samego.
-
Tomasz ★★★☆☆
Duży wybór towarów chociaż dostęp do półek utrudminy zostawionymi paletami. Prawie przez cały dzień brak pomocy przy kasach samochodowych.
-
Ka Rol ★★★★★
To sklep, w którym widać dbałość o klienta. Wnętrze czyste, schludne, a półki regularnie uzupełniane. Wybór artykułów spożywczych jest szeroki, z przewagą marek własnych o dobrej jakości. Dużym atutem są liczne akcje tematyczne i tygodnie kuchni świata, które wprowadzają ciekawą odmianę do codziennych zakupów.
-
Ola Ala ★☆☆☆☆
Obsługa jest bardzo niemiła, jakby pracowała za karę często zdarzają się głupie, chamskie odzywki najczęściej do dzieci i osób starszych. W sklepie panuje brud i bałagan. Na ladzie mięsnej radzę od razu wąchać mięso, bo już trzy razy trafiłam na popsute. Za trzecim razem rozerwałam worek i od razu powąchałam mięso było zepsute. Oddałam je sprzedawczyni, która sama powąchała i stwierdziła, że da mi nowe. Niestety, stare wrzuciła z powrotem, aby sprzedać komuś innemu. Zgłaszanie takich sytuacji nic nie daje – a po napisaniu na BOK odpowiedziano, że nie widzą problemu Serio ? Chyba ważniejsze jest , żeby kasa się zgadzała. Opisałam konkretną sytuację i zaprzeczono, jakoby mięso miało wrócić do sprzedaży, ale ja widziałam to osobiście, ponieważ specjalnie obserwowałam zachowanie sprzedawczyni.
-
I HtLiv ★☆☆☆☆
W zestawie nugetsow, skrzydełek z sosami (mrożonka) brakowało sosów. Nie wiem jakim dzbanem trzeba być żeby je kraść z pudełek. Produkt za 20 zł do tego niekompletny.
-
Iwona Witkowska ★★☆☆☆
Kasy samoobsługowe to masakra i wiem,że nie jest to zależne od obsługi sklepu...ale niektóre z Pań tam pracujących podchodzą do pomocy przy tej kasie z takim fochem,że się odechciewa. Wiem,że praca w Biedronce nie należy do przyjemnych,ale jak się komuś nie podoba to jest wiele innych miejsc pracy...
-
Maciej Jurek ★★★☆☆
Ustawienie produktów i zmiany w ustawieniach produktów są nieintuicyjne i ciężko jest coś znaleźć. Stoisko mięsne nie pachnie najładniej...
-
Kamila ★★★★★
Biedronka bardzo dobrze usytuowana, jeśli chodzi o bliskość innych sklepów sklepików jak np. Rossman, w markecie znajduje się stoisko mięsne. Zawsze dobrze wyposażona. Bardzo mili i pomocni pracownicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Magnuszewska 6, 85-849 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku