Opinie

  1. Pani Ładna ★★☆☆☆

    Wieczny bajzel , ceny które okazują się inne przy kasie , o promocji ani kasjerka ani pani kierownik nie mają pojęcia i nie widzą dlaczego mimo wywieszonej etykiety nie wchodzi rabat

  2. Aleksander Hoffmann ★☆☆☆☆

    Biedronka, czasem zrobię tutaj zakupy, nigdy nie miałem żadnego problemu aż w końcu z przyzwyczajenia parkuje a tu dostaje wezwanie do zapłaty. Mój błąd że w ogóle pisałem tą reklamacje, mogłem mieć to...Paragony za zakupy nawet nie pomogły, przeważnie to starcza do anulowania "mandatu". Wystawiam negatywną opinie za parking, zachęcam wszystkich poszkodowanych do tego samego.

  3. Tomasz ★★★☆☆

    Duży wybór towarów chociaż dostęp do półek utrudminy zostawionymi paletami. Prawie przez cały dzień brak pomocy przy kasach samochodowych.

  1. Ka Rol ★★★★★

    To sklep, w którym widać dbałość o klienta. Wnętrze czyste, schludne, a półki regularnie uzupełniane. Wybór artykułów spożywczych jest szeroki, z przewagą marek własnych o dobrej jakości. Dużym atutem są liczne akcje tematyczne i tygodnie kuchni świata, które wprowadzają ciekawą odmianę do codziennych zakupów.

  2. Ola Ala ★☆☆☆☆

    Obsługa jest bardzo niemiła, jakby pracowała za karę często zdarzają się głupie, chamskie odzywki najczęściej do dzieci i osób starszych. W sklepie panuje brud i bałagan. Na ladzie mięsnej radzę od razu wąchać mięso, bo już trzy razy trafiłam na popsute. Za trzecim razem rozerwałam worek i od razu powąchałam mięso było zepsute. Oddałam je sprzedawczyni, która sama powąchała i stwierdziła, że da mi nowe. Niestety, stare wrzuciła z powrotem, aby sprzedać komuś innemu. Zgłaszanie takich sytuacji nic nie daje – a po napisaniu na BOK odpowiedziano, że nie widzą problemu Serio ? Chyba ważniejsze jest , żeby kasa się zgadzała. Opisałam konkretną sytuację i zaprzeczono, jakoby mięso miało wrócić do sprzedaży, ale ja widziałam to osobiście, ponieważ specjalnie obserwowałam zachowanie sprzedawczyni.

  3. I HtLiv ★☆☆☆☆

    W zestawie nugetsow, skrzydełek z sosami (mrożonka) brakowało sosów. Nie wiem jakim dzbanem trzeba być żeby je kraść z pudełek. Produkt za 20 zł do tego niekompletny.

  1. Iwona Witkowska ★★☆☆☆

    Kasy samoobsługowe to masakra i wiem,że nie jest to zależne od obsługi sklepu...ale niektóre z Pań tam pracujących podchodzą do pomocy przy tej kasie z takim fochem,że się odechciewa. Wiem,że praca w Biedronce nie należy do przyjemnych,ale jak się komuś nie podoba to jest wiele innych miejsc pracy...

  2. Maciej Jurek ★★★☆☆

    Ustawienie produktów i zmiany w ustawieniach produktów są nieintuicyjne i ciężko jest coś znaleźć. Stoisko mięsne nie pachnie najładniej...

  3. Kamila ★★★★★

    Biedronka bardzo dobrze usytuowana, jeśli chodzi o bliskość innych sklepów sklepików jak np. Rossman, w markecie znajduje się stoisko mięsne. Zawsze dobrze wyposażona. Bardzo mili i pomocni pracownicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Magnuszewska 6, 85-849 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements