Przegląd katalogu
- 173 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 173 wyników
Przeglądaj pharmacy w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 173 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 17,373 opinii i ocen.
“Profesjonalna, fachowa i miła obsługa Moja opinia o aptece Prima opiera się na pozytywnym doświadczeniu. Personel był bardzo pomocny i przyjazny, a apteka oferowała szeroki wybór leków i innych produktów zdrowotnych”
“Najlepsza apteka do jakiej może udać się człowiek. Wykwalifikowana obsługa, dobrze wyposażona apteka, bardzo sympatyczne Panie. Polecam”
“Szczepiłem się przeciw Covid dawka przypominająca szczepil mnie Pan Artur profesjonalna obsługa oraz fachową wiedzą bezbolesne wkłucie bezstresowa wizyta ... polecam”
“Przystepne ceny, fachowa obsluga. Co tu duzo pisac 10 na 10”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zimą wita miłe ciepło a latem daje ukojenie chłodne powietrze we wnętrzu Apteki. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa. Dostępne leki. Pracuję punkt szczepień.”
“Bardzo miły i sympatyczny personel. Apteka dobrze wyposażona.”
“Bardzo miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Pani Kierownik bardzo szczegółowo wyjaśniła mi działanie leku oraz udzieliła fachowej porady. Nigdy dotąd nie spotkałam się z taką życzliwością. Dziękuję.”
“super miły i kompetentny personel, zawsze można liczyć na poradę, apteka dobrze zaopatrzona”
“Bardzo duży wybór produktów, jak i możliwość zamówienia lekarstw. Dużo stanowisk, które obsługiwane są przez dość liczny i pomocny personel. Kolejki - rzadko. Fajne promocje w każdą środę, niektóre leki może a kupić dużo taniej. Polecam.”
“Super, czysto I niskie ceny. Sklep z dużym bezpłatnym parkingiem. Batdzo duza sala sprzedaży, ciekaw oferty i super promocję. Chociaż w pobliżu inne sklepu zawsze wybieram Kaufland z uwagi na niskie ceny, dobra jakość i miłą obsługę. Duża lada z wedli ami serwm i produktami garmażeeyjnymi.”
“Bardzo miły i profesjonalny personel a to w aptece jedna z ważniejszych rzeczy.”
“Wszystko jak najbardziej na tak, prze sympatyczny personel, duuuzy wybór towaru, dużo promocji. Dużo miejsc parkingowych. Naprawdę polecam”
“Typowa drogeria sieci ROSSMANN, wszystko ok. Drogeria znajduje się na terenie niewielkiej galerii handlowej, jest parking.”
“Bardzo sympatyczne osoby pracujące! Zawsze pomogą i doradzą.☺☺☺”
“Dobra apteka w centrum osiedla. Kiepsko z miejscami do parkowania, ale jeżeli chodzi o obsługę i asortyment medykamentów to wszystko jest w porządku.”
“Polecam wakacje z Biurem Medical-Chemist- NIVA w czarownym jak zawsze Kołobrzegu były bardzo udane. Pokoje oraz łazienki wystarczająco wygodne, pościel mięciutka i czysta, ręczniki śnieżnobiałe zmieniane, materace także zadowalające. Przeciwieństwo osławianej niegdyś ARKI kołobrzeskiej gdzie byłam 2 lata temu. Przestronne ładne balkony uprzyjemniają pobyt. Przedstawicielka Biura empatyczna i bardzo uczynna. Ekipa Sprzątająca z pewnością satysfakcjonująco wykonuje swoją pracę. Wyżywienie wystarczające, jem po to żeby żyć, obżarstwo nie służy zdrowiu i rehabilitacji. Rehabilitacja pod kierownictwem bardzo sympatycznego Pana Janka bardzo zadowalająca, zaspokaja On z uśmiechem oraz cierpliwością wszystkie prośby i zmiany zabiegów kuracjuszy. Panie z recepcji miłe, Tu dziękuję wyróżniam przemiłą i uczynną Panią Agnieszkę. Szkoda, że Pani Ewelina prawie notorycznie ukazuje swoją nierozumianą wyniosłość i nie lubi jeśli ktoś znając swoje prawa wymaga, wówczas denerwuje się i jest bardzo nieprzyjemna. Na pewno nie był to ostatni wyjazd z Biurem Medcal-Chemist.”
“Świetna apteka! Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Zawsze można liczyć na fachową poradę i szybkie znalezienie potrzebnych leków. Na szczególnie wyróżnienie zasługuje pani Alicja - niezwykle miła, kompetentna i cierpliwa. Ceny są przystępne, a atmosfera bardzo przyjazna! Widać, że pracują tu ludzie z pasją i zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm :)”
“O cenach się nie wypowiadam, bo ich nie weryfikuje. Apteka po ,, sąsiedzku" więc chętnie z niej korzystam. Panie zawsze uśmiechnięte i chętnie pomogą , doradzą, podpowiedzą. Nigdy nie czułem się tam intruzem obsłużonym z musu. Wielki szacunek i podziękowanie.”
“Miła obsługa Wszystko dostępne polecam”
“Weszłam przypadkiem,będę zaglądać częściej.Bardzo miła pani ( blondynka w okularach) była niezwykle pomocna i uprzejma. Dzięki niej kupiłam probiotyk w korzystnej cenie. Polecam tą aptekę.”
“Żabka jest rano otwarta choci jest napisane innaczej wyjątkowo tanio w żabce i ciepłe bułeczki”
“Po każdej wizycie jestem mega zadowolony”
“Chciałabym podziękować całej obsłudze apteki za życzliwość i profesjonalizm. Zawsze spotykam się tam z uśmiechem i cierpliwością niezależnie od sytuacji. Panie wykazują się ogromną wiedzą i empatią. Szczególne słowa uznania dla kierownika-osobie niezwykle pomocnej sympatycznej i zawsze otwartej na potrzebny pacjenta. Jego zaangażowanie i serdecznie podejście tworzą atmosferę, w której czuje się zaopiekowania i ważną. Dziękuje Dorota”
“Właśnie wyszedłem z Alby na Gdańskiej i od razu piszę opinię by mi nie uleciało. Pierwszy raz jakikolwiek farmaceuta - w tym przypadku Pan Mateusz - udzielił mi tylu informacji odnośnie leków które biorę. Zwrócił mi uwagę na rzeczy, o których nie powiedział mi lekarz. Kupuję tam bo raz że mają dobre ceny, a dwa że mam po drodze. Teraz mam dodatkowy powód. Aż wypytałem kto tam jest bossem. Okazuje się że ten sam Pan Mateusz. Warto go pytać bo mega dużo wie o lekach.”
“Panie obsługujące bardzo miłe i pomocne. Leki i inne preparaty medyczne, których nie ma na miejscu, można zamówić i są do odbioru na drugi dzień.”
“Może nie jest najtaniej, ale obsługa na wysokim poziomie. Pan Marcin zawsze pomoże, doradzi, sprawdzi czy w innej aptece można dostać lek i go ściagnie zeby nie trzeba było jeździć po całym mieście.”