Opinie

  1. Damian Bjj ★★☆☆☆

    Sklep nie jest czynny od 6! Jest 6:10 drzwi ciągle zamknięte a dodam że jest środa. Nie żadne święto czy dzień wolny od pracy. Na zewnątrz czeka z 12-15 osób, lecz obsługa nic sobie z tego nie robi!

  2. Squirku ★★★☆☆

    Jeżdżę co tydzień, na plus napewno zaopatrzenie, promocje oraz skanery do własnego skanowania zakupów na duży minus - często obsługa która nie potrafi poradzić sobie z tymi skanerami, często pieczywo zleżałe / z rana, nie raz spotkałem się na lepiącą podłogę

  3. Arkadiusz Kawa ★★★★★

    Wszystko jak najbardziej na tak, prze sympatyczny personel, duuuzy wybór towaru, dużo promocji. Dużo miejsc parkingowych. Naprawdę polecam

  1. Yurek Bond ★★★☆☆

    Sklep jak sklep. Jest wszystko pod ręką. Szkoda tylko że oszukują na cenach, na towarach, który generalnie mają metki że niby jest coś wyprodukowane w Polsce a faktycznie pochodzi z niemiec. Teraz byłem zmuszony tam być stąd moja opinia. Jak nie będę musiał to na pewno tam nie będę jeździł.

  2. Artur Łochowicz ★★★★☆

    Sklep z ogromnym wyborem produktów, świeżymi mięsami i miła obsługa. Kolejki, mimo kas samoobsługowych, (zwykle kasy otwarte maksymalnie w liczbie dwóch) praktycznie codziennie. Na zdecydowany minus problem z bezdomnymi, którzy regularnie kręcą się przed lokalem lub w przedsionku koło toalet - zarządca raczej nic sobie z tego nie robi.

  3. Joanna Rogowska ★★★★★

    Niskie ceny, ciekawe promocje i obniżki w porównaniu z innymi marketami. Asortyment towaru jest różnorodny-dla każdego coś dobrego :) mila i pomocna obsługa przy ladzie tradycyjnej i przy kasach.

  1. Janusz ★★☆☆☆

    Bardzo często o ile nie zawsze spotykam produkty z bliskim lub przekroczonym terminem ważności do spożycia. Po jednych zakupach ( sobota ) poprosiłem o zwrot lub wymianę nabiału bo data była do najbliższego wtorku a ja z racji wykonywanego zawodu zakupiłem towaru na zapas. Ostatnio przed świętami robiąc zakupy wpakowałem się na mleko które datę przydatności miało do niedzieli. Miało to być mleko do kawy ale na wszelakie inne znane sposoby wykorzystywaliśmy je przed końcem terminu. Sklep ostatecznie polecam na zakupy ( duży wybór towarów ) jednak z produkty z terminem przydatności należy kontrolować na półce w sklepie.

  2. Night Raven ★☆☆☆☆

    Ochrona sklepu od jakiegoś czasu nie daje sobie rady z bezdomnymi koczującymi przy wejściu z górnego parkingu. Poza tym wielu z nich przebywa w pobliżu wejścia głównego i w toalecie która jest zdewastowana. Dzisiaj nie działały rozsuwane drzwi na górze a w pomieszczeniu przy wejściu z parkingu +1 jak co dzień przebywało kilku bezdomnych. Ktoś w ogóle zarządza tym sklepem?

  3. soniełuseł hehe ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu.Obsługa sklepu pracuje jak za karę.Panie na kasie zamiast zajmować się klientem rozmawiają, pozostawiając klienta samemu sobie.Pani na dziale obsługi klienta zamiast pracować prowadzi rozmowy telefoniczne.Sklep dobrze wyposażony co jest jedynym plusem.

  1. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Sięgając grochówkę w puszce z górnej półki oblałam się jej śmierdzącą zawartością. Puszka długo otwarta z widoczną pleśnią. Widać że dawno na tym dziale nikogo nie było. Pani która wykładała tam towar pytając się jej czy ma jakis papier albo szmatkę odpowiedziała że ona nie chodzi po sklepie że szmatką... Brawo za super podejście do klienta

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kaufland Bydgoszcz Wyżyny?

Kaufland Bydgoszcz Wyżyny znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 16, 85-824 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kaufland Bydgoszcz Wyżyny?

Można skontaktować się z Kaufland Bydgoszcz Wyżyny pod numerem +48 800 300 062

Jak można dotrzeć do Kaufland Bydgoszcz Wyżyny?

Do Kaufland Bydgoszcz Wyżyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements