Jeden z gorszych rossmanów w jakich byłem, ale chociaż płyn do soczewek mieli jak potrzebowalem więc git
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr M ★★☆☆☆
-
Amir Drogun ★☆☆☆☆
Nie polecam obsługi w tym sklepie. Dnia 16.08.2025 r. w godzinach popołudniowych kasjerka w blond włosach była opryskliwa do klientów.
-
Anna Gaczkowska ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna obsluga. Poprosilam o pomoc przy znalezieniu kremu, zostalam poinformowana, ze jest wylozony na jednej z polek. Kiedy pokazalam na telefonie zdjecie kremu, ktory szukam, Pani obslugujaca nawet nie spojrzala I powiedziala, ze nie ma. Tragiczna obsluga!
-
Igor Jurkowski ★★★★☆
Przede wszystkim bardzo miłe zachowanie pań ze sklepu, doradzą, mówią nawet który z ich produktów jest lepszy. Kiedy wylał się komuś płyn pani udzieliła pomocy, posprzątała. Nie raz tworzą się kolejki przy kasach (najczęściej samoobsługowych) i pani nie przychodzi. Przy wejściu na zaplecze prawie zostałem uderzony, bo pan szybko je otworzył nie patrząc na nikogo. Według mnie nie raz tanie ceny, a nie raz trochę droższe (pasemka, farba różowa do włosów 30 zł!). Ale sklep mogę z całego serca polecić.
-
Paula ★☆☆☆☆
Bardzo mało profesjonalnym zachowaniem wykazała się dzisiaj Pani (blond) kasjerka ze zmiany popołudniowej. Ładnie to tak obgadywać ostentacyjnie klientów? Nie pozdrawiam.
-
Katarzyna Gougam ★★★★★
Fajne i są kasy samoobsługowe
-
Karolina Kulka ★★★★★
Bardzo pozdrawiam Pana Kasjera dzisiaj około godziny 13. Koleżanka na przerwie, kasa samoobslugowa w trybie awarii, ludzie w kilkunastoosobwej kolejce co i rusz pojękujący, narzekający, niemili- co tak wolno, proszę otworzyć drugą kasę i tak dalej. A Pan się nie przejmował; odpowiadał spokojnie i uprzejmie odpowiadał na rozmaite zaczepki; a do tego - naprawdę się starał być jak najszybszy. A jaki kulturalny. Szanuję bardzo; ludzie niemili, presja, nie twoja wina - a i tak robisz co możesz. Dajta mu podwyżke :)
-
Dagmara Płażewska ★★★★★
Sklep ok ale jakiś madrala ustawil godzinę zamknięcia 21.. super ... nie mam co robić tylko jeździć bez celu po Fordonie...
-
Maciej L ★★★★★
Typowa drogeria sieci ROSSMANN, wszystko ok. Drogeria znajduje się na terenie niewielkiej galerii handlowej, jest parking.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Drogeria Rossmann?
Drogeria Rossmann znajduje się przy Skarżyńskiego 2, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?
Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700
Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?
Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku