Przegląd katalogu
- 480 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 480 wyników
Przeglądaj pedicure w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 480 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,505 opinii i ocen.
P&P Paznokcie i Pielęgnacja Salon Olgi Ratnikovej to salon kosmetyczny stawiający na dokładność. Miejsce wyróżnia staranność oraz kulturę obsługi. W ofercie są stylizacja paznokci, pedicure i zabiegi spa.
“Najlepsza stylistka paznokci! Żałuję, że dopiero niedawno odkryłam Patrycję, bo jest cudotwórczynią. Paznokcie są wykonane sprawnie, jednocześnie dopracowane w każdym calu. Są nie do zdarcia, wyglądają równie dobrze przy kolejnej wizycie (oczywiście nie patrząc na odrost!). Poza tym atmosfera jest przemiła tak jak i sama stylistka. Polecam z całego serca!”
“Manicure został wykonany perfekcyjnie, z ogromną dbałością o szczegóły. Wnętrze salonu jest piękne, stylowe i bardzo przytulne, co od razu wprawia w świetny nastrój. Szczególnie wyróżnia się przesympatyczna i serdeczna pani recepcjonistka, która tworzy wyjątkową atmosferę całego miejsca. Zdecydowanie polecam!”
“Miałam przyjemność poddać się hialuronidazie w tym salonie. Mimo, że taki zabieg może kojarzyć się z różnymi obawami, to tutaj - dba się o bezpieczeństwo klientki i wykonuje się przed zabiegiem próbę uczuleniową (kiedyś w innym salonie podczas hialuronidazy, takiej próby nie miałam, a jest to bardzo ważne). Pani Angelika jest niezwykle profesjonalna, widać, że ma ogromną wiedzę, doświadczenie, oraz wyczucie podczas wykonywania zabiegów. Zabieg przebiegł bezboleśnie, usta ładnie się goją. Jestem bardzo wdzięczna za naprawienie moich ust po rzekomo profesjonalnych salonach, które używają kwasów, jakie nie powinny w ogóle być w użytku. Serdecznie polecam to miejsce, w tym salonie można czuć się bezpiecznie, pani Angelika wie co robi i doradzi w kwestii zabiegów najlepiej jak może. Dziękuję ♥️⭐⭐⭐”
“Korzysta z usług lokalnego salonu od początku. Jestem bardzo zadowolona. Do tej pory wykonałam u pani Agnieszka makijaż permanentny brwi z którego jestem bardzo zadowolona. Wykonuje zabiegi na twarz oraz regularnie korzystam z manicure i pedicure hybrydowego.”
“Polecam z czystym sumieniem. Gdy chcesz sie zrelaksować ale rowniez otrzymać cenne wskazówki i rady to zapraszam do Pani Aleksandry”
“Najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Pani Magda jest bardzo utalentowaną fryzjerką, potrafi doradzić, ma doskonałe poczucie estetyki i jest bardzo sympatyczna. 5 gwiazdek to za mało!”
“Do Damiana chodzę od wielu, wielu lat. Na przestrzeni tego czasu zmienialiśmy mój kolor włosów oraz fryzury. Zawsze zdawałam się na jego wiedzę, profesjonalizm oraz talent i nigdy, ale to nigdy mnie nie zawiódł. Polecam go serdecznie, ma niesamowite wyczucie, odwagę i świetnie doradza. Jedyny minus to brak wolnych terminów w jego kalendarzu. Jestem już zapisana na wizyty do niego do końca roku.”
“Jest to jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w których byłem. Zapłaciłem jak na studencką kieszeń a dostałem fryzurę jak z montowni gdzie ceny są razy dwa/trzy. Polecam Panią bardzo miłą blondynkę! Pozdrawiam Serdecznie Salon ;)”
“W salonie miła atmosfera. Manicure wykonany przez Panią Anastazje bardzo starannie i dokładnie. Dziewczyny zawsze dbają o komfort klientek. Serdecznie polecam!”
“Usługi na najwyższym poziomie. Pani kosmetolog z szeroką wiedzą na temat potrzeb skóry, profesjonalnie dobiera wymagane zabiegi, kosmetyki, odpowiada na pytania, bardzo miła atmosfera. Zabiegi wykonywane dokładnie i bez pośpiechu . Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia :)”
“Byłam dziś w gabinecie na dwóch zabiegach. Obsługa na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm I przemiłe Panie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tam wrócę. Polecam z całego serca Ps. Ceny bardzo przystępne”
“Polecam gorąco. Henna brwi pięknie wykonana, fachowa obsługa i Pani wykonująca henne przesympatyczna. Wrócę jeszcze nie raz :)”
“Na kurs trafiłam trochę z ciekawości, ale okazało się, że to była jedna z lepszych decyzji ostatniego czasu. Zajęcia były prowadzone swobodnie, bez sztucznej presji, a jednak bardzo profesjonalnie. Miałam sporo pytań i wszystkie zostały spokojnie wyjaśnione, bez zniecierpliwienia. Bardzo podobało mi się, że od razu ćwiczyłyśmy na modelkach, bo dzięki temu dużo szybciej nabrałam pewności w rękach. Wyszłam z poczuciem, że zdobyłam konkretne, praktyczne umiejętności.”
“Usluga wykonana na wysokim poziomie ,zachowanie zasad higeny , mila atmosfera polecam”
“Jestem zachwycona wizytą w tym salonie! Obsługa na najwyższym poziomie – bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Pani kosmetolog dokładnie wyjaśniła każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i bezpiecznie. Efekt przerósł moje oczekiwania – skóra wygląda świeżo i promiennie. Wnętrze salonu jest czyste, eleganckie i pachnące, a atmosfera niezwykle relaksująca. Na pewno wrócę i z czystym sumieniem polecam każdemu!”
“Najwyższy poziom Począwszy od pań w recepcji do pań wykonujących zabiegi. Bylem w Gnieźnie(nazwy nie podam nie chce robić anty reklamy). Wracając do softclinic polecam każdemu”
“Z usług salonu korzystam od wielu lat. Manicure, pedicure , rzęsy w najlepszej jakości;) od roku regularnie chodzę na zabiegi do pani Pauliny. Bardzo profesjonalna i miła osoba. Czuję się zaopiekowana . Polecam w szczególności zabieg Onda- daje duże efekty. To miejsce gdzie każda kobieta i mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Polecam;))”
“Jestem w miarę stałą bywalczynią tego salonu. Za każdym razem pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, przesympatyczne Panie, punktualność rozpoczęcia zabiegów. Polecam !!!!!!!”
“Od 8 lat jak nie dłużej nie znam lepszej specjalistki od masażu :-) Wie gdzie i jak nacisnąć żeby przestało boleć. Cudowne łapki normalnie :-) Żona na pazurki też nie chce chodzić gdzie indziej mimo że o termin do Pani Moniki nie jest łatwo. Nie zauważyłem żeby żona kiedykolwiek wróciła z tego gabinetu nie zadowolona ze swoich pazurków :-) Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ten gabinet :-)”
“bardzo miłe panie i super fryzury zawsze wychodzę zadowolony”
“Pani Małgosiu bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i komfortowe samopoczucie w Pani gabinecie. To nie mój pierwszy zabieg,więc świadomie mogę napisać co czuję. Zabiegi wykonywane ze szczególną starannością i dokładnością. Poza tym można z Panią miło porozmawiać i przy okazji spędzić serdecznie czas.Zawszw Pani potrafi dobrać idealnie zabieg do potrzeb klienta,i to też jest bardzo ważne .Pełnen profesjonalizm usług. Bardzo lubię Panią odwiedzać i Polecam z całego serca . Dziękuję bardzo.”
“Strzyżenie męskie - Pani Weronika i Pani Wiktoria są the best”
“Polecam paznokcie u pani Karoliny - bardzo dokładna, wszystko tak jak chciałam, a do tego miła atmosfera ☺️”
“Bardzo polecam. Profesjonalne usługi, przepiękny wystrój i opieka nad klientkami. Na pewno będę wracać :)”
“Miałam przyjemność szkolić się u Pani Moniki z zabiegu MIKROPUNKTURY- terapia blizn. Wykład, teoria przerosła moje oczekiwania , ponieważ ilość informacji była rzeczywiście ogromna. Ale to nie koniec… nie spodziewałam się że Pani Monika przygotuje dla mnie aż cztery modelki na jeden dzień szkolenia - to było duże , bardzo miłe zaskoczenie- szok! Wieczorem po szkoleniu otrzymałam masę zdjęć z treningu z moim udziałem również , które mogłam wykorzystać do mojego portfolio także kolejny mega plus a dodam, iż nie ustalaliśmy tego wcześniej. Gdy tylko mam pytanie, odpowiedź jest ZAWSZE, co u wielu wykładowców czasem jest problemem. No cóż powiem krótko Pani Monika ma niesamowitą energię dzięki której dwoi się i troi abyśmy były w pełni zadowolone ze szkolenia. Ja właśnie należę do tych osób które będą polecały jej placówkę każdemu , komu zależy na szkoleniu na najwyższym poziomie. Napewno wrócę do Akademii ( zresztą mam już nowy zarezerwowany termin ). Już nie mogę się doczekać. Polecam na 120%”
“Przemiła atmosfera, dokładność, widoczne doświadczenie, czystość salonu- wszystko bardzo wyróżnia to miejsce na tle innych salonów. Jeśli szukacie miejsca do czystego relaksu to warto wybrać się właśnie do Pani Angeliki. Miałam wykonywaną laminacje rzęs, efekt przepiękny i długo się utrzymuje.”
“Polecam zabiegi na twarz wykonywane przez Emilię. Dobrze dobrany peeling zniwelował wieloletnie przebarwienia potrądzikowe.”
“Byłam u Moniki na szkoleniu. Wiele lat zbierałam się, aby zacząć realizować swoje marzenia, u Moniki na szkoleniu otrzymałam nie tylko profesjonalną wiedzę, ale także dużą dawkę inspiracji, Monika podzieliła nas swoim zapałem i zaangażowaniem, taki mentor to skarb ☺️ Z całego serducha polecam!”
“Próbowałam już różnych diet i po jakimś czasie waga zawsze wracała. Dzięki poradą Pani Wiesi ,a także telefonom wsparcia w chwili gdy czułam ,że mam kryzys udało się zmienić mój stosunek do jedzenia. Zyskałam wsparcie i motywację . Teraz wiem, że nie trzeba stale liczyć kalorii lecz można czerpać przyjemność z jedzenia. Dostałam dawkę rzetelnej wiedzy na temat żywności i jej wpływu na nasze ciało. Pani uwzględniła moje preferencje i styl życia co jest bardzo ważne by móc stosować dietę. Cieszę się, że mogłam skorzystać z usługi na odległość bo jestem ze Śląska i nie mam możliwości regularnych wizyt w Bydgoszczy. Ta sytuacja pokazuje ,że żadna odległość nie jest problemem jeśli tylko mamy zasięg w telefonie. Polecam wszystkim konsultację”