Opinie

  1. Wiktoria klępka ★★★★★

    Jestem zachwycona ! Noce nie przespane z bólu .Na NFZ 3 miesiące czekania . Tutaj dzwonisz i termin już w ten sam dzień . Ceny nie najgorsze ,ale co najważniejsze dzisiaj się wyspałam ! Dziękuję jeszcze raz i polecam z całego serca

  2. edyta sze ★☆☆☆☆

    Nie polecam Dopóki pani doktor nie poszła na macierzyńskie wszystko było w miarę ok Ostatnia wizyta nie zapisana w kartotece itp zero kontaktu itp Radzę unikać

  3. Beatka S ★★★★★

    Serdecznie polecamy gabinet dentystyczny. Mój syn bardzo obawiał się wizyty i reagował płaczem, jednak pani doktor oraz jej asystentka wykazały się niezwykłą empatią, cierpliwością i profesjonalnym podejściem. Dzięki ich spokojowi, uprzejmości i zrozumieniu udało się przeprowadzić leczenie w komfortowej atmosferze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za troskliwą opiekę.

  1. Bojanek ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym umówiłem wizytę w Unident , dzwoniąc POINFORMOWAŁEM , że jestem po konsultacji z innym stomatologiem i mam do wyrwania górna 7 , że jest przetoka . PO przyjedzie wezwano mnie do gabinetu i poinformowano że nie wyrwa mi zęba bo po jej wyrwaniu będzie trzeba szyć zatokę bo jest przetoka . NIE rozumiem !! Informowałem o tym ! Na koniec skasowano mnie 150 ZŁ za poradę . Jaką poradę się pytam ?!?! To że jest przetoka to informowałem przed wizytą ! Naciagacze !!!

  2. Piotr Fronczewski ★★★★★

    Polecamy, dziękujemy Pani doktor Jelonek za wyleczenie zęba naszemu synkowi. Pomimo tego, że klinka nie przyjmuję tak małych dzieci Pani doktor spróbowała i jest sukces mamy wyleczonego zęba :)

  3. jacek parol ★★★★★

    Doktor z przeogromną wiedzą ! Trafiłem do kliniki z bólem po błędzie innego dentysty . Od tego czasu tylko i wyłacznie lecze sie u Pana doktora . Nigdy nie wyszedłem z gabinetu z bólem , czy to wyrwanie zęba czy leczenie kanałowe zawsze moge liczyć na Pana doktora . Polecam bo mało jest już takich profesjonalistow w swoim fachu !

  1. Artur Wojdylak ★☆☆☆☆

    No ja nie jestem zadowolony ty stomatologów ponieważ 4 razy sklehakem protezę i jest to dziwne bo mój ojciec sklejał protezę u kogo innego i jest zadowolony.to jest chore żeby tyle wydawać.Raz to skleilem tu i na drugi dzień musiałem znów jechać.A ta pani młoda co tam robi to to powiedziała że za słabo skleila.nigdy już tam nie pójdę bo ja nie jestem milionerem żeby tyle wydawać pieniędzy w błoto żeby to kosztowało 50 to rozumiem ale nie dość że to sklejenie kosztuje 150 a już 4 razy sklehakem tam to nie jest normalne .Nie polecam fatalni stomatolodzy uważają się za dobrych s nie są . Dziś rano ugryzłem bułkę i znów mi pękła co mam zrobić .szkoda że tylko raz ma płatność kartą bo reszta to było gotówka więc moja strata .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz?

UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz znajduje się przy Kołobrzeska 8, 85-704 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz?

Można skontaktować się z UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz pod numerem +48 502 153 152

Jak można dotrzeć do UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz?

Do UNIDENT Stomatologia Stomatolog Dentysta Bydgoszcz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements