Przegląd katalogu
- 151 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 151 wyników
Przeglądaj hospital w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 151 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 16,154 opinii i ocen.
“Wizyta przebiega bardzo szybko i w pozytywnej atmosferze, mogę szczerze polecić jako najlepsza przychodnia. Pakiet kierowcy bezproblemowo i szybko. :)”
“Znakomita opieka od pierwszej wizyty. Cały personel ma serce na dłoni. Fachowość i skuteczność przy ogromnej empatii to cechy tej lecznicy. Polecamy w 200%!”
“Spędziłam w tym w szpitalu a dokładnie na oddziale ortopedii 3 dni z których jestem bardzo zadowolona. Panie pielęgniarki i panowie pielęgniarze naprawdę bardzo sympatyczni, cierpliwi, pomocni i co najważniejsze z dobrą komunikacją i poczuciem humoru. Panowie lekarze również nie mam do czego się przyczepić, dzień przed operacją przeprowadzili wywiad dokładny, mogłam również zadać pytania na które otrzymałam odpowiedź. Sam oddział czysty, zadbany i naprawdę dobrze wyposażony (nawet czajnik elektryczny i lodówka na holu).”
“Przekazuję opinię o Szpitalu mojej Mamy: Od 15 lat jestem pacjentką w/w Szpitala. W 2010 roku na oddziale chirurgicznym usunięto mi 2 płaty prawego płuca. Operację wykonał dr nauk med. Krzysztof Cieśliński oraz lekarz med. Marek Baliński. Nie mam żadnych wątpliwości, że w tym Szpitalu w/w lekarze uratowali mi życie. Pomimo bólu i załamania psychicznego, jakie towarzyszyło mojej chorobie, na wszystkie pytania lekarze cierpliwie udzielali mi wyczerpujących odpowiedzi. Czułam się bardzo zaopiekowana, mając jednocześnie od samego początku świadomość, że znalazłam się w bardzo dobrych rękach. Ich empatia i profesjonalizm dały mi poczucie bezpieczeństwa, za co serdecznie dziękuję. Przez kolejnych 13 lata jeździłam kontrolnie do Poradni Chirurgicznej. Tutaj również przez te wszystkie lata wszyscy lekarze okazywali mi dużo empatii i zrozumienia. W 2023 roku przeszłam bardzo ciężka postać COVID-19. W 2024 roku trafiłam na oddział dr nauk med. Agaty Kalickiej. Na tym oddziale w kolejnych miesiącach i latach przebywałam 4-krotnie. Tutaj również wszyscy byli bardzo empatyczni, wrażliwi, profesjonalni. Pani Ordynator zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zawsze mogłam iść do Jej gabinetu i za każdym razem byłam wysłuchana. Pani Doktor wyjaśniała wszystkie moje wątpliwości, udzielając wyczerpujących odpowiedzi na moje, również te wydawałoby się banalne pytania. Chciałabym podkreślić, że pozostali lekarze na tym oddziale również byli bardzo empatyczni, podobnie zresztą jak wszystkie pielęgniarki i pracownicy pomocniczy. Po rozpoznaniu ciężkiej postaci astmy, dostałam się na biologiczne leczenie. Aktualnie raz na 4 tygodnie jeżdżę do Bydgoszczy na pobyt 1-dniowy, otrzymuję zastrzyk. Jestem pod opieką Pani dr. Aleksandry Gaclińskiej. Z Panią Doktor od początku mam bardzo dobry kontakt. W razie jakichkolwiek wątpliwości Pani Doktor udziela mi wyczerpujących odpowiedzi. Mam również możliwość (o ile istnieje taka potrzeba) kontaktu telefonicznego. Każdy mój pobyt w Bydgoszczy wiąże się z trudną dla mnie organizacja transportu (mieszkam w Ciechocinku). Bywa, że mam bardzo ograniczony czas. W tej kwestii również mogę liczyć na ogromna wyrozumiałość. Wszyscy zawsze są gotowi pomóc mi abym w miarę szybko mogła wrócić do domu. Chciałabym również podziękować pielęgniarce oddziałowej – Pani Darii Ziembie, sekretarce Pani Annie Cieślak oraz wszystkim pielęgniarkom, które podają mi zastrzyk. Wszyscy bez wyjątku są niezwykle empatyczni, serdeczni i wyrozumiali. Mimo choroby i okoliczności przyjazdu, zawsze miło spędzam czas na tym oddziale. Nie sposób wymienić nazwisk wszystkich pracowników oddziału, nie wszystkie nazwiska znam i pamiętam. Absolutnie wszyscy, których spotkałam na swojej drodze zasługują na wyróżnienie i ogromne wyrazy wdzięczności. Chciałabym również podziękować Dyrekcji szpitala za zarządzanie miejscem, w którym każdy Pacjent pomimo choroby może czuć się bezpiecznie. Dziękuję za to, że tworzycie Państwo zespół ludzi nie tylko profesjonalnych i świetnie przygotowanych, ale również ludzi o wielkich sercach i ogromnej wrażliwości. Z wyrazami wdzięczności Wieloletnia Pacjentka H. M.”
“17 października dane mi było urodzić córkę w Szpitalu Miejskim Poród indukowany z powodu cukrzycy ciążowej, pobyt oceniam bardzo dobrze począwszy od oddziału patologii ciąży, przez blok porodowy i opieke poporodową - zdecydowane 5 gwiazdek. Szczególne podziękowania dla Pani doktor Rybki oraz położnej Doroty Olszewskiej, które odebrały mój poród - wielkie dziękuję, są Panie Aniołami!”
“Ogromne podziękowania dla całego oddziału neurologii dziecięcej! Panie pielęgniarki cudowne Ciocie na tym odziale czujesz się jak w domu. Lekarze również bardzo mili i kompetentni. Wracamy na ten odział zawsze z przyjemnością. Pozdrowienia od Oliwki i dziękujemy raz jeszcze za cudowna opiekę :)”
“Z całego serca polecam Klinike Invicta Bydgoszcz. Trafiliśmy do kliniki w styczniu tego roku i od pierwszej wizyty u Dr Anarmy Działak wiedziałam i czułam, ze to będzie to. Lekarz z sercem na ręku. Na każdej wizycie wszystko było wyjaśnione i wszelkie wątpliwości rozwiane. Dzięki Pani Doktor zobaczyłam pierwszy raz w życiu 2 kreseczki na teście ciążowym i zobaczyłam wraz z mężem bijące serduszko ❤️ Nalepsze podziekowania należą sie także całemu personelowi, Pani Natali w rejestracji, Pani Wiolecie i Pani Soni które zawsze wszystko wyjaśniły, Pani Agnieszka ,która jest tak ciepła osoba , ze USG u Niej to czysta przyjemność a także dla Pani Marzenki ,która opiekuje sie juz kobietami w ciazy. Panie, które pobierają krew tak zagadają, ze nawet nie wiadomo kiedy juz jest po wszystkim. Wszystkim z całego serca dziękujemy i będziemy kontynuować leczenie tylko juz na innym poziomie bo z bijącym serduszkiem w brzuszku . Natalia I Ireneusz❤️”
“Pani Paulina to naprawdę świetna osoba. Nie tylko dobry specjalista ale też człowiek z super podejściem do małego pacjenta, któremu zależy na wspólnym sukcesie. Dzieci mimo że nie zawsze jest lekko ćwiczyć to chętnie idą i współpracują z Pana Pauliną. Pan Piotr to także człowiek z super podejściem do pacjenta oraz dużą wiedzą, który wie jak te wiersze wykorzystać aby pomóc. Polecam bez względu na to czy mały czy duży pacjent potrzebuje pomocy.”
“Mija od zabiegu plastyki powiek górnych dopiero tydzień, ale już jest wielkie WOW. Nie mogę uwierzyć w tak spektakularny efekt( pomimo tego,że trwa proces gojenia). Dziękuję za sympatyczną atmosferę i profesjonalizm pani Monice.”
“Bardzo miła obsługa w rejestracji, szybko i z uśmiechem. Weszłam na wizytę zgodnie z wyznaczoną godziną. Pan dr Ochapski jasno i rzeczowo podszedł do mojego problemu, wyjaśnił wszelkie wątpliwości i zaproponował optymalne rozwiazanie. Bardzo dziękuję i polecam!”
“Bardzo polecam wizytę u ortopedy dr Bieńka. Lekarz rzeczowy, konkretnie omawia problem, przy tym empatyczny. Daje wskazówki do sposobu postępowania przy dysfunkcjach ruchu Dobry kontakt z rejestracją, informacja o zmianie terminu w odpowiednim czasie.”
“Nikt myślę nie lubi pojawiać się u lekarza. Niestety niekiedy nie mamy wyjścia.Drugi raz miałem przyjemność pojawić się w tym centrum medycznym. Bardzo dziękuję za życzliwość Paniom z rejestracji, kosmos obsługa. Szacunek wielki dla Pani doktor Martyny Sztrajch za kontakt telefoniczny bez poprzedniego umówienia się na teleporadę.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Zmiana wycięta profesjonalnie .Pan doktor bardzo miły, empatyczny , wszystko dokładnie tłumaczy co będzie robił. Zabieg przebiegł bezboleśnie, po tygodniu zdjęcie szwów i był już wynik badania histopatologicznego . Obsługa na recepcji również bez zarzutów. Polecam klinike z całego serca !”
“Dzisiaj byłam pierwszy raz w IK CLINIK. Miłe i przyjazne miejsce. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Pani Karolina udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Zabieg przebiegał sprawnie i komfortowo. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać w najbliższym czasie z zabiegów kosmetologicznych.”
“Szczerze polecam klinikę. Pani Martyna bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy, zabiegi przyniosły oczekiwany efekt a czas spędzony w salonie bardzo miło wspominam, z pewnością wrócę na kolejne usługi. Przesympatyczna pani Wiktoria na recepcji, super miejsce i atmosfera!”
“Polecam z całego serca, Pani Agnieszka jest profesjonalna i sympatyczna. Na pewno wrócę ”
“Piszę swoją opinię po przeczytaniu steku kłamstw napisanych przez SZYMAZ V. Pani Ania jest cudowną osobą, piękną kobietą z olbrzymim poczuciem estetyki, o wielkich kompetencjach, bardzo otwarta na ludzi i ich problemy. Korzystam z jej usług od wielu lat i nigdy nie spotkałam się choćby z ułamkiem procenta tych wszystkich oszczerstw pisanych najprawdopodobniej przez konkurencję pod pseudonimem SZYMAZ V. Pani Ania jest zawsze na czas, zawsze uśmiechnięta, z nienaganną kulturą osobistą i nigdy ani ja, ani osoby które znam i korzystają z usług Instytutu nie byłyśmy w żaden sposób narażone na niepotrzebne koszty. Serdecznie polecam gabinet pani Ani i życzę jej wszystkiego najlepszego i dziękuję za wszystko.”
“Korzystałam wiele razy z zabiegów w Klinice DermoMedica i bardzo sobie chwale , jakość wykonywanych zabiegów, przemiłą atmosferę, oraz same zabiegi są dobierane indywidualnie do moich potrzeb. czy to parametry do depilacji laserowej czy hit tego miejsca Icoon Laser , będę wracać i polecać z całego serca ! Bo wiedza i doświadczenie jakie mają Panie są na najwyższym poziomie.”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Centrum Medyczne Szubińska. Lekarze, których miałam okazję poznać, to naprawdę profesjonaliści o najwyższych kompetencjach. Dr Jakub Cieściński, Dr Jakub Puchała, Dr Czanita Ciecińska, Dr Hanna Wikariak, Dr Monika Piter, Dr Dorota Bednarska oraz Dr Katarzyna Białecka to lekarze, którzy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą, ale także dokładnością i kulturą osobistą. Ich diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne, co daje mi pełne zaufanie do ich pracy. Co ważne, okazują wsparcie w trudnych sytuacjach, służąc nie tylko fachową pomocą, ale także ciepłym słowem i empatią, co bardzo pomaga pacjentom przejść przez trudne chwile. Kadra menadżerska również zasługuje na pochwałę – jest bardzo kompetentna, umożliwiając szybkie i dogodne terminy wizyt. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i dziękuję za profesjonalną opiekę. Pozdrawiam Was, jako Was jako stały pacjent.”
“Po raz drugi odwiedziłam Centrum Medyczne przy Chopina, pierwszy raz u Dr Sands, teraz u Dr Tokarczyka. Każda wizyta przebiegła bez zarzutu, profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Jeśli będę znów potrzebować prywatnej wizyty na pewno umówię się tutaj ponownie:) Pozdrawiam”
“jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i podejścia lekarzy . sprzęt jak i obsługa na wysokim poziomie . nic dodać nic ująć tylko poleci jak ktoś szuka dobrego okulisty . podarowali terminem gdzie szpital miał dopiero za 3 lata córka jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi w tym centrum”
“Kompetencja, kultura, przyjazna atmosfera, dobrze wykonany zabieg. Relacja jakość - cena rewelacja. Naprawdę polecam Panią Dr Romańską - Gocką :-)”
“Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego mojej córki u dr Oskara Komisarka. Przez trzy lata, podczas każdej wizyty, czułyśmy się zaopiekowane. Na każdym etapie leczenia wszystko było dokładnie omówione w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się również Pani Magdzie w rejestracji, która zawsze z wielką życzliwością i uśmiechem zajmowała się sprawami niemożliwymi, oraz Pani Marysi, higienistce za delikatność i profesjonalizm. Dziękuję!”
“Nowoczesna klinika i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor, która mnie przyjęła wszystko mi wyjaśniła z bardzo dużą dokładnością i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Posiadała ogromną wiedzę również o zabiegach, które nie są przeprowadzane w tej klinice.”