Przegląd katalogu
- 124 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 124 wyników
Przeglądaj freight transportation w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 124 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 6,261 opinii i ocen.
“100%PROFESJONALNA FIRMA I SUPER CHŁOPAKI”
“Miałem przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą Mat. i gorąco polecam jej usługi. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają Panią Aleksandrę. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy.”
“Korzystałem z usług tej firmy transportowej już kilka razy i za każdym razem byłem w pełni usatysfakcjonowany. Transport przebiegał punktualnie, a zarówno kontakt z biurem, jak i z kierowcami był profesjonalny i bardzo uprzejmy. Pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, a przewożony towar zawsze docierał bez żadnych uszkodzeń. Widać, że firma przykłada dużą wagę do jakości usług i komfortu klienta. Z czystym sumieniem polecam”
“Super doświadczenie z tą firmą logistyczną! Świetna komunikacja, elastyczność i punktualność. Towar dotarł na czas, a śledzenie przesyłki było mega proste. Dobre ceny też robią robotę. Na pewno będę polecał i sam skorzystam jeszcze nie raz. Pełen profesjonalizm!”
“Polecam współpracę z Nordic Logistics. Pani Sandra Przybylska spedytor pierwsza klasa. Bardzo dobry kontakt podczas realizacji zlecenia. Szybka i sprawna pomoc podczas problemu na załadunku.Polecam”
“Kolejny raz nawiązałem współpracę z tą firmą i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Usługa zrealizowana została bardzo sprawnie także ja nie mam żadnych zastrzeżeń”
“Agencja celna Deep-Set sp. z o.o. w Toruniu mogę polecić z czystym sumieniem! Fachowcy w pełni tego słowa!!! Rzetelna i profesjonalna obsługa to ich najważniejsze cechy! Bardzo dziękuję za szybką i skuteczną obsługę. Pozdrawiam serdecznie!”
“Polecam współpracę z firmą Solid Trans. Bezproblemowy kontakt, płatność na czas.”
“Polecam serdecznie. :) Bardzo dobry kontakt, wszystko zrealizowane terminowo i CMR od razu po rozładunku.”
“Bardzo często korzystam z usług wyślijkurierem.pl nigdy nie było problemu, wszystko dochodzi na czas. Polecam z czystym sumieniem”
“Mogę polecić ten serwis ;) Usterka poprawnie zdiagnozowana, wzorowy kontakt na każdym etapie naprawy wraz z wyjaśnieniami dot. problemu.”
“Polecam współpracę. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo dobry kontakt z Panem Michałem C. Pozdrawiam !!”
“Firma spedycyjna zasługująca na 10 gwiazdek bardzo dobra współpraca oby więcej takich firm na naszym rynku transportowym. Jeśli jest życzliwość i uczciwość to jestem zawsze na tak polecam serdecznie i pozdrawiam”
“Kontakt wzorowy, pełna przejrzystość. Auto z towarem dojechało zgodnie z planem, mimo opóźnień na granicy”
“Świetna sprawa. Na szczęście od strony Nieszawy było tylko kilka aut. Na drugim brzegu było więcej. Krótko, ale piękne widoki. I ciekawe przeżycie. Polecam. I niedrogi bilet.”
“Dobra współpraca z Panem Sławomirem, wszystko na czas i dobry kontakt.”
“Polecam ! Wszystkie przesyłki realizuję przez Pack Truck . Kontakt z doradcą - rewelacja . Szczególnie polecam panią Natalię G.”
“Polecam , najlepsza firma pod słońcem . Punktualność , rzetelność i profesjonalizm . Kierowca bardzo sympatyczny .”
“Świetna współpraca! Zespół to prawdziwi eksperci w spedycji lotniczej. Polecam z pełnym przekonaniem.”
“Super miejsce, swietna praca, hajs sie zgadza :) Glownie podwojna obsada, jazda chlodnia, czasem trzeba popracowac a czasem jest "luzniej". Zdecydowanie polecam prace w hsfie, wszystko legal i serio dbaja o pracownika.”
“Od lat jeżdżę z różnymi firmami, ale przy tej zostanę na zawsze, są NAJLEPSI! Tak jak oni, o pasażera nie dba nikt! Reszta firm nie dorasta im do pięt! Brawo!”
“Pracuję w firmie od października 2020 i nie mogę złego słowa powiedzieć,wypłata dobra i na czas,opłaty drogowe, tankowanie, serwis,komunikacja z firmą bardzo dobra, praca poukładana. Moim zdaniem tak to powinno wyglądać.Dodra Firma.”
“Wszystko okej. Konkretnie i na temat. Polecam współpracę z Panią Kingą”
“Pracuhe z firmą od 2lat,nigdy żadnego problemu. Płatności na czas,wszystkie informacje i pomoc w ciągu 5 minut,bez udawania że kogoś nie ma. Polecam współpracę z Kacprem Palickim. Konkretna osoba na odpowiednim stanowisku.”
“Zawsze szybko, zawsze cało, zawsze pewnie”
“Firma Solidna i Uczciwa Chłopaki pracują jak pszczulki żeby klijęt był zadowolony warta polecenia”
“Solidna firma.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Kontakt ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Usługa transportowa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Polecam⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”