NIE POLECAM !!! Fakt faktem kierowca miły i sympatyczny z całego serca mu współczuję ułożonych tras. Pierwszy raz jechałam z Polski do Holandii 20 godzin !! To jest nie normalne.
Opinie
-
W. B. ★☆☆☆☆
-
Monika Stepnowska ★☆☆☆☆
Przejazd z województwa kujawsko pomorskiego do Holandii to jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE! Sama podróż trwała 22 godziny ! Ułożenie trasy to DNO totalne, ilość zabieranych osób i paczek również. Kierowca może i sympatyczny ale trasa PORAŻKA ! Nie Polecam i każdemu kto będzie szukał odradze na każdej możliwej grupie i platformie.
-
Katarzyna Kowalska ★★★★★
Od lat jeżdżę z różnymi firmami, ale przy tej zostanę na zawsze, są NAJLEPSI! Tak jak oni, o pasażera nie dba nikt! Reszta firm nie dorasta im do pięt! Brawo!
-
Magdalena Lapkiewicz ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę polecić tej firmy!! Szefowa ustalając trasy dla kierowcy chyba mapy nigdy nie widziała. Droga do Holandii 20 godzin!! Jeden kierowca, który jechał 18 godzin był po prostu wykończony (Wcale się nie dziwię). Szkoda, że nie dbają o swoich przeciwników, którzy jak widać pracują ponad swoje siły. Do czasu... Kierowca bierze odpowiedzialność za swoich pasażerów, ale to szefostwo przyjmuje ponad normę kursów dla jednego kierowcy. Tak jest, jak liczą się pieniądze nie człowiek. Podziwiam kierowcę za wytrzymałość z szefostwem! Po rozmowie z nimi, zrozumiałam z kim musi się Pan użerać.. Winy w sobie nie widzą a w kierowcy, smutne. Nigdy więcej przejazdu z tą firmą!
-
Basia Mruczyk ★★★★★
Polecam z czystym sumieniem rzetelna firma bezpieczna dojechałam do polski
-
wasilis5310 ★☆☆☆☆
Nie wiem co to za szefowa ale proszę o lepsze organizowanie wyjazdów .. wszystko ładnie i pięknie że bez przesiadek ale żeby odbiór osob był 6-8 to już lekka przesada .. mało tego pierwsza firma w której jechałem do Holandii 22 godziny!!!. . nie dość że najpierw jedna osoba wysiadała na północy Niemiec to następny adres był przy granicy Holandia Belgia pod Rotterdamem.. masakra.. słabo polecam tę firmę
-
Imperator Zła ★☆☆☆☆
Nie wiem co to za szefowa ale proszę o lepsze organizowanie wyjazdów .. wszystko ładnie i pięknie że bez przesiadek ale żeby odbiór osob był 6-8 to już lekka przesada .. mało tego pierwsza firma w której jechałem do Holandii 22 godziny!!!. . nie dość że najpierw jedna osoba wysiadała na północy Niemiec to następny adres był przy granicy Holandia Belgia pod Rotterdamem.. masakra.. słabo polecam tę firmę
-
no_siemaaa ★☆☆☆☆
"Szefowa" czy zarządca tej firmy nie ogarnięty. Wiecznie czegoś nie przekazał kierowcy i po drodze wyszło pełno nieporozumień. Bezczelny kierowca , nerwowy,bluzgał przy odbieraniu załadunku. Nie chciał odebrać całości tak jak było w umowie . Resztę rzeczy kazał "wysłać sobie pocztą bo auto nie jest z gumy ,żeby wszystko zabrać". Cham i prostak. Po interwencji ,dopiero łaskawie wszystko zapakował jak by ładował worki kartofli. Rozumiem być zmęczonym trasą bo też pracuję jako kierowca zawodowy ale kultury trochę trzeba mieć ;))
-
Emil Chylisnski ★★★★★
Polecam serdecznie.bardzo miły kierowca komfort jazdy
-
Michał Brzykcy ★★★★★
Jechałem pierwszy raz z Holandii do Polski i polecam. Sympatyczny kierowca Radek bezpiecznie dowiózł pod adres bez przesiadek. Super!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tomax-Bus?
Tomax-Bus znajduje się przy Wojewódzka 16a, 87-152 Pigża, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tomax-Bus?
Można skontaktować się z Tomax-Bus pod numerem +48 600 039 627
Jak można dotrzeć do Tomax-Bus?
Do Tomax-Bus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku