Opinie

  1. miraz miraz ★★★★★

    Polecam współpracę z firmą Nordic Logistics. Wszystkie niezgodności na załadunku sprawnie rozwiązywane ze spedytorem. Bez niepotrzebnych nerwów. Pani Klaudio K. super współpraca - dziękuję i polecam.

  2. MAGNET Piotr Grędziński ★★★★★

    Polecam współpracę z Nordic Logistics. Pani Sandra Przybylska spedytor pierwsza klasa. Bardzo dobry kontakt podczas realizacji zlecenia. Szybka i sprawna pomoc podczas problemu na załadunku.Polecam

  3. Jakub ★★★★★

    Polecam współpracę z firmą Nordic Logistics, wszystko w jak najlepszym porządku. Zarówno na załadunku jak i rozładunku sprawnie i bezproblemowo. Miałem przyjemność współpracować z Panią Klaudią K. bardzo dobry i miły kontakt. Polecam

  1. Maciej Cichosz ★★★★★

    Współpraca z Panią Melissą z oddziału Nordic w Bydgoszczy to prawdziwy przykład profesjonalizmu i świetnej organizacji! Od dłuższego czasu realizujemy wspólnie wiele zleceń – zawsze z pełnym zaangażowaniem, sprawną komunikacją i wzajemnym zaufaniem. Pani Melissa to spedytorka, z któryą praca to czysta przyjemność – konkretna, słowna i zawsze pomocna. Wzorowa współpraca!

  2. Endcar ★☆☆☆☆

    Nie polecam współpracy z firmą, szczególnie z Panem Łukaszem. Fracht dogadany w doładunku z dostawa na środę. Auto przyjechało na 8 i dowiadujemy się że firma ma wolne i nie rozładują dziś. Spedytor udaje że o niczym nie wiedział, i że może zaproponować 50e przestojowego (wiedział że mają 100e za przestój ponad 24h i jeszcze chciał 50e "przyoszczędzić") Nie interesuje go że inne doładunki nie dojadą na czas i kłamał że niby ktoś przyjedzie ściągnąć później towar specjalnie żeby nie szukać magazynu zastępczego. Nie biorą też odpowiedzialności za to że za inne dostawy może być obciążenie. Towar rozładowany po 26h. Wysyłamy im notę 100e która jest zgodna ze zleceniem podparta raportem z GPS że auto stało pod firmą i dostaliśmy odpowiedź że nie poczuwają się do odpowiedzialności i nie zapłacą jej. Zero odpowiedzialności, dramat.

  3. Damian W. ★★★★★

    Firma godna POLECENIA. Szczególnie Pani Sandra P. współpraca z tą Panią to sama przyjemność . Komunikacja 100% dużo wymieniać.

  1. Krzysztof Wu ★★★★★

    Polecam współpracę, a w szczególności z Panią Malgorzatą Rosińską , która pomimo drobnych kłopotów wykazała się pełnym profesjonalizmem. Nieoceniona pomoc w rozwiązaniu problemu , na pewno zaowocuje kolejnymi zleceniami !

  2. Edyta Halik ★★★★★

    Zdecydowanie polecam, transport wykonany bez problemu, kontakt ze spedytorem rownież - płatność w terminie. Na pewno przy najbliższej okazji skorzystamy z usług firmy ponownie.

  3. Bogusia Betlej ★★★★★

    Serdecznie Polecam współpracę z firmą Nordic Logistics Polska profesjonalna i rzetelna obsługa oraz miły kontakt zwłaszcza z Panem Pawłem Kowalskim ,który pieczołowicie dba o zlecone ładunki , faktury opłacone na czas jeszcze raz Gorąco Polecam!

  1. Piotr Matuszak ★★★★★

    Serdecznie polecam firmę transportową. Bardzo rzetelny partner w biznesie. Szczególnie chciałbym ukierunkować pozytywną opinie w stronę Pani spedytor Julia Saitova. Osoba bardzo kompetentna i znająca się na swojej pracy. Współpraca z Panią Julio to naprawdę czysta przyjemność i pełen profesjonalizm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. znajduje się przy Kasztanowa 57, 85-605 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Można skontaktować się z Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. pod numerem +48 531 836 047

Jak można dotrzeć do Nordic Logistics Polska Sp. z o. o.?

Do Nordic Logistics Polska Sp. z o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements