Przegląd katalogu
- 269 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 269 wyników
Przeglądaj catering w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 269 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 125,233 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera catering z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Ciechocinek i innych.
“O, jakoż przednia i w smak niepojęcie rozkoszna jest ta pizza, której wonią i kształtem człek zachwyca się ni mniej, ni więcej, jeno jak dziecię patrzące na cudo boskiej roboty! Miejsce, gdzie ją podają, jest kunsztownie i z niemałym smakiem ozdobione, iż dusza raduje się samym przebywaniem tamże. Ja zaś, gdy jeno czas i pogoda sprzyjają, lubuję się w zamawianiu owego przysmaku i spożywaniu go wespół z moimi zacnymi kompanami na działce przyjaciela mego, gdzie rozmowy płyną niczym miód lipcowy, a śmiech niesie się po trawie. Rekomenduję tedy tę strawę każdemu, kto ceni sobie wyszukany smak i kunszt kulinarny, albowiem przewyższa ona wytwory większości pizzerii w całej Rzeczypospolitej Polskiej tak dalece, jak sokół góruje nad wróblem!”
“Wpadliśmy w trzy osoby na szybiki obiad. Padło na zestaw w tempurze i dodatkowo krewetki w tempurze. Wszystko było bardzo smaczne. Obsługa bardzo pomocna i miła. Polecam. Na pewno wrócimy !!!”
“Najlepsze sushi w Bydgoszczy. Tanio nie jest,ale smak i jakość produktów jest tego warta. W przypadku sushi, jeśli ma być naprawdę pyszne to niestety musi kosztowac.”
“Burger pyszny! Duża porcja dorsza, wyśmienity sos, świeże warzywa. Bardzo mi smakowało. Moja mama jadła dorsza z frytkami i również była bardzo zadowolona i najedzona. Polecamy w 100%.”
“Dawno nie jadłem tak dobrego zrazika. Pyszne danie oraz przepyszny poczęstunek. Bardzo miła obsługa oraz klimatyczne wnętrze.”
“Szczerze polecam Hotel Retman w Toruniu. Spędziliśmy tutaj z żoną kila dni i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym obiekcie. Pokoje utrzymane w należytej czystości, codziennie woda do picia oraz na życzenie świeże ręczniki. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego z bogatym menu. Przemiła obsługa, służąca pomocą w każdej chwili. Szczególne podziękowania składam dla Pana Kamila - szefa recepcji, za okazaną życzliwość i dużą empatię.”
“Apartamenty luksusowo wyposażone, nowocześnie urządzone. Parking podziemny, bezobsługowa rejestracja i pełna informacja na email. Czysto, wygodnie, cicho i bezpiecznie. Polecam. Minusy: słaba wydajność klimatyzacji w apartamencie Glamour 2.”
“Bardzo fajna restauracja. Jak zawsze nie wiadomo co wybrać, bo do wyboru jest sporo. Samo jedzenie bardzo smaczne, w zasadzie wszystko można polecić. Mały minus, to wrzaskliwa znajoma obsługi, którą było słychać aż nadto. Epatowanie swoim jestestwem psuje ogólny odbiór.”
“Fenomenalny sernik baskijski i sernik rocher. Duzy wybor. Wszystko pyszne. Bardzo smaczna kawa. Gustowna zastawa. Bardzo bym sie ucieszyła gdyby powstała taka kawiarnia w osobnym budynku z większą ilością miejsc”
“Wspaniała obsługa, wyśmienite jedzenie. Chrupiąca pizza, delikatne polędwiczki, wielkie krewetki. Składniki najwyższej jakości. Do tego pyszna zimowa herbata. Dobry klimat. Można śmiało przyjść z psem który zostanie uraczony smaczkami.”
“Miejsce trochę dalej od rynku ale przez to jest mniej ludzi i mniejszy hałas. A Rynek jest dosłownie 200-300 metrów dalej. Miejsce z hotdogami dobrej jakości, fajne smaki. (Wiadomo ciężko się je). Ceny niskie a jedzenie smaczne. Kotlet schabowy sztos za jedyne 36 zł z ziemniaczkamk i surówką. Cena jak w barze mlecznym ale jakość dużo lepsza. Kotlet chrupiący, panierka nie odchodzi, miękki, pyszny. Tatar za 35 zł, krem z sera chedarr za 22 zł. - sztos. Obsługa miła, miejce do polecenia!”
“Bardzo miła obsługa Smaczne jedzenie Napoje duży wybór Polecam”
“Na sushi wybraliśmy się całą rodzinką i nie żałujemy. Lokal polecamy każdemu kto szuka smacznego, ładnie podanego i nie zbyt drogiego sushi. Na naszą deske trafiły między innymi kawałki z krewetkami, węgorzem, rybą oraz kalmarami. Wszystkie nam smakowały i z pewnością lokal odwiedzimy ponownie aby spróbować pozostałych smaków. Za widoczne na zdjęciach zestawy, dzbanek wody oraz butelkę pepsi zapłaciliśmy niecałe 200 pln co uważam za rozsądną cenę. Polecamy”
“Pizza bardzo dobra (BBQ chicken). Włoska muzyczka z głośnika, obsługa dba żeby goście czuli się dobrze. Polecam.”
“Stek ,policzki wołowe ,przepyszne ,gorąco polecam ,piękne miejsce obok parku w spokojnej okolicy ,myślę że każde danie będzie wyśmienite .”
“Jedzenie bardzo smaczne , porcje tak duże że chłop 130 kg miał problem żeby zjeść obiad , cena bardzo przystępna , polecam , dziś trudno o tak smaczną kuchnię”
“Bardzo dobry burger oraz bardzo miła obsługa.”
“Koncert był rewelacyjny. Zespół Dżem zagrał na wysokim poziomie. Świetna akustyka . Wejście i wyjście z koncertu przebiegało bardzo sprawnie. Ochrona miła i pomocna. Polecam .”
“Lokal bardzo klimatyczny, usytuowany na bydgoskim starym mieście w pobliżu spichlerzy. Miejsce w którym można poczuć i posmakować włoskiej kuchni i klimatu. Potrawy są przygotowane na bazie oryginalnych produktów, stąd ich wspaniały smak. Całości dopełnia miła i sympatyczna obsługa, której także należą się pochwały. Zasłużone pięć gwiazdek!”
“Świetne miejsce, świetna obsługa i co najważniejsze świetne jedzenie. Porcje solidne, produkty wysokiej jakości i świeże. Zdecydowanie jeden z najlepszych jak nie najlepszy Kebab jaki jadłem. Polecam spróbować Kiszoniaka, Grecki i dla odpornych Ostra Carolina.”
“Drink git . Kręgle super szkoda że tak krótko . Fajna ścianka do zdjęć w WC ! Polecam serdecznie”
“Lokal polecany przez znajomego więc trzeba było spróbować. Zamówiona Mega tortilla 50cm i szczerze, robi wrażenie. Mięso - cielęcina, słonawa i napakowana od serca. Sałata i warzywa - świeżutkie. Sos czosnkowy - całkiem ok. Tortilla - bazylikowa, w moim przypadku ledwo wyczuwalna, ale za bardzo się na niej nie skupiałem. Czas oczekiwania też szybki, chyba nawet nie 10 min. Rewolucji żołądkowych na razie nie ma, więc raczej dobrze się przyswoiła xD Za 36 zł takiego potwora zdecydowanie Polecam. 5⭐”
“Spoko bar, jak nazwa wskazuje można najeść się do syta za niewygórowaną kwotę. Polecam.”
“Jestem bardzo zadowolony świerze warzywa soczyste mięso serdecznie polecam”
“Bardzo fajny sklep, ale rozpija mojego ojca”
“Bardzo miła obsługa super ceny polecam”
“Noo mega odsłona na jesień. Nowe smaki i nowe kolory lodów .Warto spróbować.Dla wielbicieli czekolady,nutelli,pomarańczy.I tak można wymieniać ale najlepiej wpasc i skosztować.Polecam serdecznie”
“Fajna knajpa. Mili ludzie naokoło. Polecam”
“Byliśmy dzisiaj w restauracji Mio Piano świętując naszą 17 rocznicę ślubu. Po przyjeździe okazało się, że z powodu nieobecności części pracowników restauracja miała być zamknięta. Pomimo trudnej sytuacji zostaliśmy jednak przyjęci, a obsługą zajął się Pan Tymoteusz, młody kelner zaledwie z dwutygodniowym stażem. Chcielibyśmy z całego serca podziękować za jego zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość. Pan Tymoteusz zrobił wszystko, abyśmy czuli się wyjątkowo i aby ten wieczór pozostał dla nas niezapomniany. Jego uśmiech, takt i staranność sprawiły, że nasza rocznica nabrała jeszcze piękniejszego wymiaru. Brawo dla restauracji za to, że w tak trudnych warunkach potrafiła zadbać o gości, a przede wszystkim wielkie uznanie dla Pana Tymoteusza - pracownik z powołania! Gorąco polecamy to miejsce i na pewno wrócimy. ❤️ Natalia&Łukasz”
“Dania które miałem okazję tu jeść były bardzo dobre, wyważone w smaku i estetycznie podane. Sam lokal daje poczucie domowej atmosfery. Obsługa jest uprzejma. W tle puszczana jest ukraińska muzyka. Z chęcią odwiedzę ten lokal ponownie jeśli będę w okolicy Torunia :)”