Pizza Hut Inowrocław Solna
“Niezmiernie się cieszę, że wreszcie Pizza Hut jest w Inowrocławiu. Pizza jest pyszna, ciasto rozpływa się w ustach. Dziś zamówiłam z odbiorem, jedzenie przygotowane zostało co do minuty. Najlepsza pizza na świecie! ”
Znaleziono 11 wyników
“Niezmiernie się cieszę, że wreszcie Pizza Hut jest w Inowrocławiu. Pizza jest pyszna, ciasto rozpływa się w ustach. Dziś zamówiłam z odbiorem, jedzenie przygotowane zostało co do minuty. Najlepsza pizza na świecie! ”
“Najlepsza pizza w Inowrocławiu! Robiona z włoskich składników, nigdy nie zawodzi. Obsługa bardzo miła, zarówno kucharz, kelnerka, jak i sam szef bardzo życzliwi. Ceny konkurencyjne! Polecam!”
“Kameralne i przyjemne miejsce. Bardzo miła obsługa. Szybko podane. Jedzenie rewelacyjne i estetycznie podane. Przepyszna bruschetta i krem pomidorowy. Tortellini z szynką parmeńską palce lizać. Polecam!!”
“Bardzo ładny nowoczesny hotelik ze strefą spa oraz gabinetem kosmetycznym. Urządzony ze smakiem. Bardzo nowoczesny. Pokoje śliczne,czyste,pachnące. W pokoju zestaw powitalny kawa- herbata.Obsługa miła. Smaczne obfite śniadanko. Świetna lokalizacja blisko Tężni. Mam dwa maleńkie minusy a mianowicie niestety mnie w nocy budziły pociągi (bliskość torów) ale do przerzcia. Drugi minus to pierwszy raz spodkalam się w obiekcie hotelowym z brakiem wody mineralnej i szklanek do niej w pokoju (a trochę hoteli już odwiedziłam w raz z mężem).”
“Byliśmy wczoraj i wszyscy jesteśmy zachwyceni! Przepyszne jedzenie, miła obsługa i mega klimat, no a muzyka to SZTOS! Czas oczekiwania trochę długi, ale to potwierdziło świeżość naszych dań! Wszystko było bardzo smaczne, a deser "Gorące maliny" to totalny obłęd. Musicie tego deseru spróbować!!! Kraftowe lody "szefowej" to najlepsze lody jakie w życiu jadłam! Oby tak dalej!!! Dziękuję, na pewno tam wrócimy na więcej! EDIT: Jedna bardzo istotna rzecz, to wspaniały zapach smażonej ryby wokół restauracji, a na sali nie czuć absolutnie nic! Nie przywiozłam na ciuchach nawet odrobiny smażonej ryby, więc wentylacja jest na najwyższym poziomie! POLECAM!!!!!!”
“Trafiliśmy przez przypadek, ale był to bardzo udany przypadek. Klimat, obsługa z jedzenie na wysokim poziomie. Smacznie i ładnie podane. Chleb- level MASTER. Czego chcieć więcej? Liczę że kiedyś tam jeszcze trafię”
“Szybka i miła obsługa, duże porcje, niewygórowane ceny, szybka dostawa”
“Polecam kazdemu kto zastanawia sie nad barem na swoją imprezę. Połączenie smaku drinkow i radosci z tego co sie robi :)”