Przegląd katalogu
- 230 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 230 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 230 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 90,109 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Osielsko, Inowrocław, Solec Kujawski i innych.
“Bardzo dobre jedzenie, ceny normalne, mega duży hot dog.”
“W tak uplany dzień świetnym pomysłem na obiad jest zjedzenie zupy typu "chłodnik". A jaki gęsty i świetnie przyprawiony. Pychaaaa.... Polecam.”
“Bardzo miła obsługa, schabowy w sosie węgierskim idealny, mięsko delikatne a całość ładnie podana. Zdecydowanie polecam jeśli chcesz zjeść domowy obiad.”
“Bardzo miły lokal, w którym można zjeść pyszne śniadanie, wypić pyszną kawę za niewielkie pieniądze. Obsługa również na wysokim poziomie. Szczerze polecam.”
“W restauracji Receptura food&coffee organizowaliśmy obiad weselny. Byliśmy w 15 osób i nie mogę chyba powiedzieć żadnego złego słowa, każdemu smakowało. Jedlismy rosół, krem pomidorowy, zrazy, rybę, kotleta schabowego, kaczkę oraz desery. Porcje duże, pięknie podane, wszystko pyszne. Obsługa miła, uśmiechnięta. Sama organizacja "imprezy" przebiegła bez żadnych problemów, wszystkie nasze prośby zostały spełnione. Restauracja ma piękne wnętrze i pewnie niektórzy mogliby powiedzieć, że jest za mała, ale to właśnie dodaje jej uroku i intymności. Przy wejściu jest kącik dla dzieci z dużą ilością zabawek. Miałam wiele obaw przed imprezą - czy będzie smacznie, czy goście będą najedzeni, czy dzieci nie będą się nudzić, czy wszystko wyjdzie dobrze, czy fakt, że mamy stolik w części otwartej dla innych gości nie zepsuje całego wydarzenia. Na szczęście wszystko przebiegło idealnie, za co serdecznie dziękuję Panu Jackowi oraz całej ekipie Restauracji Receptura Food&Coffee.”
“Restauracja Monka to prawdziwa uczta dla podniebienia! Przepyszne jedzenie, świeże składniki i wyjątkowy smak. Obsługa przemiła, a klimat miejsca sprawia, że chce się wracać. Do tego znajduje się w cudownym miejscu w Toruniu – idealne połączenie smaku i atmosfery. Gorąco polecam!”
“Wspaniała i doskonale znająca menu obsługa, kapitalnie podane dania i ciekawy wybór win - wszystko było w najwyższym porządku i dzięki temu spędziliśmy miło czas świętując imieniny.”
“Spichlerz to restauracja z ciekawym i klimatycznym wnętrzem. Obiady jak domowe,pyszne i smaczne. Porcje duże,a ceny przyzwoite. Polecam”
“Lokalna restauracyjka ulokowana w budynku przy stacji benzynowe. Na zewnątrz kameralny ogródek z kilkoma stołami i krzesłami otoczony choinkami. W środku błoga cisza i spokój a w tle spokojna nastrojowa muzyka. Jedzenie bardzo dobre ze świeżych składników podanawene ciepłe i przygotowywane dosyć szybko. Obsługa BARDZO MIŁA i sympatyczne a co najważniejsze uśmiechnięta i bezproblemowa. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz dla czworonogów ❤️ Na zewnątrz bardzo duży parking więc nie ma nigdy problemu aby zaparkować.”
“Polecam, bardzo duże porcje i super sympatyczna obsługa, mięso w kebabie bardzo dobre, dużo surówki i dobry sos. Duży kebab 27zł, warto.”
“Żeby nie polecenie to bym nie zajrzała bo tej knajpki przy stacji benzynowej. Na szczęście jedzenie pyszne,świeże i spore porcje.”
“Czad ! Kolacja w ciemności zaskakująco fascynująca !”
“Dobry stek w Bydgoszczy? Tak to jest możliwe No 1 serwuje świetne steki wyjątkowo podane na soli himalajskiej. Sól jest rozgrzana do czerwoności i każdy może uzyskać preferowany stopień wysmażenia. Mięso jest doskonałej jakości. Pozostałe potrawy również bardzo smaczne. Obsługa na wysokim poziomie. Nie jest to miejsce, do którego wpadasz na codzienny obiad, ale na wyjątkową okazję sprawdzi się doskonale.”
“Wchodzisz i po pierwszej wizycie, nie bedziesz chcial jesc gdzieindziej !!! Jedzienie u pana Romka to absolutny majstersztyk. Czy to jajecznica na sniadanie czy zestaw obiadowy, kazdy wybor gwarantuje zadowolenie. Jakosc przygotowania i podania to klasa, jedzenie nie ocieka olejem, jest po prostu pyszne. Wlasciciel zawsze zapyta jak leci i czy smakowalo. Na miejscu parking i mozliwosc dowozu. Po wyprowadzce z Bydgoszczy, wpadam zjesc lrawdziwy obiad za kazdym razem jak wracam do miasta w tygodniu!”
“Jedzenie przepyszne; zamówiliśmy z partnerem tatar, ostrą zupę z owocami morza, carbonare oraz steka. Wszystko przygotowane świetnie, obsługa na najwyższym poziomie, a drink owocowe mohito genialny!”
“Lokal niewielki ale przytulny. Bardzo miła obsługa. Ceny dań adekwatne do jakości i rozmiaru porcji. Wszystko nam bardzo smakowało.”
“Placek po węgiersku ogromny i bardzo smaczny. Czas oczekiwania restauracyjny. Ceny uczciwe patrząc na wielkość porcji.”
“Niesamowite miejsce z domowymu tworami o których wcześniej nie słyszałem nawet. Ogromne wrażenie zrobiły na mnie Gołąbki meksykańskie z kapustą w środku. Prace na ścianach podbijają klimat miejsca, iście królewski. Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz. To jeden z moich ulubionych PokeStopów.”
“Bardzo pyszne jedzenie, gorąco polecam :)”
“Od dziś to nasz numer jeden w Toruniu. Po tym jak inna knajpa wypadła z naszej listy. Brawa dla kuchni i obsługi. Jedliśmy tu rosół tradycyjny i z gęsi, pierś z gęsi z sosem z kasztanów, burgera wołowego a na deser krem brulée i pistacjowe tiramisu. Dużo gotujemy i lubimy dobre smaki. Dlatego cieszymy się że takie miejsce w Toruniu jest. Zupy smaczne i aromatyczne, wołowina świetnie wysmażona i soczysta, gęś rozpływająca się w ustach. Dobre piwa i wina. Wszystkiego dopełnił obsługujący nas Pan Marcel, któremu dziękuję za miłą, troskliwą ale z wyczuciem obsługę. Pełna profeska. Polecam. PS Jedna tylko uwaga - sos serowy miał być polany na burgera. Poprosiłem żeby był podany osobno. I to jest świetne rozwiązanie. Polecam. Szkoda topić te pyszna wołowinę w serze. Ale maczanie frytek i czasem kawałka mięsa to inna sprawa. Dobrze mieć tu wybór.”
“Placek po węgiersku - palce lizać. Porcja taka iż musiałem poprosić o pudelko na wynos. Prawdziwy kompot z owoców, nie jakiś tam sok z wodą. Klimat taki trochę rodem z PRLu, ale na plus. Czysto i schludnie. Ogólnie tanio szybko i smacznie. Polecam.”
“Gorąca zupa pomidorowa, szybko się pojawiła. Danie obiadowe- schabowe z piernika, ziemniaki i surówka. Placek po węgiersku smaczny, przyprawiony. Sympatyczny kelner. I wystrój świąteczny”
“Pyszne jedzenie zawsze tam jemy mamy blisko od babci”
“Zamówiliśmy żeberka,medalion i pierogi oraz lody i sernik. Wszystko ładnie podane,porcje w sam raz,smaki ciekawe.Jedyny minus to hałas z ulicy,następnym razem wybierzemy stolik w środku. Plus za możliwość wejścia z psem i podanie mu picia.Ceny adekwatne do jakości.Polecamy.”
“Dawne Leśne Runo, bardzo dobre jedzenie, ogromny kotlet schabowy i przemiła pani z obsługi. Polecam na obiad w trasie.”
“Niedawno przypadkiem trafiłem do restauracji Rubbens, aby zjeść obiad. Miła obsługa, smaczne i pięknie serwowane danie za niewygórowaną cenę zachęciły mnie do zaplanowania tam przyjęcia z okazji zbliżających się moich urodzin. Ujęła mnie życzliwość personelu przy ustalaniu menu i innych szczegółów przyjęcia, a samo przyjęcie zorganizowano perfekcyjnie. Moi goście chwalili wykwintne i niezwykle smaczne potrawy, pięknie przygotowaną salę oraz uprzejmą i wrażliwą na potrzeby gości obsługę. Wszystko to za naprawdę rozsądną cenę. Jestem niezmiernie wdzięczny właścicielom obiektu i jego obsłudze za udaną, w pełni satysfakcjonującą mnie, a przede wszystkim moich gości, organizację przyjęcia. Szczerze polecam, a sam zapewne zaplanuję tu kolejne uroczystości rodzinne.”
“Bardzo pyszne śniadanka, świeże wszystko, zrobione z ogromną starannością. Obsługa na wysokim poziomie. Jedyny minus że trochę trzeba czekać, ale to wina tego, że tylko jeden pracownik jest”
“Świetne miejsce, świetna obsługa i co najważniejsze świetne jedzenie. Porcje solidne, produkty wysokiej jakości i świeże. Zdecydowanie jeden z najlepszych jak nie najlepszy Kebab jaki jadłem. Polecam spróbować Kiszoniaka, Grecki i dla odpornych Ostra Carolina.”
“Dania smaczne. Ceny normalne Trochę przesadzają latające muchy, ale taki klimat konnej restauracji”
“Byłem jadłem i polecam zestaw na talerzu lub Kebab bardzo dobry duży smaczny i adekwatna cena Bardzo miła Obsługa. .(Kierowca)”