Opinie

  1. Anton Dyshlyuk ★★☆☆☆

    Poszliśmy na śniadanie z polecenia, ale byliśmy rozczarowani. Kelner przyniósł dania z przypalonym boczkiem. Nie wiadomo, jak szef kuchni mógł tego nie zauważyć.

  2. ola kunicka ★☆☆☆☆

    Najgorsze śniadanie jakie jadłam produkty bardzo słabej jakości. Śniadanie polskie w tym wydaniu to troszkę twarogu, jajko na pół i dwie parówki za 39 zł to naprawdę jakiś żart. Żeby chociaż te produkty były dobrej jakości to było by w miarę a tak to jest straszna tandeta. Nie polecam tego miejsca, w tym mieście można zjeść naprawdę smaczne śniadania w dobrej cenie ale to nie jest to miejsce.

  3. Piotr Nejman ★★★★★

    Drożdżówka z wiśniami 6 zł, beza 3 zł, aksamitna napoleonka. Ceny naprawdę przystępne a w smaku najlepsze jakie jadłem. Pyszne śniadania, żurek też rewelacyjny. Oranżada Bolek i Lolek a także wiele pyszna matcha. To obowiązkowy punkt na mapie Bydgoszczy! Miła obsługa! Polecam to miejsce

  1. Izabela K ★★★★★

    Duży wybór śniadań. Dobra kawa i smaczne jagodzianki.

  2. Michał Łukaszewski ★★★★★

    Przepyszne śniadanie, idealnie dla osób które lubią pospać. Odwiedziliśmy knajpkę w sobotę około 12 i udało się znaleźć miejsce, choć było pełno ludzi. Zamówiłem śniadanie angielskie które idealnie postawiło mnie na nogi. Serdecznie polecam!

  3. Jakub Błażejewski ★★★★★

    Przepyszne śniadania z świeżym chrupkim pieczywem. Sporo miejsca w środku jak i na zewnątrz. Bardzo dobra kawa. Cena adekwatna do porcji posiłku. Nie zrażajcie się kolejkami do zamówienia, bo to najlepsze śniadanie jakie zjecie w Bydgoszczy! :)

  1. Bartosz Furmaniak ★★★★★

    Zdecydowanie najlepsze śniadaniowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Każda z zamówionych przez nas pozycji była najwyższej jakości o fantastycznych walorach smakowych, zarówno kanapki, śniadanie brytyjskie jak i shakshuka. Obsługa bardzo miła. Miejsce przytulne, z zewnątrz wyglądające na dużo większe niż w rzeczywistości, na weekendowe śniadanie warto mieć rezerwacje. Polecam.

  2. Jarosław Frontczak ★★★★★

    Przede wszystkim bardzo dobra kawa i kanapki na "bogato". Wpadliśmy na śniadanie na kanapkę i kawę. Szybko, dużo miejsc, fajny wybór. Nie próbowaliśmy tym razem setów śniadaniowych. Kanapki fajnie zbalansowane dodatkami, nie są płaskie w smaku. Jednak całość fajnie uzupełniła kawa i to ona wraz z obsługą zasłużyły na 5 gwiazdek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia?

Piekarnia znajduje się przy Jatki 1, 85-110 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia?

Można skontaktować się z Piekarnia pod numerem +48 505 296 519

Jak można dotrzeć do Piekarnia?

Do Piekarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements