Poszliśmy na śniadanie z polecenia, ale byliśmy rozczarowani. Kelner przyniósł dania z przypalonym boczkiem. Nie wiadomo, jak szef kuchni mógł tego nie zauważyć.
Zdjęcia
Opinie
-
Anton Dyshlyuk ★★☆☆☆
-
ola kunicka ★☆☆☆☆
Najgorsze śniadanie jakie jadłam produkty bardzo słabej jakości. Śniadanie polskie w tym wydaniu to troszkę twarogu, jajko na pół i dwie parówki za 39 zł to naprawdę jakiś żart. Żeby chociaż te produkty były dobrej jakości to było by w miarę a tak to jest straszna tandeta. Nie polecam tego miejsca, w tym mieście można zjeść naprawdę smaczne śniadania w dobrej cenie ale to nie jest to miejsce.
-
Piotr Nejman ★★★★★
Drożdżówka z wiśniami 6 zł, beza 3 zł, aksamitna napoleonka. Ceny naprawdę przystępne a w smaku najlepsze jakie jadłem. Pyszne śniadania, żurek też rewelacyjny. Oranżada Bolek i Lolek a także wiele pyszna matcha. To obowiązkowy punkt na mapie Bydgoszczy! Miła obsługa! Polecam to miejsce
-
Izabela K ★★★★★
Duży wybór śniadań. Dobra kawa i smaczne jagodzianki.
-
Michał Łukaszewski ★★★★★
Przepyszne śniadanie, idealnie dla osób które lubią pospać. Odwiedziliśmy knajpkę w sobotę około 12 i udało się znaleźć miejsce, choć było pełno ludzi. Zamówiłem śniadanie angielskie które idealnie postawiło mnie na nogi. Serdecznie polecam!
-
Jakub Błażejewski ★★★★★
Przepyszne śniadania z świeżym chrupkim pieczywem. Sporo miejsca w środku jak i na zewnątrz. Bardzo dobra kawa. Cena adekwatna do porcji posiłku. Nie zrażajcie się kolejkami do zamówienia, bo to najlepsze śniadanie jakie zjecie w Bydgoszczy! :)
-
Bartosz Furmaniak ★★★★★
Zdecydowanie najlepsze śniadaniowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Każda z zamówionych przez nas pozycji była najwyższej jakości o fantastycznych walorach smakowych, zarówno kanapki, śniadanie brytyjskie jak i shakshuka. Obsługa bardzo miła. Miejsce przytulne, z zewnątrz wyglądające na dużo większe niż w rzeczywistości, na weekendowe śniadanie warto mieć rezerwacje. Polecam.
-
Jarosław Frontczak ★★★★★
Przede wszystkim bardzo dobra kawa i kanapki na "bogato". Wpadliśmy na śniadanie na kanapkę i kawę. Szybko, dużo miejsc, fajny wybór. Nie próbowaliśmy tym razem setów śniadaniowych. Kanapki fajnie zbalansowane dodatkami, nie są płaskie w smaku. Jednak całość fajnie uzupełniła kawa i to ona wraz z obsługą zasłużyły na 5 gwiazdek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia?
Piekarnia znajduje się przy Jatki 1, 85-110 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piekarnia?
Można skontaktować się z Piekarnia pod numerem +48 505 296 519
Jak można dotrzeć do Piekarnia?
Do Piekarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku