Przegląd katalogu
- 1,124 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1124 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,124 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 181,794 opinii i ocen.
“Dziś odebrałam swoja kotkę. Została na 8dni . Zachowuje się jak przed pobytem. Warunki miała znakomite . Jestem zachwycona tym miejscem, koka również:) pierwszy raz oddałam zwierzę do hotelu ale na pewno tutaj nie ostatni. Właściciele super . Zawsze mogłam się zapytać jak mój zwierzak się sprawuje i po chwili otrzymywałam odpowiedź:) bardzo dziękuję właścicielom za tak świetne warunki i opiekę. Każdemu polecam:)”
“Najlepszy weterynarz w pobliżu Augustowa. Warto podjechać tę parę kilometrów by trafić w ręce profesjonalnej osoby. Pani Ania przesympatyczna i bardzo dobrym podejściem do zwierząt. ( w moim przypadku stary labrador oraz 2 koty) .”
“Pierwszy sklep Dino w powiecie augustowskim :)”
“Zostawiliśmy tu nasze 5 miesięczne szczenię na 10 dni. Już po kilku zamienionych zdaniach widać że Pani Kasia ma świetne podejscie do zwierząt, pies od początku Ją polubił. Profesjonalna opieka, regularne posiłki, spacery i zabawy. Ogrodzone wybieg, zabezpieczony przed ucieczkami, odpowiednie kojce. Mieliśmy pewność, że nasz Nitro jest w dobrych rękach i no i regularnie przysyłała Nam filmiki z pobytu :) Polecam z całego serca.”
“Pensjonat bardzo cichy i spokojny, mili właściciele. Śniadania w stylu szwedzki stół z dużym (jak na tak mały ośrodek) wyborem potraw, wszystko smaczne i świerze. Małym minusem jest to że wszędzie trzeba dostawać się samochodem lub rowerem,a te są w pensjonacie”
“Mili i uczynni weterynarze znający swój fach.Polecam.”
“Najlepszy weterynarz w Hajnówce. Pani doktor Renata zawsze podchodzi do pacjentów z profesjonalizmem.”
“Bardzo ładny domek , w pełni wyposażony , duży ogród i cicha wieś , blisko Białegostoku, bardzo miła gospodyni , ładna miejscowość , polecamy i fajny wypad na Podlasiu”
“Cudowne miejsce i zwierzaczki, wszyscy zachwyceni - zarówno dzieci, jak i dorośli. Na pewno kiedyś wrócimy!!:)”
“Zawsze miła i kompetentną obsługa, Pani kocha wszystkie zwierzaki”
“Polecam każdemu, fantastyczna Kobietka z cudownym podejściem do zwierząt i wspaniałymi umiejetnosciami”
“Bardzo polecam miejsce.Obsulga miła a piesek pięknie obciety.”
“Trafiłyśmy do tego gabinetu po braku pomocy u innych suwalskich weterynarzy, dopiero tutaj panie poprawnie zdiagnozowały problem i pomogły w jego leczeniu. Dzięki temu przedłużyły na pewno życie mojego Tomeczka o kilka miesięcy. Niestety dziś nawet one były bezsilne, jednak nie wyobrażam sobie podejmowania decyzji o pożegnaniu się ze zwierzakiem w innym gabinecie niż ten. Panie były bardzo empatyczne i naprawdę jestem pewna, że gdyby mogły jeszcze coś zrobić, to by to zrobiły. Zapewniły nam, zarówno jak i Tomiemu, największy możliwy komfort i prywatność. Nie bałam się nawet na chwilę zostawić im kotka pod opieką. Bardzo wszystkim polecam, rzetelna opieka i przede wszystkim traktowanie pacjentów indywidualnie, poświęcenie im tyle czasu, ile potrzeba i wsparcie w każdym aspekcie.”
“Cudowna obsługa , ceny naprawdę super , wszystko wytłumaczone człowiek nie zostaje w niewiedzy . Polecam”
“Wreszcie na mapie Wysokiego powstał porządny sklep budowlany. Konkretne zaopatrzenie i przystępne ceny. Polecam !”
“Świetne miejsce, położone w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Supraśla i Białegostoku. Dookoła piękne tereny leśne idealne do spaceru, biegania czy jazdy na rowerze. Polecam szczególnie jeśli masz psa, cały teren obiektu jest dobrze ogrodzony, piesek może się wybiegać :) W domku jest wszystko czego potrzeba, więc można zatrzymać się na dłużej. Do tego świetny kontakt z właścicielem. My na pewno wrócimy.”
“W Białymstoku jest sporo miejsc, aby kupić karmę dla psa czy akcesoria dla zwierząt - jest przecież wiele zwykłych sklepów zoologicznych, ale Pani Ania to osoba, która jest bardzo zaangażowana, zna się na psach i sama jest Psią Mamą, to dużo więcej.”
“Bardzo szeroki wybór asortymentu zarówno dla psów i kotów jak i dla bydła, gołębie czy drobiu przydomowego”
“Weterynarz odkąd pamiętam pracujący dzień za dniem dostępność na najwyższym poziomie poziom zaangażowania w pacjentów na najwyższym poziomie . Rozwijajcy się gabinet jak na małe miasteczko wyposażony na równi w gabientami w Białymstoku. Fakt nie umówiliśmy się jak większość oszołomionych ludzi którzy uważają ze musi nas przyjąć wcale nie musi każdy ma godziny pracy i własne życie i nie musi zbawiać całej ludzkości ale ta Pani postała z moim psem pod kroplówka widać że ma serce na miejscu i nie usłyszałem nawet trzeba się umawiać bo pana nie przyjmę jak w 99.9 % gabinetów. Fajny gabinet bardzo kompetentna osoba lubiącą swoją pracę oddająca się temu co robi i robi to naprawdę dobrze . Troska opieka jaka panuje w tym gabinecie jest bardzo trudno spotykana w innych gabinetach . Pies był pod moją opieka niestety zachorował zadzwoniłem też do innych lecznic po powrocie do domu dla porównania czy to prawda i powiem wam że mieszkańcy Moniek i okolic macie cholerne szczęście że macie takiego weterynarza . Gratulacje Pani Moniko za całokształt Pani pracy.”
“Polecam z czystym sumieniem , w właścicielach widać serce do zwierząt. Korzystaliśmy kilkukrotnie i zawsze bez zastrzeżeń, na pewno jeszcze wrócimy do Pani Agnieszki i męża.”
“Sklep dobrze zaopatrzony w karmy dla psów”
“Sklep czysty , panie zawsze pomocne. Dobrze wyposażony”
“Bardzo pomocna i miła obsługa. Sklep wygląda estetycznie, towar jest starannie poukładany . Mimo malego metrażu sklepu towaru jest wystarczająco.”
“Duże doświadczenie ,miła atmosfera ,duża wyrozumiałość wobec pacjentów -zwierząt , Sklep z całym asortymentem dla naszych przyjaciół -zwierząt -doskonale zaopatrzony . Wada może jest wjazd i wyjazd .Ulica vis a vis ciągle zastawioną przez parkujących .mają tylko 10 minut na postój a stoją dzięki przyjaznej ,rodzinnej Policji i godzinami . Ale to rekompensuje miła Gospodyni lecznicy . BARDZO polecam”
“Świetna Pani weterynarz! Cudowne podejście do zwierzęcia i do właściciela, bardzo duża wiedza i chęć pomocy zwierzęciu. Szczeniak już następnego dnia po wizycie poczuł się o wiele lepiej, a dziś po zakończeniu antybiotyku jest w świetnej formie. Serdecznie polecam!”
“Bardzo profesjonalne podejście do pupila .Pani doktor bardzo miła i wyrozumiala. Miejsce godne polecenia”
“Pani Karolina jest naszym ogromnym wsparciem. Szczerze polecam to miejsce i Panią Karolinę, która jest nieoceniona, a jej efekty pracy za każdym razem są niesamowicie zadowalające.”
“Sklep Eden w Czyżewie to świetne miejsce na zakupy dla osób poszukujących artykułów szkolnych, zoologicznych i wędkarskich. Mają szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Obsługa jest zawsze miła i pomocna, co sprawia, że zakupy są przyjemnością. Polecam wszystkim mieszkańcom i osobom przejeżdżającym przez Czyżew”
“Świetna kompleksowa pomoc. Nasza Misia trafiła do nich z bardzo ciężkimi powikłaniami odkleszczowymi, szybko została zdiagnozowana i otrzymała fachową opiekę. Dzisiaj jest zdrowa, biega i cieszy całą rodzinę. Pracują tutaj ludzie, którzy kochają zwierzęta. Szczególne podziękowania dla doktora Sebastiana za zaangażowanie! Polecam!!”
“Z sercem na dłoni przyjął po godzinach naszą kotkę znalezioną na ulicy… Wdrożył leczenie, powiedział jak postępować w decydujących dla niej godzinach, czym i jak karmić- miała 3 tygodnie, jadła ze strzykawki warząc 370g. Kocik ma się dobrze, a ja mam dobre zdanie i o człowieku i o weterynarzu :)”