Przegląd katalogu
- 64 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 64 wyników
Przeglądaj teatr w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 64 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 14,723 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze przygotowuje dzieci do szkoły. W szkole widać przepaść między dziećmi z innych przedszkoli. Panie bardzo miłe i dbające o pociechy, dyrekcja reagująca na sygnały. Dużo zabaw i aktywności. Polecam :)”
“Pani jest wspaniałym fachowcem. Umie podejść do zwierzaka, zawsze wychodzę bardzo zadowolony. Piesek - też - bo już koniec :)”
“Bardzo nowoczesne i piękne miejsce.”
“Super miejsce, ładne wnętrza, dobra akustyka.”
“Super lakalizacja. Wszędzie blisko, sklepy, bary, restauracje, apteki i taxi. Mieszkanie na 2 piętrze, dość niski korytarz, sejf na drzwiach mogły byc mniej skomplikowany ale to przecież sejf :) mieszkanie przechstronne, osobna sypialnia duża łazienka, lecz toaleta źle umiejscowiona, trochę ślisko pod prysznicem. Kuchnia z salonem wielkość wystarczająca, w kuchni wszystko co potrzeba. W salonie również. Są artykułu do sprzątania, prasowania i gotowania, dwa telewizory i WiFi. Mieszkanie z widokiem na ulicę Lipową. Polecam”
“Wszystko super, ciężko przyczepić się do czegoś.”
“Polecam ☺️. Mieszkanie czysciutkie i przytulne. Wszystko co potrzebne jest. Miło spędzony czas. Podczas kolejnej wizyty w Białymstoku też się tam zatrzymamy ☺️”
“Mega atmosfera, dobra organizacja i obsługa na najwyższym poziomie! W szczególności wielkie brawa dla Sebastiana- zawsze uśmiechnięty i profesjonalny ;)”
“Miejsce przyjazne dzieciom i Rodzicom”
“Polecam, córka zadowolona. Z pewnością zapiszę również synka.”
“Fajna szkoła, do której chodziły moje dzieci.”
“Idealny stosunek jakości do ceny”
“Super szkoła. Spędziłem tutaj 8 lat których nie żałuję, bo poznałem wiele wspaniałych osób. W moim przypadku zostałem dobrze nauczony każdego przedmiotu oraz przygotowany do egzaminu ósmoklasisty. Z każdym nauczycielem można się dogadać, pamiętając żeby mieć do nich szacunek. Z całego serca polecam szkołę!”
“bardzo dobra szkoła, mili nauczyciele i uczniowie, bardzo dobrze traktują obcokrajowców, polecam”