Mam wrażenie że nie wszystko zostało zrobione a pieniądze zapłaciłem nie małe Pojadę do innego warsztatu i sprawdzę co i jak , wtedy trzeba będzie inaczej rozmawiać. Chyba najlepiej jest patrzeć mechanikom na ręce bo to nie pierwsza taka sytuacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Zajączkowski ★☆☆☆☆
-
Psol ★☆☆☆☆
Nie polecam. Oddałem auto na naprawę łożyska i przy odbiorze mechanik mówi ze w najbliższym czasie będzie trzeba wymienić zawieszenie. Trochę się zdziwiłem bo miesiąc temu byłem na przeglądzie i tam mówili ze jest w dobrym stanie. Po wyjechaniu z warsztatu w aucie coś zaczęło stukać gdzie przed naprawa nic nie było słychać, wiec skontaktowałem się z mechanikiem który naprawiał auto i powiedział żeby podjechać to sprawdzi co to może być. Na miejscu stwierdził ze nic nie widzi i wszystko jest podokręcane. Oddałem wiec samochód w inne miejsce i okazało się ze zawieszenie było niedokręcone (mechanik powiedział ze wyglądało to jakby celowo zostało poluzowane. Dodam ze mam sportowe zawieszenie i tutaj prawdopodobnie chcieli mnie naciągnąć na dodatkowe koszta).
-
Łukasz Krynicki ★★★★★
Polecam usługi Pana Robeta. Dziś wymieniałem rozrząd w samochodzie marki Opel Vectra. Usługa została wykonana szybko i starannie. Pan Robert nie naciąga na niepotrzebne naprawy. Polecam w 100 procentach i napewno skorzystam jeszcze z usług Pana Roberta
-
Piotr Sidoruk ★☆☆☆☆
Nie polecam, umawiasz się na konkretny termin do serwisu, a tam inny klient w warsztacie, właściciel pokrętnie i głupio się tłumaczy proponując inny termin za kolejne dwa tygodnie. Porażka i brak szacunku.
-
Agnieszka Suszczewicz ★★★★★
Wszystko ok. Mąż tam za każdym razem jeździ i jesteśmy zadowoleni dobra jakość usług, nie wymyślają problemów na siłę i nie doradzają wymieniać przysłowiowe pół auta z byle powodu, natomiast jeśli coś faktycznie jest już w słabym stanie to zostaniecie o tym powiadomieni. Ceny akceptowalne. Polecam innym.
-
Janek kowal ★★★★★
Pełny profesjonalizm. W miłej atmosferze, szybko i w dobrej cenie. Polecam tych fachowców.
-
M Kleszczewska ★★★★★
Polecam ten warsztat samochodowy, szybka naprawa, tego samego dnia już jest samochód do odbioru, szanują klientów, gorąco polecam!
-
Damian Czeladko ★★★★★
Świetny serwis, polecam robiłem tam polerowanie lamp, wymianę żarówek, wcześniej wymianę filtrów, jeżeli ktoś chce zrobić serwis to właśnie tam. Szybko na miejscu, można się dogadać, ceny odpowiednie, wstępna wycena.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW?
Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW znajduje się przy Wierzbowa 8, Antoniuk, 15-743 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW?
Można skontaktować się z Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW pod numerem +48 509 669 460
Jak można dotrzeć do Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW?
Do Auto-Servis. STACJA OBSŁUGI POJAZDÓW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku