Przegląd katalogu
- 1,144 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 1144 wyników
Przeglądaj school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,144 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 24,485 opinii i ocen.
“Wspaniałe przedszkole, rozwijające dzieci wszechstronnie, barwne i radosne, ciepły personel :-)”
“Stajnia Mińce to miejsce z wyjątkową atmosferą i profesjonalnym podejściem. Córka właścicielki, Dominika, mimo młodego wieku, doskonale sprawdza się jako kompetentny instruktor. Jest niezwykle pomocna, zaangażowana i pełna pasji, co widać w każdym jej działaniu. Moja córka uczęszczała na jazdę konną w kilku innych stajniach, ale dopiero tutaj została zauważona, doceniona i uwierzyła w siebie jako początkująca amazonka. Miała możliwość samodzielnego podjęcia decyzji o pracy z koniem Arko, co było dla niej niezwykle motywujące. Dzięki wsparciu i profesjonalizmowi w tej stajni, zaczęła osiągać rzeczy, których nie uczono jej w innych miejscach. Wraca tu z radością i z każdym kolejnym treningiem rozwija swoje umiejętności. Gorąco polecam Stajnię Mińce każdemu, kto szuka nie tylko nauki, ale również wsparcia i prawdziwej pasji!”
“Bardzo polecam! 2 moich dzieci chodzi na zajęcia w Akademii Przyszłości. Są bardzo zadowolone!”
“osobiscie polecam niestety ale nie moglam przez pewien czas czwiczyc ale i tak cwiczylam tam jakos 3 lata bylam nawet jeszcze gdy byla taka sala inna przy piandbolu polecam jezeli chcesz sie czegos nauczyc to wlasnie tam”
“Miejsce pełne pozytywnej energii oraz wielkie brawa dla Pani Heleny Mieszekuniec, która wybrała na patronkę prawdziwą piosenkarkę zasługującą na uznanie”
“Super klimat, świetni trenerzy. Poziom nauczania wysoki. :) Polecam.”
“Trening jest moim odkryciem, który wzmocnił zarówno moje ciało, jak i pewność siebie. Ćwiczenia odbywają się w atmosferze, gdzie każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania – czuje się mile widziany. Instruktor z zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą, co pozwala na stopniowe, ale zauważalne postępy. Treningi daje szansę osobom mniejszym i słabszym na skuteczne wyjście z zagrożenia, nawet w konfrontacji kobiety z mężczyzną. Szczególnie polecam tę sztukę walki kobietom, które pragną wzmocnić swoje poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie.”
“Nauka w tej szkole japońskiej sztuki walki Ju Jutsu to fajne przeżycie emocjonalne, fizyczne i duchowe ... Polecam każdemu. Przyjdź lub przyjedź i sprawdź.”
“Chcesz poprawić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem? Zdrowie to tutaj skutek uboczny! Uczciwie polecam.”
“Instruktor z dużym doświadczeniem, rewelacyjne podejście do dzieci. 6-letni syn z chęcią chodził na zajęcia. Polecam!!”
“Pan Witold jak i reszta trenerów mają super podejście do dzieci. Potrafią połączyć wzajemny szacunek oraz dyscyplinę z przyjaznym podejściem do dzieci, dzięki czemu dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia, a same zajęcia poza wymiarem sportowym, mają także pozytywny wpływ wychowawczy. Polecam każdemu, profesjonalne podejście do tematu.”
“Super trenerzy, fachowe podejście i miła atmosfera”
“Świetna szkoła dla ludzi o artystycznym usposobieniu!”
“Zdecydowanie polecam. Trenujemy tu całą rodziną już ok 4,5 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu treningu oraz kadry, która wkłada w to całe swoje serducho.”
“W końcu znalazłem swoje miejsce w Białymstoku. Świetni instruktorzy, przyjazna atmosfera. Polecam każdemu.”
“Fantastyczne miejsce dla osób w każdym wieku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Bardzo dobry pomysł na zajęcia pozalekcyjne. Polecam.”
“Cudowne miejsce pełne dobrych ludzi i najlepszej kadry trenerskiej w Białymstoku. Polecam z całego serducha!♥️”
“Super. Twórcze miejsce tętniące życiem.”
“Bardzo polecam Pana Piotrka :) Ma ogromną wiedzę, którą umie przekazać nawet tak opornym na naukę języków, jak ja. Jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały i miły.”
“Chodzę od trzech lat, polecam z całego serca!”
“Rzetelna nauka programowania od podstawa Kadra najwyższym poziomie Także polecam”