Przegląd katalogu
- 1,144 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 1144 wyników
Przeglądaj school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,144 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 24,485 opinii i ocen.
“Wspaniała szkoła ! Szczególnie uwielbiam pani Mariannę - od Religi i Justynę Burą - ogólni.”
“Najlepsza szkoła na świecie kiedy jesteśmy głodni nakarmią nas kiedy trzeba polecam wszystkim nocnym głodomorkom ❤️❤️”
“Polecam naprawdę fajna szkoła tańca”
“Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, z podejścia do ucznia, z podejścia do problemów które występują naturalnie na etapie dorastania. Z całego serca szkoła na 6+ ! Nauczyciele są bardzo wyrozumiali i potrafią wysłuchać przede wszystkim, wspierają poprostu traktują uczniów jak własne dzieci o to jest piękne. Oby tak dalej ! Dla mnie szkoła na medal ! ❤️”
“Gorąco polecam szkołę ŻAK w Łomży. Nauczanie jak i atmosfera panująca na zajęciach jest na 5 z plusem!”
“Świetna siłka! Obsługa mega pomocna. Atmosfera na plus. Trenuje się naprawdę przyjemnie. Polecam.”
“Super studia, najlepsze na jakich byłem”
“Wszystko fajnie, tak, luzik atmosfera. Nie czuć grzyba bo nie ma. Dobry vibe daję 5”
“Najlepsza szkoła pod słońcem! Bez zastanowienia wybrałbym ponownie.”
“bardzo dobra szkoła, mili nauczyciele i uczniowie, bardzo dobrze traktują obcokrajowców, polecam”
“Najlepsza szkoła do jakiej chodziłam w całej historii mojej edukacji. Wspaniali nauczyciele, miłe woźne i rodzinna atmosfera. Poziom edukacji wysoki. SZKOŁA IDEALNA”
“Próbowałam równych siłowni i jak na takie ceny Calypso odpowiada mi najbardziej. Maszyny takie jakich potrzebuje. Bardzo miła obsługa. Duża szatnia z prysznicami i sauną co jest bardzo fajne.”
“Przemiła obsługa, polecam z całego serca”
“Super miejsce dla małych przedszkolaków... Świetna kadra, wlasna kuchnia, sala gimnastyczna, piękny i bezpieczny plac zabaw wśród zieleni...”
“Właśnie skończyłem studia podyplomowe z rolnictwa i jestem bardzo zadowolony. Mimo panującego koronawirusa, zajęcia odbywały się zdalnie i sprawnie, nie było problemu z dostępnością wykładowców czy tokiem zajęć i zaliczeń. Również miło wspominam egzamin dyplomowy, można było wybrać dowolny czas i formę zaliczenia zdalną lub w uczelni. Polecam.”
“Kilka razy skorzystałam już z usług salonu, jestem bardzo zadowolona z efektu. W końcu mam piękne brwi, idealny kształt i dobrze dobrany kolor. Pani Łucja robi świetną robotę i przede wszystkim słucha. Bardzo polecam!!”
“Nie wiem co powiedzieć. Emocje były ale człowiek na księżyc poleciał to ja popatrzeć nie mogę?”
“Polecam pizzerie upiłem się do nie przytomności”
“Fantastyczne miejsce, spokój i cisza,miejsce na ognisko i są toalety”