Przegląd katalogu
- 1,144 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 1144 wyników
Przeglądaj school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,144 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 24,485 opinii i ocen.
“Polecam jak najbardziej! Badania techniczne przeprowadzone bardzo profesjonalnie przy okazji można uzyskać ciekawe informacje od kompetentnych Panów! Na pewno tu wrócę. Pozdrawiam”
“Bardzo dobra szkoła i świetni ludzie, którzy tworzą klimat. Uczniowie mają duże możliwości rozwoju w wielu dziedzinach. Zdecydowanie polecam.”
“Świetne przedszkole z miłymi i profesjonalnymi wychowawcami. Mój synek jest zadowolony więc ja również.”
“Bardzo oryginalny i okazały budynek w którym jest pomieszczona szkoła, trudno znaleźć w okolicy drugi taki. Piękne i zadbane otocznie z boiskiem i placem zabaw. Tuż obok znajduje się niewielkie muzeum wsi podlaskiej z kultowymi eksponatami z czasów PRL-u.”
“Cudowna szkoła i przedszkole. Polecam z całego serca ❤️”
“Fantastyczne przedszkole, kadra świetna, dużo zajęć pozalekcyjnych no i niezawodny Decybelek.”
“Najlepsza szkoła na Podlasiu. Każdy wie że Podlasie najlepsze a Kielce to mem :) Kto wie o co mi chodzi ten wie”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola. Panie wychowawczynie (J&M) są niezwykle zaangażowane, mają świetne podejście do dzieci i zawsze tworzą ciepłą, bezpieczną atmosferę. Zajęcia są ciekawe, kreatywne i rozwijające – nasze dziecko codziennie wraca pełne wrażeń i chętnie opowiada o nowych zabawach. Widać, że to miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe. Gorąco polecam każdemu rodzicowi!”
“Bardzo dobre przedszkole terapeutyczne, gdzie kadra naprawdę zajmuje się podopiecznymi.”
“Jakbym miał dzieci to dałbym je tutaj. Polecam serdecznie”
“Cudowne miejsce na ziemi. Tam się można całkowicie odprężyć, odciąć i cieszyć otaczającym pięknem Suwalszczyzny. Wspaniała Pani Basia, kobieta do zadań specjalnych, o bardzo ciepłym sercu, cudowna... W Zakątku niczego nam nie brakowało, przepyszne śniadania, wspaniała atmosfera i świetne warunki mieszkaniowe, czyściej niż w nie jednym hotelu 4*. Miejsce pełne uroku, chce się wracać.”
“Super miejsce - serdecznie polecam!! Już drugi pobyt za nami i to bardzo udany. Ośrodek w przepięknej okolicy, piękny widok na jezioro. Do dyspozycji gości duży pomost nad jeziorem, sprzęt pływający (kajaki, rowerki, łódka), grille, miejsca na ogniska, boisko do siatkówki. Wszystko w cenie pobytu. Można też pograć w tenisa na korcie ziemnym. Dużo miejsca na różne aktywności. Apartamenty bardzo przestronne, nowoczesne, dobrze wyposażone. Czysto, obejście zadbane. Generalnie ma się wrażenie, że miejsca, sprzętu i możliwości jest więcej niż ludzi w ośrodku. Nad morzem w takim ośrodku byłoby 10 razy więcej gości. Można więc super wypocząć w ciszy i spokoju. Właściciel: kontaktowy, uczynny, bezproblemowy. Polecam!!!”
“Syn zawsze lubił matematykę. Na zajęcia do Pana nie trzeba było namawiać sam zasugerował że duże doświadczenie poparte praktyką i łatwość przekazania wiedzy to wystarczyło. Mimo że trwało to rok pomoc jaką pan okazał jest nieoceniona. Zadania nawet ponad programowe rozwiązywane bez zegara i dodatkowych kosztów. W tych czasach nikt nie uwierzy. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i czekamy z niecierpliwością na zajęcia.Przed nami matura. Z Panem to nawet się nie martwimy. Pan Izbicki jest słowny, szczegółowy i bardzo dokładny, całkowicie poświęca się uczniowi.Pilnuje zajęć terminów, Nie wypuści z niewyjaśnionym zadaniem i szczegółowym wyjaśnieniem Ma bardzo dobre podejście, potrafi motywować i postawić do pionu każdego "lenia". Życzymy dużo zdrowia i czasu wolnego, bo jeszcze wiele nieodkrytych talentów matematycznych przed Panem. Powodzenia i dziękujemy Kuba i Ewa”
“Szkoła w której nie trzeba czekać na rezultaty. Naprawdę bardzo dobrze przeprowadzone lekcje z naciskiem na dialog, a nie wkuwanie pod egzamin. Co do samej szkoły – wielki plus za elastyczność i możliwość dostosowania harmonogramu lekcji do własnych potrzeb. Lektorzy w stosunku do dzieci mają naprawdę moc cierpliwości i wyrozumiałości.”
“Gorąco polecam wakacyjny kurs .Dzięki niemu mogłam powtórzyć niezbędne zagadnienia do matury , które zostały wytłumaczone w profesjonalny sposób. Wakacyjny kurs jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w krótkim czasie uporządkować swoją wiedzę i poczuć się pewniej przed maturą .”
“Świetna szkoła. Bardzo mili i życzliwi nauczyciele, dyrektor i sekretarka. Dzieci chętnie chodzą”
“Moje przedszkole kiedy chodziłem do niego było super mam nadzieję że się nie zmieniło”
“Zdecydowanie polecam szkołę. Przyjazna kadra, różny wybór zajęć pozalekcyjnych oraz indywidualne podejście do ucznia.”
“Przedszkole prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Córeczka uczęszczała od 3 roku i w zerówce prowadzonej przez Panią Jolę. Zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są w sposób atrakcyjny dla dzieci. Tworzone przez Panią Jolę projekty i wycieczki pobudzają u dzieci wyobraźnię i chęć do działania. Wprowadzenie tańców ludowych i narodowych uczą dzieci elementy kultury naszego kraju. Bardzo malutka szatnia zaadaptowana z przedsionka domu.”
“Super siłownia, sprzęt i trenerzy profesjonalni. Dla osoby chcącej zadbać o kondycję i zdrowie jest to świetne miejsce. Dla mnie dużym atutem są organizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży, będące motywacja do uprawiania sportu i dbania o swoje zdrowie. Polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z przedszkola Kids&Co. Wszystko jest nowoczesne i przestrzenne. Super ! takich miejsc powinno być więcej ! Dla rozwoju maluchów są to bardzo ważne aspekty. Place zabaw i piaskownice pod placówka to kolejne plusy... Karda jak najbardziej na tak. Pani Dyrektor zawsze pomocna i uśmiechnięta. Pozdrawiam.”
“Świetna szkoła z niesamowitą atmosferą! Od pierwszego dnia można poczuć się tu swobodnie – pełen luz, szacunek i wsparcie. Nauczyciele naprawdę są za uczniami, a nie przeciwko nim. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi, która wkłada całe serce w to, co robi – zawsze pomoże, porozmawia, doradzi. Pani Monika i Pan Tomasz również są mega – konkretni, wyrozumiali i z podejściem do ucznia. No i ogromny szacunek dla Pana Dyrektora – zawsze można do niego podejść, wszystko wyjaśni, pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem. Jeśli ktoś szuka liceum z dobrą energią, wspierającymi ludźmi i normalnym podejściem – Prymus to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu!”
“Podjęcie szkolenia w salonie Anagen było najlepszą decyzją! Ania jest cudowną instruktorką a do tego sędziuje prace stylistek w mistrzostwach rzęs! Jestem pod wrażeniem ogromu jej wiedzy i umiejętności. Ania zna odpowiedź na każde nurtujące pytanie związane ze stylizacją rzęs i nie tylko! Serdecznie polecam szkolenia u tej cudownej Kobiety!”
“zdjecia so legitymacji robili nam w szkole”