Przegląd katalogu
- 129 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 129 wyników
Przeglądaj flower store w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 129 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 5,769 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam Kwiaciarnię Irys w Białymstoku! Pani była bardzo pomocna, komunikatywna i przesympatyczna. Pomogła mi skomponować bukiet dokładnie taki, jaki sobie wyobrażałam. Bardzo miła obsługa i piękne kwiaty!”
“Profesjonalnie i z gustem, pani kwiaciarka robi dobrą robotę!”
“Obsługa jest bardzo miła i pomocna zawsze chętnie i dobrze potrafi doradzić, same kwiaty widać że są świeże i przepiękne. Cena kwiatów jest bardzo dobra. Jednym słowem rewelacyjna kwiaciarnia.”
“Z całego serca polecam Pracownię Flor Art. Zamówienie przerosło nasze oczekiwania. Kwiaty były świeże i pięknie skomponowane.”
“Najlepszy sklep z roślinami w mieście. Państwo są fachowcami, doradzą, podpowiedzą. Ceny przystępne, okazy piękne. Polecam!”
“Polecam, kupuje kwiaty od wielu lat i zawsze jestem zadowolony”
“Najlepsza szkółka roślin w Białymstoku. Polecam”
“Pełen profesjonalizm , w kwiaciarni panuje bardzo miła atmosfera, widać u Pani zamiłowanie do kwiatów, bardzo duży wybór świeżych roślin.Gorąco polecam !!!”
“Bukiety bardzo ładne z świeżych kwiatów, szybka dostawa. Polecam serdecznie!”
“Bukiet piękny, a żona zachwycona :) Profesjonalna obsługa i pomoc w wyborze kwiatów. Polecam!”
“Super obsługa! Kwiaty świeże, bukiet stał prawie tydzień czasu jak nowy. Polecam.”
“Piękny bukiet za naprawdę świetną cenę. Bardzo sympatyczna Pani. Serdecznie polecam! ❤️❤️”
“Polecam, Pani bardzo pomocna i miła, otrzymałam śliczny bukiecik w dobrej cenie:)”
“Miła obsługa i dobre ceny kwiatów ciętych. Minusem jest to, że parking jest często pełny i nie ma gdzie postawić samochodu, mimo że to płatna strefa.”
“Dobry, swieży i tani chleb o każdej porze dnia, (można zamówić na godzinę). Dużý asortyment.”
“Najlepsza kwiaciarnia. Od lat kupujemy tam kwiaty na różne okazje, zawsze świeże i piękne i fajne ceny.Pełen profesjonalizm i przesympatyczna obsługa, wszyscy pomocni. Bez względu na budżet zawsze wyczarują coś pięknego ❤️ Serdecznie polecamy”
“Byłam pierwszy raz dziś i bardzo miłe zaskoczenie . Bukiety przepiękne a obsługa przemiła. Pozdrawiam Panią z krótkimi włosami ☺️”
“Ładne kompozycje kwiatowe. Dobra lokalizacja. Możliwość zamówienia jeżeli czegoś brakuje.”
“Pięknie, świeże kwiaty, stylowe wiązanki i duży wybór wieńców.”
“Najlepsi dekoratorzy w Augustowie, dzień Naszego wesela zamienili w piękny raj , świeże kwiaty, prześliczne dekoracje na sali jak i w Kościele, duży wybór, nie było problemu z komunikacją, polecamy z całego serca!!!!❣️”
“Serdecznie polecam . Zawsze duży wybór bukietów ,stroików na każdą okazję i na każdą kieszeń. Panie są pomocne i cierpliwe . Już nie raz robilam tam zakupy . A oto ostatni wielkanocny”
“Miła obsługa, duży wybór kwiatów, trochę mniejszy wybór donic, sporo dupereli.”
“Kupuję w tej hurtowni kwiaty do wielu lat. Zawsze są swieże i w przystępnej cenie. Obsługa bardzo miła. Polecam.”
“Kwiaciarnia super, bardzo miła i kompetentna obsługa, świeże kwiaty. Serdeczne podziękowanie dla Pani Asi, która doradziła i przygotowała przepiękne wiązanki pogrzebowe. Pani Asia jest szalenie komunikatywna osobą z poczuciem humoru. Na pewno wrócę tam ponownie jak tyko będą miała okazję i polecę swoim znajomym.”
“Celującą jakość sprzedawanych kwiatów,bardzo duży wybór i różnorodna kolorystyka,wykonane bukiety są przepiękne a we własnej kompozycji zawsze pomoże sprzedawca.Polecam.”
“Miła obsługa z uśmiechem na twarzy i dobry wybór kwiatów”
“Najwspanialsza Kwiaciarnia! Pani Sylwia jest mistrzynią układania pomysłowych, pięknych bukietów. Jedyna kwiaciarnia, w ktorej mogę bez żadnych obaw złożyć zmówienie, wiedząc ze zawsze będzie wspaniale zrealizowane i dowiezione na czas. Dziękuje i kwiatowe prezenty tylko będę u państwa zamawiać w przyszłości.”
“Kwiatki są przepiękne!!! Bardzo polecam tą kwiaciarnię ;) Pani przemiła! Jeszcze nie raz skorzystam :)”
“Polecam z całego serca, przepiękne kwiaty i przemiła, pomocna właścicielka”
“Jestem bardzo zadowolona z bukietów w tym ślubnego, wianka i przystrojenia samochodu super. Profesjonalne i miłe Panie, POLECAM! :)”