Opinie

  1. Justyna Martynek ★☆☆☆☆

    Chciałam kupić kołacza, zapłaciłam, poprosiłam, żeby był ciepły (bo takie lubię).Otrzymałam wiadomości, że te kołacze, są letnie, i że nie robią na ciepło... Prosiłam o anulowanie zamówienia, skoro nie można było spełnić mojej prośby. Otrzymałam wiaodmosc, że jak jest na ciepło to ten środek się trochę rozlewa (tak wiem, i taki lubię). Wystarczyło podgrzać/podpiec...o 2 minuty dłużej. Polecam bardziej pro klienckie podjęcie, a nie "ze tak nie robią".jest zimno, nie chciałam zjeść letniego kołacza wystawionego w okienku. Kołacz najpierw brany jest do folii, dopiero później dodawane jest nadzienie. Jeśli zawartość spłynie, to spłynie mi, a nie osobie, która to nakłada. Mam nadzieję, że otrzymam zwrot pieniędzy w najbliższym czasie, bo dopiero po odejściu zorientowałam się, że nikt nie poprosił mnie o przyłożenie karty do zwrotu. [W odpowiedzi na odpowiedź] Poprosiłam o anulowanie zamówienia po informacji, że kołacz nie będzie cieply, czyli przed wydaniem, założeniem zamówienia, rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury przyrządzenia. W odpowiedzi na moją rezygnację otrzymałam radosne "ok". Jeśli to Państwo rozumieją przez próbę kontaktu, to "ok".

  2. Paulina ★★★★★

    Pyszne kołacze. Absolutnie brakuje takiego miejsca w Warszawie. Cieszę się, że mogłam w końcu ich próbować w najlepszej możliwej wersji.

  3. Awe Cezar ★★☆☆☆

    Ten punkt to jakaś porażka, brak ruchu a na zamówienie czeka się ponad 10 minut 1 gościu robi a dwie w drugim okienku siedzą na telefonach. Zamiast mieć uszykowane na zapas coś żeby robić tym co przyjdą to jak ktoś zamówi dopiero wkładają do pieca. I to ma być punkt w ruchliwym miejscu. Żal

  1. Katarzyna ★★★★★

    Kołacz z lodami? Bardzo proszę. Coś wspaniałego! Jadłam już zwykłego kołacza i myślałam, że to z lodami to byłoby coś i idąc uliczkami Krakowa trafiłam tu. Marzenie. Super obsługa, bardzo mili chłopacy. Cena dużo niższą niż w centrum. Wybrałam pistacje i był to strzał w 10! Duuuzo kremu w środku, kolacz ciepltuki, dużo polewy i orzeszków. Budka znajduje się niedaleko w okolicach dworca głównego. Myślę, że 10 minut i jesteście na dworcu. Można usiąść sobie za budką na ławeczce na plantach. Pod drzewami w taką pogodę i chłodzić się i zasładzać kołaczem z lodem. Próbowaliśmy również smaku bueno i krem smakuje jak ten z kinder bueno… Nie wiem skąd go bierzecie ale jest pyszny! Zdecydowanie polecam i jeśli zawitam do Krakowa to będzie to stały punkt wypraw.

  2. Marcin KOREPTA ★★★★★

    Byliśmy wczoraj, zamówiliśmy chimney cone z pistacją i ciastko Nutella Orzech. Bardzo dobre i świeże. Obsługiwał nas pan w okularach, uprzejmy i pomocny, widać, że zna się na rzeczy. Pomógł wybrać smak, a zamówienie dostaliśmy szybko. Miłe miejsce, chętnie wpadniemy jeszcze raz.

  3. WIKWUJ ★☆☆☆☆

    Nie wiem, który to już raz z rzędu próbuję przyjść i coś kupić, i za każdym razem to samo, smak, który mnie interesuje jest niedostępny, a czas oczekiwania to 20 min. Na tablicy smaków wymienione kilkanaście, a dostępne od ręki 3. Przykro mi, ale w mojej opinii coś takiego automatycznie dyskwalifikuje ten obiekt jako taki, który chcemy celowo odwiedzić, jak ktoś przechodzi przypadkiem i ma pół dnia na oczekiwanie to może wtedy warto. Ja nie polecam, szkoda tracić czas.

  1. Patrycja Szydłowska ★★★★★

    Przepyszne! Jak na taką mała budkę, jest sporo opcji smakowych do wyboru. Dostajecie cieplutkiego kołacza, który mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Kto będzie w pobliżu zachęcam żeby wpadł bo warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chimney Cake Bakery?

Chimney Cake Bakery znajduje się przy Basztowa 26A, Stare Miasto, 31-156 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chimney Cake Bakery?

Można skontaktować się z Chimney Cake Bakery pod numerem +48 570 745 652

Jak można dotrzeć do Chimney Cake Bakery?

Do Chimney Cake Bakery można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements