Jestem stałym klientem od otwarcia. Dziś odwiedziłem to miejsce jak zawsze czyli co dwa tygodnie, ale byłem nie miło zaskoczony. Porcje zdecydowanie się zmniejszyły a nadzienia w preclu pistacjowym prawie nie było…. Na następny raz za taką kasę zastanowił bym się nad zakupem takiego precla… zdecydowanie już nie opłacalne.
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad K55 ★★★☆☆
-
majlenus ★★★★★
Przyjechaliśmy ze znajomymi na urlop do Krakowa i spacerując znaleźliśmy Gorące Precle i oooo matko, jakie to było dobre. Gorące jak sama nazwa wskazuje, mięciutkie i wypełnione po brzegi. Gdybym tylko mogła jadłabym je codziennie. Będę tęsknić za nimi nad morzem i oczekiwać kolejnej wizyty w Krakowie żeby tylko móc je zjesc. Pycha!
-
Joanna Solecka ★☆☆☆☆
kupowałam precle już kilka razy (zarówno za słono jak i słodko). za każdym razem były przepyszne, mięciutkie i świeże. w ubiegły piątek kupiłam ponownie oczekując tego samego - niestety otrzymałam twardego, nieświeżego ewidentnie. nie wystawiam z reguły opinii ale to doświadczenie skusiło mnie do tego, bo nie powinno mieć miejsca. już więcej nie wrócę, szkoda pieniędzy
-
S. Mos ★★☆☆☆
W ubiegłym roku pierwszy raz w życiu kupiłam okrągłego precla z nadzieniem pistacjowym i tak jak inni piszą, w tym roku ceny poszły w górę. Ale nie o cenach chciałam pisać, bo jestem w stanie dać każdą cenę za dobre jedzenie. Wracając do wątku precla z nadzieniem pistacjowym i bodajże z białą czekoladą - nadzienia było bardzo mało, ciasto ok, precel gorący, ale nie byłam w stanie pojąć tego hypu i obiecałam sobie nigdy więcej nie kupić żadnego precla, bo smak nie był wart swojej ceny. W ubiegłą niedzielę pomyślałam sobie, a co mi tam, jestem obok, mam ochotę na coś, to kupię tego z nadzieniem a’la dubajska czekolada, wydam ponad dwie dychy ale spróbuję i albo zmienię swoje zdanie, albo utwierdzę się w swoim wcześniejszym przekonaniu. Precel był gorący, ale tylko z nazwy, co już na duży minus, bo na zimno smakuje… bardzo przeciętnie. Ciasto co najwyżej średnie, gorsze niż wcześniej, nadzienia było dużo, to fakt, ale jednak nie pode mnie. Dziwne kombo. Więcej nie kupię żadnego. Definitywnie.
-
Piotr Tomala ★★★★★
Polecam! Poniżej znajdziecie dlaczego warto spróbować. Obwarzanek krakowski - król krakowskich ulic! Chrupiąca skórka, delikatny miąższ i ta niepowtarzalna atmosfera Krakowa... Już sam zapach świeżo upieczonego obwarzanka potrafi skusić każdego. A gdy spróbujesz pierwszego kęsa, to wiesz, że to miłość od pierwszego ugryzienia! Obwarzanek krakowski to nie tylko pyszna przekąska, ale też symbol miasta. Jego charakterystyczny kształt i posypka z maku, sezamu lub soli są rozpoznawalne na całym świecie. A co najważniejsze, obwarzanek jest zawsze świeży i dostępny w wielu miejscach w Krakowie - od piekarni po małe budki na straganach. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji skosztować obwarzanka krakowskiego, to koniecznie nadrób zaległości! To idealna przekąska na spacer po Starym Mieście, wycieczkę na Kazimierz, czy piknik nad Wisłą. Moja ocena: 5/5 gwiazdek! Dodatkowe uwagi: Obwarzanki krakowskie są niedrogie, co czyni je idealną przekąską dla każdego budżetu. Są również stosunkowo zdrowe, ponieważ zawierają dużo węglowodanów złożonych i błonnika. Obwarzanki można jeść na wiele sposobów - na śniadanie, lunch, kolację, a nawet jako deser. Są również świetnym pomysłem na prezent z Krakowa. Jeśli szukasz pysznej, tradycyjnej i niedrogiej przekąski, to obwarzanek krakowski jest idealnym wyborem!
-
Angelina P ★☆☆☆☆
Niestety zgłaszane są i usuwane niewygodne komentarze, więc ponownie umieszczam swoją opinię. Ogromne rozczarowanie. Zakupiłam dwa różne precle klasyczne gdzie ciasto było niedopieczone, w smaku było czuć tylko drożdże. Natomiast precel na słodko, który miał być z czekoladą był z czymś przypominającym czekoladek - twarde, gorzkie coś a co najgorsze był cały brudny od blachy
-
Ewelina Makowska ★★★★★
"Klasyczne" smaki są w porządku, natomiast te na słodko 10/10! Precel malina z białą czekoladą jest obłędnie pyszny, spora ilość malin w środku. Warto spróbować :)
-
Margo S ★☆☆☆☆
Niestety ale moja ocena będzie taka a nie inna. Liczyłam, że skoro precle są po 5zł to chociaż smak będzie ok. A to dość, że żadna rewelacja to wszystkie popalone... I tylko było to czuć. Na dzień dzisiejszy absolutnie nie polecam. Niestety cała partia taka była.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gorący Precel F-Wiatrak?
Gorący Precel F-Wiatrak znajduje się przy Basztowa, Stare Miasto, 31-034 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gorący Precel F-Wiatrak?
Można skontaktować się z Gorący Precel F-Wiatrak pod numerem +48 694 399 364
Jak można dotrzeć do Gorący Precel F-Wiatrak?
Do Gorący Precel F-Wiatrak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku