Opinie

  1. Patrycja Szewczyk ★★★★★

    Bardzo miłe panie, dobre ciasteczka i pyszne, duże porcje lodów, polecam :D

  2. Małgorzata Hryniewicz ★☆☆☆☆

    Niestety, Rękoczyny całkowicie zmieniły swoje wypieki. Teraz niestety pieczywo niczym nie różni się od Awiteksu. Pszenne gnieciuchy. Z piekarni z pomysłem, Rękoczyny stały się piekarnią bez polotu. Szkoda - z oferty zniknęły wszystkie wartościowe pozycje. Co za rozczarowanie.

  3. Przemek Pawluś ★☆☆☆☆

    Niestety mega się zawiodłem. Chleb pszenny sprzedawany na kromki wygląda i smakuje jak tanie pieczywo tostowe, a kosztuję 18 zł za 10 kromek! Kupiony za namową sprzedawczyni...

  1. Ela K ★★☆☆☆

    Mam wrażenie, że jakość ciast się mocno pogorszyła. Kiedyś sernik pistacjowy był pycha, cały pistacjowy. Teraz to zwykły sernik z niezbyt smaczną polewą. Sernik baskijski nie przypomina baskijskiego, suchy, nijaki, ten z Biedronki jest o niebo lepszy. Zawiodłam się.

  2. Ola Mrzy ★★★☆☆

    Chleb nie najgorszy ale dosyć drogi. Bochenki mniejsze niż w innych piekarniach. Nie wiadomo dlaczego pakowany w papierowe torebki, które nie nadają się do przechowywania pieczywa. Chleb w nich wysycha. Pozorna ekologia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rękoczyny?

Rękoczyny znajduje się przy Borkowska 32, Swoszowice, 30-438 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rękoczyny?

Można skontaktować się z Rękoczyny pod numerem +48 500 114 966

Jak można dotrzeć do Rękoczyny?

Do Rękoczyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements