Opinie

  1. El DEL ★☆☆☆☆

    Słodkie wypieki nie są jakieś rewelacyjne, natomiast ceny wysokie. Obsługa raczej z fochem, a parking przed to jakaś tragedia, ciasno mało miejsca.

  2. Hayder Qasim ★☆☆☆☆

    Obsługa w tym miejscu to przykład skrajnie nieprofesjonalnego i oburzającego zachowania. Pracownica wyśmiewała starszą osobę, która potrzebowała więcej czasu, aby zaparkować samochód. Wobec seniorów należy wykazywać się cierpliwością i szacunkiem, a nie kpiną. Zwrócenie jej uwagi spotkało się jedynie z aroganckim i chamskim komentarzem. Takie zachowanie świadczy o całkowitym braku szacunku do klientów. Oczekuję, że właściciel wyciągnie konsekwencje wobec tej osoby i zadba o to, aby podobne sytuacje nigdy więcej się nie powtórzyły. Absolutnie nie polecam tego miejsca.

  3. Agnieszka Rogowska-Florek ★★★★☆

    Lubię tą pierarnię lecz mam mieszane odczucia. Jest okienko "drive" - czekałam przy nim aż ktoś podejdzie, niestety nie przyszedł. Wkurzyłam się i odjechałam.

  1. Jan Heba ★★★★★

    Myślę, a sprawdziłem kilka piekarni w Krakowie, że to bardzo dobra piekarnia. Dobra receptura i dobra mąka. Mówię tylko o chlebach poza białymi z mąki pszennej. Tych nie jadam.

  2. Alek Rachwał ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa półtorej godziny przed zamknięciem piekarni kasjerka stwierdziła że ona zaraz zamyka dlatego cały chleb jest wrzucony do koszyków i schowany za ladę. Ponadto pani nie używa rękawiczek podaje chleb kroi i wydaje resztę gołymi rękami.

  3. Konvikt ★★☆☆☆

    Od jakiegoś czasu jakość pieczywa bardzo spadła, chleby bardziej napompowane i już któryś raz z kolei trafił mi się w połowie pusty, ciężko na takim zrobić kanapkę. Trochę to dziwne bo ceny pieczywa wzrosły a jakość bardzo spadła do tego stopnia że Lidl już oferuje lepszy wybór…

  1. Eve KotBia ★★☆☆☆

    Pieczywo świeże i bardzo dobre. Natomiast bułki nie mają określonej gramatura!!! Kupując dużą raz dostaję ładną a innym razem cienką i małą to samo dotyczy rogal na słodko. Przy obecnych cenach pieczywa oczekuje zachowania wyższych standardów Panie sprzedające wiecznie na fachu!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Pawlak?

Piekarnia Pawlak znajduje się przy Królowej Jadwigi 244, Zwierzyniec, 30-218 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Piekarnia Pawlak?

Do Piekarnia Pawlak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements