Obiekt lata świetności ma już za soba. Sama infrastruktura spa na plus. Basen, jacuzzi, 3 sauny, grota solna i komnata szungitowa. Co do zabiegów obeszliśmy się smakiem, nie było wolnych terminów podczas 3 dniowego pobytu!!! Tutaj radzę dostosować możliwości wykonania zabiegów do obłożenia gośćmi. Jedzenie ok. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale szału też nie ma. Obsługa miła i pomocna, dziękujemy za polecenia miejsc do odwiedzenia w okolicy. Pokoje dramat!!! Klitki z oddzielnymi łóżkami w których materace chyba pamiętają jeszcze późne czasy Gierka!!! Strasznie twarde. Po nocy człowiek wstawał pogięty i obolały. Myślałby kto, że to celowy zabieg, żeby korzystać z masaży, ale brak było wolnych terminów. Ogólnie gdyby nie strefa basenowa z saunami i możliwość zwiedzenia okolicznych atrakcji to wyjechalibyśmy po pierwszej nocy.
Zdjęcia
Opinie
-
Robo Wuu ★★★☆☆
-
chonda chonda ★★★★★
Wczoraj wróciliśmy z trzydniowego pobytu w tym obiekcie. Wrażenia? Super! Korzystamy z bardzo wielu hoteli w Polsce, o wyższej skali hotelowej i śmiem stwierdzić że ten obiekt niewiele odbiega od standardów tych z 5gwiazdkowego. Pokój typu komfort- czyściutko, wręcz pachnąco, wygodne materace, lodówka i czajnik w pokoju, zestaw kosmetyków w czystej łazience. Basen i jacuzzi- bez zarzutu, woda czysta i przejrzysta a ta na tarasie- rewelacja! Pan Ratownik uprzejmy- na bieżąco doglądał wszystkiego, nie trzeba było o nic prosić- sam wiedział co ma robić. Łaźnia,sauny,grota- super, wszystko sprawne. Komnata szungitowa- wprowadziła nas w stan odprężenia. Restauracja - obłęd, dużo jedzenia na bieżąco serwowane, sprzątane ze stołów i uzupełniane wszystko na talerzach. Przemiła obsługa!!! Strefa spa- dostosowana do potrzeb. Mimo napiętego grafiku udało się dla mnie poświęcić godzinkę na relaksujący masaż. Panie w recepcji również bardzo mile, pomocne. Gospodarze wszystkiego doglądają, panuje przyjemna atmosfera, wszystko dostosowane do potrzeb klienta. Znalazłam się u Was ze względu na wygrany Voucher i cieszę się, że miałam taką przyjemność tutaj przebywać! Nie ma się naprawdę do czego doczepić! Wyższa jakość usług=ludzie tam pracujący, macie Państwo na prawdę dobry zespół pracowników! Jeśli będę znowu kiedyś w tych rejonach, na pewno zajrzę i chętnie polecę innym. Tak trzymać! Monika Jedynak z mężem
-
Arkadiusz ★★★★☆
Ogólnie ok,śniadania i obiadokolacje bardzo dobre, trzeba zwracać uwagę na sztućce czy też talerze bo bywają nie domyte poza tym całkiem czysto ok sam budynek nie przemawia super pozytywnie takie lata 90 te, co do pokoi czysto schludnie trochę słabi że dostaliśmy dwa łóżka osobne zamiast jednego zamki zwykłe nie na kartę. Spa,basen,sauny jest kilka do wyboru są w porządku woda czysta jest ratownik a więc plus duży za to. Jest hol z widokiem na las obok bar można fajnie spędzić czas i ceny przystępne co do alkoholu i duuzy wybór a więc pozytywnie. Ogólnie polecam
-
Amer ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tego hotelu, szczególnie jeśli podróżujecie z psem. Mieliśmy ze sobą Vichera, potraktowano nas jak intruzów . Przydzielono nam najgorszy pokój w całym obiekcie, z widokiem prosto na opony samochodów na parkingu, Na dodatek dali nam oddzielne łóżka z żoną jakbyśmy przyjechali odpocząć od siebie, a nie razem. Po długim czasie w końcu zdecydowaliśmy się na wspólny wyjazd, żeby naprawdę odpocząć, a zamiast relaksu samo rozczarowanie. Szczerze? Żałuję, że w ogóle wybraliśmy ten hotel. Gdyby nie basen, to już po godzinie byśmy się wymeldowali.a już na następny dzień wymeldowalismy. Hotel, który nazywa się „przyjaznym dla psów” i „komfortowym dla par”, w rzeczywistości nie spełnia żadnego z tych haseł. Szkoda czasu i nerwów. Nigdy więcej.
-
Christopher K. ★★★★★
Byłem w DW Mazowsze już trzy razy i zawsze wracam zadowolony. Obsługa perfekcyjna, jedzenia dużo i nigdy niczego nie brakowało. Jeśli ktoś chce jeść sam, wystarczy powiedzieć to naprawdę żaden problem. Pokoje wygodne (standard zależy od wyboru), łóżka komfortowe. Basen czysty, jacuzzi działa bez zarzutu. Zabiegi SPA świetne, choć ceny ustala firma zewnętrzna. Widać, że właścicielka dba o poziom zawsze jest coś nowego, atmosfera sprzyja odpoczynkowi. Dlatego mimo innych ofert wybieram właśnie DW Mazowsze i będę wracał dalej.
-
Fotoalchemia_Irek & Ola “OlaIro” ★★★★★
Świetne miejsce na odpoczynek i naładowanie baterii.Miejsce do którego chce się zawsze wracać. Nie tylko ze względu na super strefę SPA i basen ,ale przede wszystkim na wspaniałą ,miła i serdeczną obsługę. Wielkie podziękowania za super profesjonalną obsługę dla Pana ratownika Tomka- jesteśmy pod wrażeniem jego profesjonalizmu i życzliwości - takich ludzi ze świecą szukać.Dziekujemy !!!
-
Katarzyna Tyczyńska ★★★★★
Wspaniała obsługa kierująca się dobrem i komfortem klienta , piękne miejsce czyste , spokojne pan Kacper z Restauracji człowiek na swoim miejscu kocha to co robi jest fantastyczny jeśli chodzi o dobór dań jak i drinków polecam z całego serca miejsce na poziomie. Spa jest fantastyczne bardzo spokojne klimatyczne i kulturalne!!!
-
Witold Woźniak ★★★★☆
Pobyt na turnusie rehabilitacyjnym z żoną w dniach 26.02 - 05.03.2023. Pokój standard przyzwoicie wyposażony w miarę czysto. Łazienka czysta nie można narzekać chodź mała. Samo miejsce urokliwe dojazd bez problemu ( samochodem ) podjazd pod sam ośrodek pod strome wzniesienie. Obsługa miła i pomocna. Basen, jacuzzi, sauny i grota solna w jednym miejscu co bardzo ułatwia korzystanie z atrakcji. Co do posiłków kawa z dzbanka przy śniadaniu , o średnim smaku. Samo śniadanie w formie stół szwedzki dobry wybór - zawsze świeżo i ze smakiem.Obiad serwowany zawsze smaczny. Kolacja stół szwedzki bez uwag do tego coś na gorąco nie mieliśmy uwag. Ładnie podane , stolik czysty naczynia : szklanki itd zawsze czyste. Zabiegi na czas nie ma problemów z wyborem jakie . Chociaż samo badanie u Pani Doktor ... nie ciekawie. Zabiegi nie mieliśmy zastrzeżeń. Rano ćwiczenia super rozruch dla każdego. Widoki z balkonu piękne. Ogólnie polecamy.
-
Robert Mierzwicki ★★★★☆
Pokój komfort jest ok. Obsługa miła i pomocna. Basen, jacuzzi, sauny i grota solna w jednym miejscu co bardzo ułatwia korzystanie z atrakcji. Co do jedzenia to mogę ocenić tylko śniadanie. Podawane w formie bufetu jednak dość skromnego jak na tak duży objekt. Kawa z dzbanka, o średnim smaku, w takim hotelu w ramach śniadania to słaba opcja. W barze sąsiadującym z restauracja bardzo dobra kawa z ekspresu ale już extra płatna. Właśnie forma Śniadania obniża ocenę do 4.
-
Tomasz Szczerbakowski ★★★★★
Bardzo miłe miejsce . Byliśmy tam na weekend. Pyszne jedzenie, smaczne obiady nie trzeba szukać w karczmach. Wieczorem wspaniałe drinki zrobione przez obsługę. Strefa spa czysta, jest w niej wszystko co potrzeba żeby się zrelaksować. Pokoje czyste obsługa miła i pomocna. Napewno tam wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mazowsze Medi SPA?
Mazowsze Medi SPA znajduje się przy Stroma 6, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mazowsze Medi SPA?
Można skontaktować się z Mazowsze Medi SPA pod numerem +48 338 542 659
Jak można dotrzeć do Mazowsze Medi SPA?
Do Mazowsze Medi SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku