Opinie

  1. Dawid Solarz ★★★☆☆

    Nie mam pojęcia skąd ta pizzeria ma tyle pozytywnych ocen, przyszedłem pod wieczór, wziąłem 2 różne kawałki, ciasto pizzy baaaardzo grube, uboga w składniki, tacka papierowa aż rozmokla od tłuszczu, dla mnie lipa.

  2. Karuś ★☆☆☆☆

    Odradzam wszystkim wizyt w tym sklepie jeśli cenicie sobie spokój i swoje pieniądze. Na bilbordzie cena 10.49 Pani liczy 12.99. Płacę gotówką Pani oczywiście nie spyta się czy może być bez grosika bo tego kultura wymaga żeby zapytać tutaj nie chodzi o tego grosika ale o kulturę - W TYM SKLEPIE KULTURY NIE MA. Pani wydaje tak jak jej się podoba i odchodzi jakby było wszystko okej. Gdy zwróciłam jej uwagę oczywiście wielkie obruszenie że ona dobrze wydała i że cytuje Gdybyście dawali grosiki to byśmy je mieli a jak nie dajecie to nie mamy, powiedziała to z taką miną że mi się odechciało dalszej dyskusji. Gdyby ta sytuacja zdarzyła się jeden góra dwa razy nie wystawiałabym negatywnej opinii, ale że to się już powtarza niestety jestem zmuszona ponieważ mój portfel jest biedniejszy o już spora sume i liczę na jakąś rekompensatę od Państwa jeśli chcecie abym nadal była waszym klientem. Szczególnie że zostało doliczone 2.50 zł tak poprostu. NIE POLECAM lepszy gorący trójkąt jest na Lipowej przynajmniej nie oszukuja ludzi Już wiem dlaczego tam u was nigdy nie ma ludzi.

  3. Mark Spring ★★★☆☆

    Solidne 3 za sąsiedzstwo, niestety pizza jest pieczona za krótko w zbyt wysokiej temperaturze dlatego ciasto jest z wierzchu twarde a w środku surowe.

  1. DamianP ★★☆☆☆

    Wzięliśmy z kolegami dwie duże pizze w formie pół na pół. Niestety problemy zaczęły się od samej dostawy. Po dojechaniu pod adres i nie odebraniu telefonu od dostawcy dostałem smsa, że kurier czeka na co niezwłocznie odpisałem i zszedłem. Niestety po zejściu przed blok dostawcy nie było i po telefonie do niego usłyszałem, że pojechał i wróci za 15 minut (przyjechał ok. 10 minut później co dało kolejne 25 minut czekania). Przez to pizza dojechała lekko ciepła i jedna z pizz była mega słona i przypalona do tego stopnia, że nie dało się jej zjeść. Dodatkowo posypka z prażonej cebulki w zestawie słaba a powiny być sosy co by odratowały smak pizzy. Druga pizza była ok. Normalnie dramat :(

  2. Agata Szostak ★★★★★

    Pyszna pizza I miła obsługa. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Trójkącie?

Trójkącie znajduje się przy Antoniukowska 56, Antoniuk, 15-001 Białystok, Podlaskie, Polska

Jak można dotrzeć do Trójkącie?

Do Trójkącie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements