Opinie

  1. Lif Stranniki ★★★★★

    Zazwyczaj wystawiam albo bardzo dobre opinie, albo wcale. W tym przypadku trochę pomarudzę. Bardzo dobra lokalizacja lokalu to niewątpliwie atut. Hamburger bardzo smaczny i chyba jeden z większych jakie jadłem, beza również pierwsza klasa, jednak żeberka wydały mi się podejrzane-strannie podane jednak albo jakość mięsa drugiej kategorii, albo świeżość nie najlepsza. Mam nadzieję, że to drobne potknięcie. Obsługa bardzo miła.

  2. Paulina Wysocka ★★★★★

    Bardzo dobre, gorące posiłki. Krem z białych warzyw rewelacyjny. Kaczka również. Fish and chips troszkę mniej nam smakowało - dodatki super, ale sama ryba trochę mdła, brakowało smaku. Koktajle pyszne (i mocne ;)), sernik z białą czekoladą również. Ale przede wszystkim to byliśmy bardzo miło ugoszczeni - kelner pan Kamil był przemiły i profesjonalny.

  3. Karolina Milewska ★★★★★

    Szczerze mogę stwierdzić, że według mnie ta restauracja znajduje się w topce najlepszych lokali w Białymstoku. Obsługa bardzo miła, dbała aby nic nam nie brakowało, doradzała w zamówieniu. Zamówiliśmy herbatki zimowe, mega fajny pomysł z możliwością dodania sobie dodatków według uznania, niby zwykła herbatka, ale naprawdę dobra. Tatar - jeden z najlepszych jaki jadłam, dodatki na talerzu oraz pieczywko super dopełniały całą przystawkę. Zamówiliśmy również steka. Doprawienie w punkt, dodatki bardzo dobre, ten dressing w sałatce - to naprawdę tak się dobrze komponowało! Burger również bardzo dobry. Jeśli chodzi o ceny to śmiało mogę stwierdzić, że idą w parze z jakością. Na pewno chętnie ponownie odwiedzimy :) polecam!

  1. Paweł Roszkowski ★★★★★

    Spacerując przy pięknym niedzielnym dniu, ujrzeliśmy uśmiechniętego pana barmana Huberta który samym uśmiechem zaprosił nas do bram tego pięknego lokalu. Tatar niczym prosto z nieba idealny, wyśmienity ! Drineczki przygotowane przez Huberta zrobiły nam dzień. Pani kelnerka uśmiechnięta i zainteresowana naszym stolikiem . Polecam serdecznie, bardzo fajny ogródek milusio!

  2. Tomasz Fiedorczuk ★★★★★

    Super miejsce! Obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie świetne. Pyszny tatar, dobrze przyprawiony i z fajną, luźną strukturą. Pięknie podany! Do tego naprawdę smaczny chleb. Krewetki miękkie w naprawdę dobrej emulsji. Łosoś soczysty w fajnym azjatyckim stylu. Żeberka pięknie odchodzą od kości, sporo mięsa w dobrym sosie. Bardzo fajny pomysł z kukurydzą do żeberek. Do tego bardzo dobra lemoniada. Polecam!

  3. Joanna Wilga ★★★★★

    Pyszne jedzenie, jesz nie tylko ustami, ale i wzrokiem. Lokal psiolubny. Obsługa przesympatyczna, pomocna i na najwyższym. Byliśmy na kolacji, ale chętnie wrócimy na obiad.

  1. Magdalena ★★★★★

    Świetne miejsce na spotkanie, randkę, obiad z rodziną. Cudowny klimat i wystrój. Przepyszne jedzenie: policzek wołowy mięciutki - niebo w gębie, podobnie brownie. Duży wybór koktajli - Mai thai pychota! Oby miejsce zostało na stałe na gastronomicznej mapie Białegostoku. Polecam bardzo ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Voila Białystok - Lounge & Restaurant?

Voila Białystok - Lounge & Restaurant znajduje się przy Akademicka 10, Piaski, 15-267 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Voila Białystok - Lounge & Restaurant?

Można skontaktować się z Voila Białystok - Lounge & Restaurant pod numerem +48 798 881 351

Jak można dotrzeć do Voila Białystok - Lounge & Restaurant?

Do Voila Białystok - Lounge & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements