Bardzo miła obsługa Pana Pawła. Jedzenie w ekspresowym tempie. Wszystko smaczne i świeże
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja ★★★★★
-
Magdalena Kątna ★★★★★
Cudowna obsługa, Pan Paweł stanął na wysokości zadania! Dzięki niemu przyjdziemy tu na pewno i będę go wyszukiwać wśród personelu❤️
-
Justyna Czerniak ★★★★★
Pan Paweł zadbał o każdy brzeg pizzy :) Miło, szybko i pysznie. Wyczyszczone talerze
-
Katarzyna Kulczyk ★☆☆☆☆
No niestety, firma przereklamowana . W porównaniu do innych pizzy. Ta wysuszona i mało wypieczona. Moje 8 letnie dziecko stwierdziło samo że ciasto nie wypieczone co mnie też zdziwiło. Bez sosu to by nie dało się zjeść , nie lubię wystawiać negatywòw. Ale faktycznie jak we wcześniejszych opiniach zgadza się...i te dodatkowe "łòdeczki" za piątaka" -- no przychodzą nie dopieczone i zimne. Zakup z dostawą do domu. Kolejny raz nie skorzystam.
-
Alicja ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce, czysto i super obsługa - Pani Wiktoria bardzo profesjonalnie i z uśmiechem się nami zaopiekowała. Loaded wedges i sezonowe herbaty były fenomenalne, a pizza jak zawsze bardzo dobra.
-
Laura 00 ★☆☆☆☆
Podczas wizyty byłam niemile zaskoczona. Obsługa tego lokalu pozostawia wiele do życzenia. Nasza wizyta już od samego początku napotykała same problemy. Długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia ok. 15 minut. Zaś sama realizacja zamówienie sprawiała trudność, gdyż do stolika na samym początku dostaliśmy pizzę, która powinna zostać podana do innego stolika (pizza dostarczona przed przystawkami). Nie dostaliśmy także kompletnego zamówienia, gdyż zamówiliśmy napoje, które finalnie do nas wcale nie trafiły. Czas oczekiwania na dostarczenie sosu do pizzy trwał około 10 minut ( do tego czasu pizza została już prawie całą zjedzona, więc sos nie był potrzebny). Nie polecam!
-
Bartek K. ★★★★★
Podczas oczekiwania na pizzę okazało się, że kucharz się pomylił i przygotował inną pizzę niż była zamówiona. W ramach rekompensaty otrzymaliśmy dwie pizze w cenie jedej (tą przygotowaną przez przypadek oraz tą która była zamówiona) Finalnie sporo jedzenia zabraliśmy do domu, bo ilość była ponad nasze siły. Co do jakości dania - jak zwykle na wysokim poziomie, smacznie i świeżo.
-
Magda Wąs ★★★★☆
Pizza Hut - pizza bardzo smaczna serdecznie polecam natomiast co do obsługi jakieś 2/3 miesiące temu dala bym negatywną opinię ponieważ długo czekałam z chłopakiem na obsługę która przechodziła co chwile obok naszego stolik ale dzisiaj będąc w restauracji pozytywnie się zaskoczyłam, zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni... czekanie za jedzeniem trochę trwało lecz jest to zrozumiałe przy takiej ilości ludzi i tylu zamówień typu "glovo". Pozdrawiam :)
-
Hubert G. (photohubercik) ★★★★★
Świetna obsługa. Bardzo podoba mi się opcją która została wprowadzona. Mianowicie można zamówić do stolika robiąc to przez telefon. Szkoda tylko że ograniczo to kontakt z personelem. Ale już takie czasy nam nastały. Prus jest taki że widzi się jak dana pizza wygląda. Bardzo sympatyczna załoga. Widać że robią co mogą. Pewnie nie ostatnia moja wizyta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park?
Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park znajduje się przy Jagiellońska 39, 85-027 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park?
Można skontaktować się z Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park pod numerem +48 225 363 636
Jak można dotrzeć do Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park?
Do Pizza Hut Bydgoszcz Focus Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku