Opinie

  1. kamil kala ★★★★★

    Jeżeli pomyślę o pizzy to takiej jak mają tutaj. Pizza rozmiar bestia bardzo bogata w składniki i super ciasto:) miejsce godne odwiedzin dla każdego kto lubi dobrze zjeść w dobrych pieniądzach

  2. marek paszkiewicz ★★☆☆☆

    Panie Jacku z Pizerri Jolanta- taki jest Pan zajarany swoimi plackami. Byłem raz- kaśka, średnio bo niedopieczona. Dzisiaj będąc z drugą wizytą w Bydgoszczy- podjadę jeszcze raz i dam szanse, Anka, proszę o dobrze wypieczona- lipa bo zakalec i spabo wypieczona. Prośba o reakcję i dopilnowanie. Trzeci raz poproszę Pana zaproszenie i przypilnowanie tematu.

  3. adam 10 ★★★★★

    Będąc dziś w Bydgoszczy postanowiłem spróbować pizzy. Pizza Kaśka czyli analogia Capri była naprawdę pyszna. Ciasto było cienkie, składniki świeże. Obsługa również na plus. Myślałem, że pogadam z Szefem ale nie było (godziny południowe). Lokal mógłby być większy lecz i tak jest ok. Będę polecać bo jest to miejsce, które miłośnicy pizzy muszą odwiedzić. Pozdrowionka dla całej ekipy. PS. Sos pomidorowy jest kozacki.

  1. Hubert G. (photohubercik) ★★★★★

    Troszkę popiekło i przestało. Pizza bardzo smaczna. Polecam. Ciasto odpowiednie. Składniki dopasowane. Mysle że jeszcze zawitamy w to miejsce. Polecam każdemu kto lubi ostra jedzenie.

  2. urbex OstryBocian ★★★★★

    Witam serdecznie przyjechaliśmy na wyzwanie ostrości petarda ale zamówiliśmy śniadanie z obiadem pizze Baska 5 mięs dużą Bardzo pyszna pozycja ale na 2 osoby jest nie do zjedzenia obecnie oczekujemy na Telefon od Jacka o której godzinie mamy się wstawić na wyzwanie.

  3. Angelika S ★★★★★

    Pizza świetna! Pełna smaku, brzegi chrupkie, ser niesamowity. Polecam!

  1. Patrycja Poćwierz ★★★★★

    Pizza przyjechała w eksperowym tempie! Baśka bardzo smaczna i syta. Boczek i szynka na pizzy pyszne. Nie zwróciłam uwagi, że trzeba osobno zamówić sosy do pizzy, na szczęście i niespodziewanie dostaliśmy dwa darmowe. Sos czosnkowy bardzo dobry, rzadko się zdarza tak smaczny, a przede wszystkim nie słodzony. Dostawca rewelacyjny, bardzo miły! 5 gwiazdek zasłużone! Następnym razem na pewno też zamówimy z Jolanty.

  2. Daria Czarna ★☆☆☆☆

    Ta pizza to porażka Jedna gwiazdka za kuriera , tylko on na to zasłużył. Pizza okropna . Cały mokry karton , jak brałeś kawałek pizzy do ręki to cała spadała w dół. Pełno tłustego sera . Nie nadaje się ona do jedzenia fuj Sosy sama woda , porażka Edit; do właściciela: to nie pizza o której pan mówi, niestety tylko Monika Nie zjedzona pokazałam kawałek. Nie da się tego zjeść a mokry karton był przyczyną najtańszego tłustego sera. Trzeba umieć się przyznać do porażki, to nie pierwsze wasza opinia z jedna gwiazdka Nie pozdrawiam

  3. Sonny ; 33 ★☆☆☆☆

    Kiedyś ta pizza była najlepszą jaką jadłam. Teraz zamówiłam średnią pizzę z salami, to karton w którym przyjechała był mokry, pizza zimna i niedopieczona.. już od otwarcia kartonu czuliśmy zapach surowego ciasta i trzeba było na własną rękę podgrzać ją w piekarniku.. dowóz kosztuje teraz 11 zł więc za średnią pizzę zapłaciliśmy 47 zł czyli jak za dużą na miejscu.

  1. Efira ★☆☆☆☆

    Może coś koło pizzy to działa, ciasto bez smaku, składniki niskiej jakości, inflacja inflacją ale bez jaj. Kontakt z właścicielem? Jak z dzieckiem, jak mu nie wygodnie to odpowiada chamstwem i prostactwem. Co widać po każdej odpowiedzi pod opiniami. W mieście jest duza konkurencja, nie ma sensu iść gdzieś gdzie traktują klienta jak jakiegoś uposia. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Jolanta?

Pizzeria Jolanta znajduje się przy Jagiellońska 58, 85-097 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Jolanta?

Można skontaktować się z Pizzeria Jolanta pod numerem +48 887 887 044

Jak można dotrzeć do Pizzeria Jolanta?

Do Pizzeria Jolanta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements