Opinie

  1. Ruhisu Artworks ★★★★☆

    Mam do Państwa mega sentyment. Zawsze chętnie jadaliśmy w ROMIE całą rodziną odkąd pamiętam i najczęściej królowała pizza Opera. Niestety już od dłuższego czasu pojawia się niedogodność. Używają państwo najpewniej tuńczyka w oleju co świetnie wpływa na smak ale byłoby dobrze gdyby był od odsączamy bo wiele razy trafiała się sytuacja kiedy zamawiając Operę stacjonarnie, ona dosłownie pływała w oleju na tacy a kiedy postanowiliśmy tą samą pizzę zamówić do domu, cały karton aż przeciekał olejem. Bardzo żałuję że tak się dzieje bo nie raz marzymy o tym aby zamówić sobie operę ale boimy się problemów żołądkowych dlatego chciałem naświetlić powtarzający się problem. Może lepiej byłoby używać tuńczyka w sosie własnym zamiast w oleju ale oczywiście odsączonego? Pozdrawiam.

  2. Aleksandra Szulc ★☆☆☆☆

    O rety... :/ Pizza ogromnie tłusta (cieknie z niej) i spalona, a na dostawę strasznie długo czekałam. Z plusów to tylko, że pan dostawca bardzo miły. Przykro mi, bo czego innego oczekiwałam za taką cenę.

  3. Metsiak ★★★★★

    Dostarczone w godzinke w późnych porach. Przystępnie cenowo w stosunku do wielkości. Pizza ogólnie dobra, mogłaby być bardziej spieczona. Dodatków też było sporo, ciasto w sam raz. Można spokojnie zabić głód:) pozdrawiam

  1. Marta Kordylewicz ★★★★★

    Przepyszne pizza! Polecam, jadłam nie raz, nie dwa, często zaglądam i zawsze jestem bardzo zadowolona - ciasto w pizzy moim zdaniem jest przepyszne! Dania obiadowe też są bardzo smaczne! Ostatnio sprowalama pizzy włoskiej oriental i hawai! Bardzo ciekawe smaki. Wnętrze pizzerii jest bardzo przytulne, a w ciepłe dni miło jest zjeść na zewnątrz w ogródku :)

  2. Albert Kulawik ★★★☆☆

    Sos dobry, pizza sama w smaku też, tylko przyjechała niewyrażalnie tłusta niestety, ale cena dość spoko jak na taki rozmiar. Z plusów smak i ilość składników, wielkość, cena. Z minusów tłuszcz, ciężko je się jedną ręką, bo ciasto się rozpada trochę. Zdjęcia wnętrza kartonu i pizzy od spodu, oraz z góry poniżej.

  3. Bartosz Nowak ★★☆☆☆

    Na wizytę zdecydowałem się po ostatnim szumie medialnym o potencjalnym zamknięciu lokalu - pomimo niskich ocen tego przybytku. Do likwidacji nie doszło, ale niestety noty innych gości potwierdzają niską jakość jedzenia. Wypieki próbujące naśladować pizzę bardzo słabe. Ciasto dziwnie słodkie, dodatki najniższej jakości, bardzo tłuste. Sosy rozwodnione.

  1. Maciej Wołoszyn ★★★★★

    Bardzo dobra pizza. Miła obsługa.

  2. Aga W (Agu) ★★★★★

    Pizza w stylu amerykańskim bardzo dobra. Można modyfikować skład pizzy bez dodatkowych kosztów. Miejsce zadbane. Za pudełeczko koszt 1 zł.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Roma Pizzeria?

Roma Pizzeria znajduje się przy Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3, 85-011 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Roma Pizzeria?

Można skontaktować się z Roma Pizzeria pod numerem +48 523 212 870

Jak można dotrzeć do Roma Pizzeria?

Do Roma Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements