Opinie

  1. Ktoś 889 ★☆☆☆☆

    Pamiątki 25-30zl za magnes, a pluszak wielkości pięści 70zl to jest zdecydowana przesada jak za ich jakość made in China, 92 za gumowego węża? No ludzie z c na rozumy się pozamienialiscie w tym zoo z tymi cenami. Bardzo niesympatyczna obsługa nic nie można dotknąć (jak w muzeum) nawet gdy chce się kupić.

  2. Julia Nowalińska ★☆☆☆☆

    Bezpodstawne wypraszanie klientów, opryskliwa pani za kasą, pogardliwy i kpiący ton. Odradzam wszystkim

  3. Karolina Dziełak ★☆☆☆☆

    Tydzień temu byliśmy , nie polecam wręcz namawiam ,żeby unikać . Miejsca brak , niczego nie możesz zobaczyć . Przy wejściu już krzyczą ,żeby nic nie dotykać i broń boże dotykać magnesów . Przecież to oczywiste ,że główni klienci to dzieci ,a one nawet nie wiedzą z czego mogą wybierać .

  1. Ligia ★☆☆☆☆

    Z całego serca odradzam zakupów w tym miejscu, jeżeli chcesz poczuć się jak intruz i złodziej, bo tak obsługa traktuje klienta w tym miejscu. Maskotek jest ogromna ilość i nie można się do nich zbliżyć, nie ma jasno wydzielonej strefy za ladą niedostępnej dla klienta. Na wstępie słychać nie wolno się zbliżać do półek! Przy takiej ilości wybieranie towaru z 4 metrów to absurd. Cen brak co też daje do myślenia. Cena powinna być jawna.Paniom obsługującym bardziej współczuję takiej tresury przez jąką przechodzą, za ich zachowanie odpowiadają właściciele. Proponuję więc wstawić maskotki za szybę a klientom rozdawać jednorazowe rękawiczki, gdy będzie je podawał sprzedawca. Jest tu ewidentny problem: Nie ma zysku bez straty! doświadczeni przedsiębiorcy powinni to wiedzieć. Tak traktować klientów starszych jak ja i tych najmłodszych naprawdę się nie godzi!

  2. Adora Kos ★☆☆☆☆

    Z zewnątrz sklepik wygląda na bardzo przestrzenny, natomiast po wejściu okazuje się że nie ma dalej wstępu. Możesz stać na wejściu i wybierać z daleka. Cenówek brak, szłam z nadzieją że może ceny takie same jak na stronie, ale niestety stacjonarnie drożej. Żadna przyjemność stać w miejscu i musieć pytać o każdy produkt, nie móc sobie pochodzić i powybierać na spokojnie. Liczyłam na to że wrócę z nowym pluszakiem, ale chyba już lepiej zamówić online :/

  3. Liv Buckley ★☆☆☆☆

    Będąc na wakacjach z Wielkiej Brytanii i odwiedziłem dziś Zoo na moje urodziny, mój chłopak planował kupić mi prezenty ze sklepu w ramach moich prezentów urodzinowych, ale było zamknięte, kiedy wyjeżdżaliśmy o 16:15. Poszedłem do pobliskiego kiosku, w którym siedziało 2 pracowników, którzy nic nie robili, obaj niegrzeczni i żaden nie był zainteresowany pomocą, po prostu powiedział, że jest zamknięty i zasadniczo trudny. Całkowicie zrujnowałem mój dzień i ogólne wrażenia, stwierdza, że ​​jest otwarty do 17:00 i podpisuje drzwi, mówiąc, że otwarte, ale wyraźnie nie - światła wyłączone, a drzwi zamknięte.

  1. Paweł Piwosz ★★★★★

    Dobrze wyposażony (za dobrze ;) ) sklepik z bardzo miłą obsługą.

  2. Maja Pawlak ★★★★★

    Super obsługa i bogaty asortyment ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pamiątki z gdańskiego ZOO?

Pamiątki z gdańskiego ZOO znajduje się przy Karwieńska 3, Oliwa, 80-328 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pamiątki z gdańskiego ZOO?

Można skontaktować się z Pamiątki z gdańskiego ZOO pod numerem +48 507 768 707

Jak można dotrzeć do Pamiątki z gdańskiego ZOO?

Do Pamiątki z gdańskiego ZOO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements