Mimo średnich doznań ze sklepem, w tym jysku doświadczyłem dobrej i miłej obsługi, mimo że widać było już na pracownikach konkretne zmęczenie. Wymienili mi materac na inny zgodnie z przysługującym mi prawem wymiany 100 dniowej. Różnica w cenie została przelana na moje konto. Polecam wywiązują się z umowy, a ja w końcu się wysypiam.
Zdjęcia
Opinie
-
Nostale Bot ★★★★★
-
Bartłomiej Hajbos ★☆☆☆☆
Wysłany z innego odzialu po odbiór lustra, jechałem prawie 40km do sklepu. Przy odbiorze okazało się, że lustro jest pęknięte. Rozumiem, że takie sytuacje sie zdarzają. Ale Pan na kasie, który dokonywał zwrotu śmiał mi sie w twarz, że kolega nie usunął z systemu. Co za żenujące traktowanie klienta, nawet nie usłyszałem przepraszam czy przykro mi. Finalnie okazuje się, że można bylo zareagować wczesniej i usunąć lustro z system za wczasy, ale kolega zapomniał. Gratulacje
-
Natalia ★★☆☆☆
Potwierdzam inne komentarze. Obsługę w tym konkretnym Jysku oceniam bardzo nisko. Większość pracowników jest niemiła, opryskliwa, ich mimika twarzy także dużo "mówi" o tym co myślą. Zdarzają się wyjątki od tej reguly, gdzie obsługa wykazuje się pomocą, a także uprzejmością.
-
Wiesiek ★★★★☆
jest ok , miałem problem z odszukaniem miejsca odbioru zapłaconego towaru , powinno być bardziej transparentna wiadomość że to jest właśnie JYSK -- Odbiór
-
Artur Lewandowski ★★★☆☆
Tak… to musi być absolutny SZOK KULTUROWY dla każdego kto przyjeżdża do Polski zza oceanu (tak jak ja właśnie po latach emigracji w Kanadzie) i styka się na dzień dobry z tym PRZAŚNYM polskim CUSTOMER SERVICE. Tłumaczę wczoraj grzecznie pani na kasie, że mam kołdrę 150x200. I pytałam równie GRZECZNIE: „Dlaczego kołdry w tym sklepie są 135cm, a poszwy 140cm?” A w odpowiedzi otrzymuję dobitne stwierdzenie „To nie IKEA” i pogardliwe spojrzenie. Więc jeżeli instalujecie swój sklep na terenie geograficznym, gdzie w społeczeństwie dominuje wyjątkowo toksyczna mieszanina BUTY i KOMPLEKSÓW. To chociaż wysyłacie swoich pracowników na jakieś podstawowe kursy SAVOIR-VIVRE’u.
-
Patrycja Świątek ★☆☆☆☆
Tak nieprzyjemnej obsługi dawno nie spotkałam. Nie polecam. Zakupy tu to dramat. Obsługa utrudnia najprostsze rzeczy.
-
Alicja C ★★★★★
Miła obsługa, sporo miejsca w sklepie, zadbana ekspozycja.
-
Bu Bu ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa. Pani zrobiła problem o fakture. Pracownicy jakby tam za kare musieli pracować. Masakra pierwszy i ostatni raz robię tam zakupy. Jedna gwiazdka. Jakby się dało była by na minusie
-
Aneta Uk ★★★★★
5 gwiazdek dla asortymentu sklepu, ale przede wszystkim dla obsługi klienta. Dla Pana, który z wieeelką cierpliwością i spokojem pomógł mi rozwiązać problem ze zwrotem towaru. Dziękuję!
-
Olgierd Kiewilli ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa w całym Gdańsku. Panie siedzą na telefonach OBIE !!! ANI DZIEN DOBRY, ani pocałuj mnie w d... Słychać tylko dźwięki Messengera . Dramat .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JYSK Gdańsk, Przymorze?
JYSK Gdańsk, Przymorze znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JYSK Gdańsk, Przymorze?
Można skontaktować się z JYSK Gdańsk, Przymorze pod numerem +48 222 885 900
Jak można dotrzeć do JYSK Gdańsk, Przymorze?
Do JYSK Gdańsk, Przymorze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku