Tu nawet nie był problem w ramenie a Ryłko w jego wykonaniu. Dostałam połączenie 2 ramenów i to nie w dobrym znaczeniu. Zamówiłam Naruto ramen a dostałam niedogotowane jajko w koszulce zamiast twardego, żadnego narutomake. Do tego boczek miał posmak przegotowanej wolowiny. Posmak po zjedzeniu nie zachęcał do powrotu. Jednak Obsługa była super miła i pomocna. Bardzo się spieszyłam dlatego nie mówiłam o pomyłce. Nie miałam czasu czekać na przerobienie ramen. Ale takich pomyłek całkiem nie musiało by być. Danie było niedoprzyprawione, ale można było sobie dodać soi czy pikantnego oleju.
Zdjęcia
Opinie
-
Ilona Beinaravičienė ★★★☆☆
-
Julianna Widelska ★★☆☆☆
ramen tylko wygląda dobrze - tak naprawdę było to najgorsze tego typu danie w moim życiu. wieprzowina okropna, smak i zapach nieświeży, a sama zupa także "zalatywała" nieświeżym aromatem mięsa. makaronu tyle co kot napłakał, co więcej nawet całego jajka nie dają, tylko połówkę. niewarte ceny 48 zł
-
Weronika Walewska ★★★★★
Opinie na temat ramenu wyglądały mega podejrzanie, ale postanowiłam zaryzykować. Ramen Naruto był bardzo dobry, bulion delikany ale nie mniej smaczny. Czas oczekiwania niewielki :) jedynie klimat galerii słaby bo ciemno strasznie i na food hali się wszystkie zapachy mieszają w jedno. Lepiej zejść z jedzeniem piętro niżej i zjeść w lepszej atmosferze.
-
Jakub C ★★★☆☆
W sumie tak bez szału. Zamówiłem bowla pikantne tofu w wersji dużej. Ryż trochę sklejony, tofu trochę gąbczaste, brak możliwości wyboru sosów, widać ze ktoś przelał sosem sojowym ostro. Co do ostrości potrawy to raczej delikatnie ostra niż pikantna. Imo średnio kapusta pasuje do tego zestawu, ale zjadłem i się najadłem. Takie sobie, cenowo nie najgorzej.
-
Sviatlana Yatsevich ★★★★★
Ramen przepyszny! Lepszy w 3city! Próbowaliśmy poke a krewetkami, tuńczykiem, łososiem wszystkie byli bardzo smaczne! Miła obsługa. Polecam!
-
Uladzia Loyko ★★★★★
Zamówiłam poke z indykiem. Odrazu chcę pochwalić ryż, jest bardzo dobrze zrobiony, delikatny, dobrze doprawiony, rozpływa się w ustach. Indyk miękki i dobrze doprawiony. Jeśli chodzi o dodatki, to były naprawdę dobrze dobrane: sos imbirowy/majonezowy/sojowy/sezamowy, gruszka krojona, marchewka marynowna, wodorosty suszone, sałatka, sezam. Ciekawe, że porcja nie wyglądała na dużą, ale ledwie dojadłam, bo okazało się, że porcja ma 600 g, porcja na dwie chude osoby :0
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poke bowl & Ramen?
Poke bowl & Ramen znajduje się przy Jana Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poke bowl & Ramen?
Można skontaktować się z Poke bowl & Ramen pod numerem +48 732 753 549
Jak można dotrzeć do Poke bowl & Ramen?
Do Poke bowl & Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku