Opinie

  1. Szlachetna Paczka Wrzeszcz ★★★★★

    Rewelacyjna pizza! Forno Rossa zaopatrzyła nasz Weekend Cudów w Szlachetnej Paczce we Wrzeszczu. Spisali się świetnie! Przepyszne pizze, pyszne ciasto i wyśmienite składniki. Dziękujemy! Polecamy z całego serca to miejsce ❤️❤️❤️

  2. Marcelina Michalak ★★★★★

    Spróbowane dwie pozycje. Obie smaczne, mega pyszne ciacho. Szczególnie polecamy American Dream - miód chili robi robotę w smaku ☺️

  3. Oliwia Kowalska ★★★★★

    Wpadliśmy ze znajomymi do pizzeri Forno Rosa skuszeni bardzo dobrymi opiniami na Google Maps i nie zawiedliśmy się. Obsługa była bardzo miła, lokal czysty, duży wybór, ceny przystępne, czas realizacji zamówienia krótki, jedzenie bardzo smaczne. Składniki były świeże, ser ciągnący się, ciasto kruche na brzegach. Polecamy z czystym sumieniem i na pewno odwiedzimy lokal jeszcze raz! :)

  1. Pablito PL (IT) ★★★☆☆

    Zamówiłem pizzę 4 formaggi, ciasto dość gumowe, trochę słabo wyrośnięte . Same sery dla mnie mdłe uważam, że jeśli daje się mascarpone to bardzo mało a podciąga się wyrazistość smaku gorgonzolą i np. parmezanem czy pecorino. Pizza 4 formaggi powinna być przynajmniej lekko słona a nie słodka i mdła. Natomiast pomimo tego i że lokal skromny jednak widzę potencjał w pizzy i osobach ktore tam pracują Duży plus za piec opalany drewnem bo to dodatkowe utrudnienie ale daje niepowtarzalny smak.

  2. Kuba Węgrzynek ★★★★★

    Przychodząc na pizzę do Forno Rosa, nie powinieneś tego pożałować. Ciasto, sos oraz większość składników jest dobrej jakości. Na duży plus zasługują doskonałe oliwy oraz włoskie napoje. Czyli wszystko idealnie? No niestety nie. Jest w Gdańsku kilka miejsc, które robią pizzę genialną, więc nie można sobie pozwolić na coś takiego jak granulowany ser z worka. Szkoda, że przez tak mały błąd, ale jakże istotny, nie będzie to miejsce do którego będę wracał. Podsumowując, jest dobrze, ale nieidealnie.

  3. Robert ★★☆☆☆

    Zacznijmy od tego, że pizza w smaku na prawdę pyszna. Ale to jedyny plus, dlatego daję dwie gwiazdki. Zatem, jakie są wiec minusy? - pracownicy zachowują się jak gbury. Strach zapytać o coś, bo nie odpowiadają miło. - robią sobie napiwki nie wydając 50gr reszty. - czas oczekiwania na pizze miał być 15 minut, a odebrałem dopiero po 30 minutach. - Pan, który przygotowywał pizze, widać, że nigdy nie słyszał o BHP. przez 15 minut, kiedy czekałem na swoje zamówienie, przyglądałem się jemu i zauważyłem, że nie myje rąk, a dotykał m.in telefonu, twarzy i jednocześnie przygotowywał pizze bez rękawiczek.

  1. Tomasz Zdanowski ★★★★★

    Wizyta w tym miejscu zmieniła podjum miejsc sprzedających najleprzą pizze w Trójmieście. Wysokiej jakości składniki, cienkie chrupiące ciasto, sympatyczna i otwarta obsługa oraz piec opalany drewnem są połączeniem które powoduje że choć pizza jest dla mnie jednym z ulubionych dań i próbowałem jej w wielu miejscach forno wskakuje na pierwsze miejsce i jeśli tylko uda im się utrzymać jakość, tam pozostanie. Zachęcam gorąco do prubowania na miejscu i z wyjazdem.

  2. Anna Murek ★★★★★

    Najlepsza pizza! Do tego chłopaki robią własne oliwy, wszystko z włoskim składników wysokiej jakości, z prawdziwego pieca opalanego drewnem. Będąc w Gdańsku miejscówka, którą koniecznie trzeba odwiedzić!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Forno Rosa?

Forno Rosa znajduje się przy Hynka 57A, 80-465 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Forno Rosa?

Można skontaktować się z Forno Rosa pod numerem +48 577 203 303

Jak można dotrzeć do Forno Rosa?

Do Forno Rosa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements