Opinie

  1. Agata Aga ★★★☆☆

    Same kwiaty bardzo ładne i świeże, jednak składanie bukietów niestety nie jest tutaj mocną stroną. Sama mogłabym ułożyć sobie podobny bukiet. Dodatkowo Pani wspomniała że różowe i pomarańczowe kwiaty do siebie nie pasują co jest nie prawdą i proponuje się podszkolić z nowoczesnych kompozycji kwiatowych, bo widać tutaj zatrzymany czas, bukiety wyglądają na takie sprzed 15-20 lat. Natomiast obsługa Pani bardzo miła.

  2. Slawek Mackiewicz ★★★★★

    Mila obsluga , duzy wybor kwiatow . Przystepne ceny

  3. Aron Kołodziejski ★★★★☆

    Miła obsługa, ładne kwiatki, ale odejmuję gwiazdkę za brak możliwości płatności kartą.

  1. Piotr Sukiennik ★☆☆☆☆

    Zmieńcie godziny otwarcia bo szkoda jeździć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia?

Kwiaciarnia znajduje się przy Rzgowska 207, Górna, 93-311 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia?

Do Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements