Opinie

  1. Mllody ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa w salonie. Pracownicy pomocni, wszystko jasno wytłumaczone i załatwione szybko oraz sprawnie. Polecam!

  2. Martyna Pazera ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Pani brunetka pracująca w punkcie podsunęła mojej babci nową umowę do podpisu na kwotę znacznie wyższą niż dotychczas, ponieważ wpisuje się w ich aktualną promocję i ma dużo kanałów do wyboru. Babcia, osoba starsza, informowała że nie potrzebuje takiej ilości kanałów i dotychczasowy pakiet był wystarczający, otrzymała natomiast informację, że w takim razie może całkowicie zrezygnować. Pani nie przedstawiła innych ofert, ani nie poinformowała o możliwości podpisania umowy na taką samą kwotę jak dotychczas, co stanowi nieuczciwą praktykę rynkową wprowadzającą w błąd - bo taka możliwość oczywiście była. Art. 5 ust. 1. Praktykę rynkową uznaje się za działanie wprowadzające w błąd, jeżeli działanie to w jakikolwiek sposób powoduje lub może powodować podjęcie przez przeciętnego konsumenta decyzji dotyczącej umowy, której inaczej by nie podjął. Art. 6 ust. 1. Praktykę rynkową uznaje się za zaniechanie wprowadzające w błąd, jeżeli pomija istotne informacje potrzebne przeciętnemu konsumentowi do podjęcia decyzji dotyczącej umowy i tym samym powoduje lub może powodować podjęcie przez przeciętnego konsumenta decyzji dotyczącej umowy, której inaczej by nie podjął. Sytuacja zostanie oczywiście zgłoszona zarówno w formie skargi do samego Polsatu, jak i do Rzecznika Praw Konsumenta. Co więcej, w trakcie rozmowy, próbującej wyjaśnić powyższą sytuację, Pani w punkcie stwierdziła, że na pewno taka sytuacja nie miała miejsca i jest to słowo przeciwko słowu. Brawo Polsat.

  3. Maciej ★★★★★

    Punkt godny polecenia. Personel posiada dużą widzę i potrafi świetnie wytłumaczyć warunki umowy. 3 panie bardzo miłe i pomocne. Wszedłem żeby zapytać o konkretną ofertę i otrzymałem bardzo rzetelne odpowiedzi na moje pytania. Jak najbardziej polecam. Wrócę tu podpisać umowę. :-)

  1. Mateusz W ★☆☆☆☆

    Używam plusa od kilku lat w życiu nie miałem tak słabego internetu strony się nie wczytują wiadomości się nie wysyłają (chodzi o aplikacje typu messenger) jedyne co dobrze działa to zasięg ale pobieranie i przesyłanie to jeden wielki żart pozdrawiam właściciela firmy plus :)

  2. Kamil P ★☆☆☆☆

    Uważajcie na ten salon! Jedna z pracownic świadomie wcisnęła mojemu Tacie telefon za 400 zł, który kompletnie nie nadaje się do użytku. Zamiast pomóc, sprawdziła jaki telefon miał wcześniej i sprzedała mu model z dużo gorszymi parametrami – tylko 4 GB RAM, słabszy procesor, gorszy wyświetlacz. Wykorzystała jego ufność i brak wiedzy technologicznej. Efekt? Tata został z bezużytecznym telefonem i ratami, a sprzedać go nie może ponieważ formalnie to nadal nie jest jego własność dopóki nie spłaci rat. Zdecydowanie odradzam ten salon. Warto dodać, że Tato jest klientem PLUSa od samego początku powstania tej sieci i właściwie teraz po około 15 latach Pani Blondynka z salonu sprawiła, że po zakończeniu bieżącej umowy przejdzie do konkurencji.

  3. Sylwester (sly_PL) ★☆☆☆☆

    Panie nie uprzejme, nie kompetentne. Na pograniczu chamstwa.

  1. Mariusz Gajewski ★★★★★

    Standardy obsługi klienta w tym punkcie mogą być przykładem dla innych tego typu salonów. Panie tam pracujące cechuje uprzejmość,fachowość i kompetencja. Jestem klientem już kilka dobrych lat i nie zamierzam zmieniać punktu mimo, że mieszkam we Wrocławiu.Polecam każdemu

  2. M.M ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła , wchodząc do środka jedynie zainteresowała się mną jedna Pani siedzącą akurat przy brzegu drzwi ,ktora po jamims czasie zauważyła ze stoję i czekam .Po mimo pustki w środku, popatrzyla na pozostale pracownice kiedy tak stałam ale panie byly zajęte sobą nawet nie odpowiedziały mi na ... dzień dobry.. siedziały zajęte jedna swoim telefonem ,a druga rozmawiając z kimś znajomym przez telefon z tego co wywnioskowałam . Przejeżdżając przez to śliczne miasteczko nie polecam.

  3. Robert Matkowski ★☆☆☆☆

    Panie w Plusie nie powinny nigdy pracować w obsłudze klienta. Są nieuprzejme , niedouczone. Najgorszy punkt obsługi klienta , nie polecam a wręcz ostrzegam innych klientów przed brakiem kompetencji doradców.

  1. Pious Burrito ★☆☆☆☆

    Nieszczera obsługa, często zajęta niewiadomo czym i wieczny brak czasu. Panie często są nieuprzejme a ich zachowanie nieprofesjonalne. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box znajduje się przy Legnicka 11, 55-300 Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Można skontaktować się z Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box pod numerem +48 713 968 723

Jak można dotrzeć do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box?

Do Punkt sprzedaży Plus i Polsat Box można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements