Opinie

  1. Justyna Bandura ★★★★★

    Jeśli kupować nowy samochód to tylko przy boku Pana Kacpra Cebuli - profesjonalna obsługa, a jednocześnie bardzo przyjazna atmosfera. Proces finansowania i załatwiania formalności przebiegł błyskawicznie i bez żadnych komplikacji. Samochód był perfekcyjnie przygotowany do odbioru, a prezentacja pojazdu i przekazanie kluczyków odbyły się w bardzo uroczystej i miłej atmosferze.

  2. Kazimierz Kwasek ★★★★★

    Świetne doświadczenie zakupowe w Peugeot Golemo na ul. Grota Roweckiego u Pana Kacpra Cebuli. Szukane było auto elektryczne kilku marek i finalnie dzięki opatrzności lądujemy u Pana Kacpra. W 100% profesjonalna obsługa od pierwszej wizyty zapoznawczej, analizy finansowej i pomocy zespołu, po zamówienie auta i cały proces obsługi, rejestracji i odbiór auta w sobotę pomimo dnia wolnego - naprawdę rzadko się spotyka taki poziom obsługi. Panowie stawali na głowie, by wszystko dopiąć według terminów jakie narzuciliśmy i się to udało zrobic. Do tego pomoc w kwestii dokumentacji na dodatkowy plus. Polecam to miejsce i zespół no i oczywiście Pana, który nas obsługiwał. Auto również, bo wyjątkowo udany model samochodu na miasto - dostarcza sporej radości z jazdy. Polecam w 100% i jak kiedyś będzie kolejne Peugeot to na pewno tutaj.

  3. Marta Swoboda ★★★★★

    Chciałabym serdecznie polecić . Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Szczególne podziękowania kieruję do pana Piotra Dąbrowskiego, który okazał się niezwykle pomocny, fachowy i zaangażowany na każdym etapie zakupu. Pan Piotr cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, doradził najlepsze rozwiązania i sprawił, że cały proces przebiegł szybko oraz bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu, kto szuka rzetelnego sprzedawcy i przyjaznej atmosfery.

  1. Lutosław Wyskiel ★★★★★

    Z ręką na sercu polecam ten salon, miła i kompetentna obsługa służąca dobrym i profesionalnym doradztwem , pomocna zawsze klientowi , a oferta salonu naprawdę bardzo atrakcyjna cenowo.

  2. Tomek P ★☆☆☆☆

    Serwis nie wykonuje napraw o które jest proszony. Prośba o wymianę żarówki Stop tył nie zrealizowana w zamian wymieniono działająca z przodu. Niszczą samochody podczas napraw. Drzwi obite i zarysowane .Obsługa w miarę ok , ale dogadanie się w kwestii rozwiązania tego co zrobili bardzo ciężkie.

  3. Andrzej Dziurman ★☆☆☆☆

    Jak zwykle Tragedia !!! Klienci są traktowani niepoważnie ! Personel Firmy kompletnie niedoinformowany o zakresach ogólnopolskich Akcji, udający zdziwienie. Umówiony miesiąc wcześniej na serwis ogólnopolski układu wspomagania hamulców, nie mieli żadnego bladego pojęcia, że zawiera się on w Akcji serwisu rozrządu, na który zostałem wytypowany. Skandal i brak kompetencji nie pierwszy raz! Nie serwisuję się tam nigdy bo między tym serwisem a np serwisem ANTONIAK jest szalona przepaść w traktowaniu klientów i kompetencji obsługi !!! Poodgradzani od klientów przegrodami i szybami jak trendowaci ! Nie polecam - ASO GOLEMO to masakra !!! I prawie zawsze tak było ! Powinni się wstydzić ! Wymianę rozrządu zatykającego się układu smarowania musiałem dokonać na własny koszt 2500zł gdyż po 75 tyś przebiegu zaczeły się kłopoty ... jeszcze przed ogłoszeniem Akcji, bez jaiegokolwiek wezwania z Ich strony ... Jakość poniżej poziomu trawy !

  1. Pawel Stawinski ★☆☆☆☆

    Omijajcie ten serwis szerokim łukiem. Przy obowiązkowych przeglądach sprawdźcie czy faktycznie filtry zostały wymienione. Bo płacicie za nie i to duże pieniądze. Rdzewiejące listwy zgłoszone na gwarancję poprostu umyli. A one dalej rdzewieją. Zapomnijcie że ktoś was zaprosi przed końcem gwarancji żeby przeglądnąć auto w celu sprawdzenia usterek objętych gwarancją. Jeśli masz gwarancję to dopytaj się dokładnie niech ci udzielą info. Jaki i czy macie limit kilometrów o którym nie wiecie. A mycie auta... To dwa razy musili poprawiać bo pozostawiali zacieki z jakiejś chemi. Drogi i niski poziom obsługi. Zdecydowanie nie polecam. Wręcz odradzam.

  2. Igor Czajkowski ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić dilera aut używanych przy salonie. Sprzedają samochody z wadą ukrytą. Samochód zakupiony po 3 dniach od zakupu zaczął nierówno pracować i wydawać dziwne dźwięki z silnika. Okazało się że uszkodzony jest rozrząd (który w tym silniki teoretycznie jest wieczny) oraz elektrozawór turbosprężarki. W trakcie zakupu pytałem o stan rozrządu w tym samochodzie i sprzedawca zapewniał że ten silnik jest ok i że jest to poprawiona wersja która nie powinna mieć z tym problemów. Dodatkowo po dokładnych oględzinach samochodu odkryłem że dach jest po gradobiciu, co również zostało zatajone. Samochód na gwarancji wiec, naprawiany również w aso. Jeśli chodzi o samo aso - strasznie sługi okres oczekiwania na części, tydzień i dłużej. Dostałem auto zastępcze dużo niższej klasy (oddałem peugeota 5008 a dostałem 208). Dodatkowo wydany mi samochód zastępczy był brudny na zewnątrz jak i w środku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Peugeot Auto Centrum Golemo?

Peugeot Auto Centrum Golemo znajduje się przy Stefana Grota-Roweckiego 6, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Peugeot Auto Centrum Golemo?

Można skontaktować się z Peugeot Auto Centrum Golemo pod numerem +48 122 520 400

Jak można dotrzeć do Peugeot Auto Centrum Golemo?

Do Peugeot Auto Centrum Golemo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements