Starszy pan z blacharni bardzo miły, fachowo doradzi i wyjaśni
Zdjęcia
Opinie
-
M S ★★★★★
-
Mirek Kraków ★★★★★
Dobra obsługa. Szkoda że firma z końcem roku przestanie istnieć.
-
Piotr Rogowski ★★★★★
Dzień dobry. Mój ulubiony serwis samochodowy, tym bardziej że dziś już mam starego Opla Astrę. Miła i grzeczna obsługa serwisu na czele z Panem Kierownikiem Piotrem gotowym szczerze doradzić a nie na siłę naciągnąć na kosztowną wymianę wielu części. Albo jak już się znudzi "stary grat" to Kierownik salonu Pan Andrzej pomoże w wyborze nowego autka. Niestety wybór nowych Opli coraz mniejszy, załoga się kurczy a godz. otwarcia coraz krótsze. Widać takie przyszły czasy a deal ze smakoszami płazów i kasztanów nie wyszedł Oplowi na dobre, nie tylko temu na Wodnej. Spieszcie się odwiedzić znajomych z serwisu tak szybko znikają z mapy Krakowa. Wielka szkoda. Pozdrawiam. Piotr.
-
Piotr “Koral” ★★★★★
Dzień dobry. Mój ulubiony serwis samochodowy, tym bardziej że dziś już mam starego Opla Astrę. Miła i grzeczna obsługa serwisu na czele z Panem Kierownikiem Piotrem gotowym szczerze doradzić a nie na siłę naciągnąć na kosztowną wymianę wielu części. Albo jak już się znudzi "stary grat" to Kierownik salonu Pan Andrzej pomoże w wyborze nowego autka. Niestety wybór nowych Opli coraz mniejszy, załoga się kurczy a godz. otwarcia coraz krótsze. Widać takie przyszły czasy a deal ze smakoszami płazów i kasztanów nie wyszedł Oplowi na dobre, nie tylko temu na Wodnej. Spieszcie się odwiedzić znajomych z serwisu tak szybko znikają z mapy Krakowa. Wielka szkoda. Pozdrawiam. Piotr.
-
Stefan ★☆☆☆☆
Niestety zero pomocy z państwa strony nawet nie wiedzą ile co kosztuje u nich w salonie to jak mam skorzystać z waszych usług ? Nie polecam.
-
Filip Nepuczka ★★★★★
Szczerze jest to któryś kolejny salon opla który odwiedzam i póki co się nie zawiodłem... Na pozostałych niestety już tak. Fachowo, solidnie i przede wszystkim miło!! Do dyspozycji klientów automat z kawą i woda. Na serwisie Panowie starają się skrupulatnie podchodzić do tematu i mimo, że musiałem raz wrócić naprawa przebiegła do rozwiązania problemu. W moim przypadku nie było kombinowania ani wymigiwania się. Do skutku.. a to rzadkość...Z serwisów Opel ten na Wodnej zdecydowanie najlepszy! Polecam! niestety w ostatnim czasie panuje tutaj ponure uczy ie pustki!
-
Baltazar Gąbka ★☆☆☆☆
Szkoda że nie poczytałem opinii o Blacharni przed wizytą darowałbym sobie i nie tracił czasu. Wchodzę jakieś 2 miesiące temu, siedzi 2 osoby. Starszy gość bez żadnej maseczki ani innej ochrony i młody człowiek najwyraźniej kierownik. Rzucam głośne Dzień dobry i zero reakcji, już widzę jaki jest stosunek do klienta. Gdy wreszcie zwrócono na mnie uwagę szybko zorientowałem się że pierwsze wrażenie było trafne. Do widzenia szkodę usunę gdzie indziej. Drodzy Państwo naprawdę nie robicie klientom żadnej łaski. Czy ktoś płaci z własnej kieszeni, czy poprzez ubezpieczyciela to jest Waszym KLIENTEM i należy go traktować z szacunkiem a nie jak ostatniego wała który przyszedł zaburzyć błogi spokój. Właściciel tego przybytku powinien rozgonić to towarzystwo z Blacharni na cztery wiatry i zatrudnić ludzi znających się na profesjonalnej obsłudze klienta.
-
Bartosz Wiśniewski ★★★★☆
Z racji że mieszkam blisko bywałem w tym serwisie kilkakrotnie, były wpadki ale po ostatniej wizycie jestem zadowolony. Bardzo miło mnie zaskoczyła jakość obsługi reklamacji. Profesjonalizm bez obwiniania i ludzkie podejście. Wcześniej zdarzało się kilka wpadek, ale to wszędzie może tak być. 1. Po wymianie filtra paliwa, okazało się w trasie że był źle dokręcony (prawdopodobnie bez posmarowania uszczelki), paliwo zaczęło cieknąć i musiałem na szybko to naprawiać w małym warsztacie. 2. Podczas tego samego przeglądu (przy 90000 km) przeoczono sprawdzenie tarcz hamulcowych Po 3 miesiącach (jakieś 4tys km przejechane) okazuje się że tarcze powinienem mieć wymienione już jakiś rok wcześniej bo były łącznie starte o jakieś 5mm (dopuszczalne 3mm). 3. I najdawniejsza sytuacja więc mam nadzieję że już nieaktualna: Po zakupie auta, miałem zużyty akumulator pojechałem do nich bo tylko tam byłem w stanie dojechać. Pan z serwisu starał się udowodnić że akumulator jest sprawny mierząc go (klamrowym) miernikiem prądu PRZEMIENNEGO! (w tym przypadku chodziło o sprawdzenie czy nie ma upływu prądu przy wyłączonym silniku, rzeczywiście pokazywało ZERO, bo co miało pokazywać). Oczywiście zwróciłem Panu uwagę że tak raczej się nie robi (a mam wyższe wykształcenie techniczne), usłyszałem że się nie znam. Niemniej jednak widzę poprawę jakości oraz bardzo dobre podejście do klienta. Mam nadzieje że to trwały trend wzrostowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel?
Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel znajduje się przy Wodna 2, Podgórze, 30-556 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel?
Można skontaktować się z Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel pod numerem +48 126 225 000
Jak można dotrzeć do Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel?
Do Auto-Center Autoryzowany Serwis Opel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku